Как да постъпя - моля за съвети!

  • 7 196
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте! Изпаднах в безизходица и не знам какво да правя.  Омъжена съм от 2 месеца. Със съпруга ми живеем заедно в мой апартамент. Набори сме, на по 30 години.  Преди три дни установих, че липсва голяма сума от бюджета ни и го попитах къде може да са тези пари. От тогава той спря да ми говори и започна да спи в другата стая. При всеки опит от моя страна да ми обясни с какво съм го засегнала, какво му е, да си легне при мен в спалнята ни, той отвръщаше с упорито мълчание. Днес не издържах и го притиснах с ултиматума или да говорим, защото не се решават проблемите с цупене, и защото не е редно да му се моля и да се чувствам като съквартирант само след 2 месеца брак, или да иде на друго място да го гледат така. Той стана, събра багаж в една раница, не си взе ключовете и излезе.  Писа ми съобщение, че утре или вдругиден щял да мине да си вземе дрехите за работа.  Моля за съвет как да процедирам сега и занапред. Опасявам се, че при всеки проблем тази негова реакция ще се повтаря.

# 1
  • Мнения: 1 223
Да си ги събира хич не му се моли като има сливи в устата да си ходи.

# 2
  • Мнения: 19 674
Хазарт/наркотици.

# 3
  • Мнения: 582
Уау, от колко време се познавате? Преди реагирал ли е така, когато има проблем?

Щом не иска да ти каже, говори с негови приятели. Може да има проблеми с хазарта или нещо подобно.

# 4
  • Мнения: 9
Уау, от колко време се познавате? Преди реагирал ли е така, когато има проблем?

Щом не иска да ти каже, говори с негови приятели. Може да има проблеми с хазарта или нещо подобно.
Познаваме се месец преди да се оженим. Знам, че сега ще бъдат изразени мнения, че съм избързала с брака. Просто реших, че е моят човек и ми беше омръзнало от самота, защото всичките ми близки починаха.Няма проблеми с хазарта или наркотици. По-малката част от изчезна от портмонето ми, а за по-голямата, която е била в негова кредитна карта, изтеглили друг кредит, за да я погасим, и се забатачихме много.

# 5
  • Мнения: 3 157
Освен дрехите за работа му събери и останалите вещи и ги сложи пред вратата,откачи си звънеца и си почивай.

# 6
  • Мнения: 159
Добре е, че не си е взел ключовете. Прибери ги и чао.

# 7
  • Мнения: 2 478
Сладурана. Леко мъчно ми стана за теб, но си опичай акъла.
Грешката е почти 100%-ва, когато избързаш със "сватбите", без да си опознала човека.
Запомни нещо от мен също - бъди финансово независима, стой "извън задлъжнялост", никакви кредити, заеми, "бързи", "бавни" и т.н., още повече пък да си "гарант" на друг, абсурд. По-добре да си сама, но да ти е спокойно. За съжаление не можеш да го разбереш това и оцениш.
Жалая ти късмет в живота занапред, и внимавай с "любовите". Wink

# 8
  • Мнения: 7 172
Много неадекватно поведение има тоя мъж. Или наркотици, или някакво психическо заболяване. Колкото по- рано го изгониш, с толкова по- малко пари ще потънеш.

# 9
  • Мнения: 9
Освен дрехите за работа му събери и останалите вещи и ги сложи пред вратата,откачи си звънеца и си почивай.

И така още след втория проблем да стигнем до развод? 🤔 Казвам "втория", защото още вечерта на сватбата той си позволи пред всички негови приятели и роднини, с които се бяхме събрали в родния му град, да пусне на всеослушание бившата му, с която е бил близо пет години и са разделени от една година . Тя го набра да му реве как могъл да се ожени за мен, не за нея, и да ме обижда. На другия ден той ми се извини с думите, че бил пил повече, и аз му простих.

# 10
  • Мнения: 159
Сори, това не е реална тема. Изолацията се отразява зле на някои.

# 11
  • Мнения: 9
Сори, това не е реална тема. Изолацията се отразява зле на някои.
Какво според Вас е "нереална" тема?

# 12
  • Мнения: 1 327
Изтерясахте еййй. 😀 😀
Сватба след 1 месец и сега какво: твоят човек май не е твоят човек. На 30 години си, за Бога, как толкова слабоумно реши да си наредиш живота?
Този изтребител да отлита. Прави ти услуга, държи на теб човека, гледа да те спаси, че сама не можеш май. 😪

# 13
  • Мнения: 9
Изтерясахте еййй. 😀 😀
Сватба след 1 месец и сега какво: твоят човек май не е твоят човек. На 30 години си, за Бога, как толкова слабоумно реши да си наредиш живота?
Този изтребител да отлита. Прави ти услуга, държи на теб човека, гледа да те спаси, че сама не можеш май. 😪
Много мило от Ваша страна. Ако сте сама като куче без един близък ще видим дали ще мислите, че сте си наредила слабоумно живота...

# 14
  • Мнения: 3 025
Избързали сте с брака.
Може и при бившата сега да е отишъл.
За парите никакво обяснение ли не ти даде?
Досъбери му багажа и го остави пред вратата.

Общи условия

Активация на акаунт