Нещо смешно, което децата казаха - 12 тема

  • 75 888
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 936
Мъжът ми прави пуканки
"В моите пуканки има малки костилки. Къде да ги изплюя?"
🌞😀🌞

# 256
  • Мнения: 35 188
Вчера голямото се прибира победоносно и вика от вратата:
- мамо, аз съм първи! Тати го няма
Аз го питам:
- ти тича ли, какво направи, че си първи?
Той:
-Не!  Бягах!

# 257
  • Мнения: 1 282
Дъщеря ми (7г) се прибира от у-ще..
-Мамо да ти кажа,днес в училище всички деца бяха "казан" само аз не..!!
-Да не би да е "наказани:!!
- Да казани.. 😄😄😄

# 258
  • Мнения: 35 188
В градината на детето предстои да се върне една учителка от майчинство. Казва се Иванова. Но моя син, често като говори и изпуска първите срички на думите. И оня ден го питам има се казва госпожата и той казва:
- госпожа Нова.
Обаче сега се чудя дали иска да каже Иванова или просто през цялото време са им казвали, че ще дойде новата госпожа и той да си мисли, че тя се казва "Нова" Wink ама и двете се връзват в случая Wink

# 259
  • Мнения: 1 712
Моят син на 6,5г рязко започна да говори за гаджета Flushed Grinning ...Снощи си сложил слънчевите очила,преметнал си детското портмоне през рамо и ми казва: "Мамо,търся си булка" ! 😀😀😀
Попитах го аз какво правят тези гаджета,отговорът беше: "Целуват се по устните,никога не се разделят,жената не работи"!😀 Това последното,защо,нямам идея,и аз и бабите му сме все на работа  🤔😊

# 260
  • София
  • Мнения: 5 247
Синът ми недоумява какво детство сме имали с баща му без гейминг.
Последният му лаф беше, че изобщо ни си представя как сме го докарали до тук?

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 09:41 от Мигла

# 261
  • София
  • Мнения: 9 756
believe_ , мечта за всяка булка е твоят син. Кандидатирам се за негова тъща. Simple Smile Моята мома е на 7 г.

# 262
  • Мнения: 1 712
believe_ , мечта за всяка булка е твоят син. Кандидатирам се за негова тъща. Simple Smile Моята мома е на 7 г.

Искаш ли (нали може на "ти" след като ще ставаме семейство) да ти пратя снимка на ЛС... Не издържах и го снимах Joy

# 263
  • София
  • Мнения: 9 756
Искам, разбира се. Нали ще ставаме рода.

# 264
  • Мнения: 2 291
Хайде, пък от мен две шаферки си имате Smile

# 265
  • Мнения: 1 712
Юхуу,давайте момичета,ще сътворим "Моята голяма луда българска сватба"  Champagne

# 266
  • София
  • Мнения: 9 756
Сватбата е уредена между сватите! Сега остава и младите да се Аресат! Laughing
Много си харесах зетя, ще ви кажа. Хубавец! Пък и щом булката няма да работи, цена няма момчето.

# 267
  • Мнения: X
Синът ми недоумява какво детство сме имали с баща му без гейминг.
Последният му лаф беше, че изобщо ни си представя как сме го докарали до тук?

Хахаха това е култово! Вчера пък нашия си ударил оченцето и вика "Ударих си очичката"
Докато разбера какво иска да каже Sweat Smile

# 268
  • Мнения: 2 710
Синът ми в продължение на седмица ме изнудва да му купя една игра. Аз отказвам с мотива, че нямам пари. Една вечер го вземам от градина и той започва:
- Мамо, ти днес много ли работи?
- Да!
- А колко пари спечели?
- Една чанта с пари.
- Ще ми купиш ли играта?

# 269
  • Мнения: 18 780
Внучето ми, преди време, малък бе, нещо искаше да му купя, невъзможно беше, та се измъкнах ,че няма да ми стигнат парите за това.Човекът изведнъж се измъкна  и прерови джобовете на дрехите на закачалката , моят портфейл намерил де и го носи да ми набави парите, със същия успех щеше всичките да обере.Сетих се сега за това.

Общи условия

Активация на акаунт