Отговори
# 45
  • Мнения: 740
АЯ СУПЕР! Честито миличка и спокойно да си бременееш newsm51
Благодаря на всички момичета за подкрепата
Джази - да ти е живо и здраво милото и само да те радва!

И аз получих 11 рози наскоро - бях рожденничка - усещането е прекрасно - пожелавам на всички ви много любов и късмет newsm10

# 46
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Ая, честита ти двойна радост!!! Много да пазиш себе си и двете малки туптящи сърчица   Two Hearts

# 47
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ая много ти се радвам на добрата новинка Simple Smile
Искрено се надявам до края на бременността да нямаш поводи да се притесняваш Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 329
Пу,пу, пу....само таквиз хубави новини да заливат форума...

Айчка, честита ти двойна радост миличка...Да пазиш малките бебоци и да си почиваш повече. Незнам за теб, но аз се надявах да са две... Peace Опс, честита  годишнина- много да се очите с любимия и само такива хубави новини да празнувате покрай нея.

Лея, личи си че сте прекарали страхотно на морето. Заредена с нови сили предполагам?

Херко, ти точиш лиги, ама ще дойде и твойта...само нека първо ние да дойдем до твойта.. Heart Eyes

СимаPraynig успех за инсето

ЧЕСТИТ имен ден на всички празнуващи с името Мария. Много здраве и радост! Peace

# 49
  • Мнения: 1 029
Ая, много се радвам, супер новинка!
Пази се и да пораснат големи малките сладури!  bouquet Heart Eyes Hug

Jazzybaby, честит ти рожденник!Жив и здрав и да стане татко скоро му желая!  bouquet

Леичка, много сте сладки, браво!Със заредени батерии е друго, нали! Hug

Херко,  Hug!

Симма, стискам палци много за теб!  Praynig Praynig Praynig

И честит празник на именниците, на Варна и на всички!Много здраве и бебета!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 17:54 от danidan

# 50
  • София
  • Мнения: 4 272
Ая, много се радвам за щастливата новина или по-точно за потвърждението й  Hug Пази бебчовците, а пък след някой друг месец ще знаеш и какви дрешки да купуваш Wink
Херко, какиното, хайде догодина заедно да ходим на море и да учим твоя бебок да плува Laughing
Данидан, какво става с теб?
Дарилка, а ти как си?
Аз наистина съм със заредени батерии и хич не ми се стои на едно място. Пълна съм с енергия и се чудя къде да я изразходя Crazy Ще взема май пак да правя коремни преси, пък дано се кротна...

# 51
  • Мнения: 547
Ая,честити две тупкащи сърчица  newsm51!Много се радвам за теб и ти желая възможно най-леката бременност.И честита годишнина с малко закъснение.Желая ви любовта ви да е винаги свежа като розите който си получила.А и какъв хубав подарък сте си направили един на друг тази година  stork-boy stork-girl.
Петя,за да не се чудиш как така на теб са ти открили хламидии,а на мъжа ти не ти давам едно възможно обяснение-с хламидии можеш да се заразиш не само по полов,а и по въздушно-капков предполагам.Твърдя го със 100% сигурност,защото когато ми откриха такива бях девствена.И другото възможно обяснение е некоректно направени изследвания,макар че доколкото разбирам сте ги правили няколко пъти.
Веси,непременно направи нови изследвания в друга лаборатория,ако трябва и за четвърти път.Хламидиите са упорити и се лекуват продължително със силен антибиотик.Не би било добре за теб да минеш през такова лечение,ако ги нямаш или пък да не се лекуваш ако ги имаш.Направете изследване и на мъжа ти.Може да се наложи и двамата да се лекувате.Искренно се надявам резултата да е отрицателен,но ти направи изследванията.А иначе какви са тези антитела които са ти открили.Те ли са причината бебо да не става.И ако да,как ще ги лекувате и колко време?
Симма,ще стискам палци инсето да завърши с бременност.Чакането е кошмарно,но не прави моята грешка да мислиш какво не е било наред преди да го направите и да смяташ че няма да успееш.Напротив,през следващите две седмици трябва да живееш така сякаш вече си сигурна че си бременна.Едно е сигурно,ако случайно нещо се обърка болката и разочарованието ще са еднакво силни и непоносими,независимо какви са били мислите и чувствата ти докато си била в очакване.Затова мисли позитивно.Веднага след инсето считай себе си за бременна и вярвай че чудото е станало.По простата причина,че ще стане  newsm10.УСПЕХ!

# 52
  • Мнения: 1 419
Затова мисли позитивно.Веднага след инсето считай себе си за бременна и вярвай че чудото е станало.По простата причина,че ще стане  newsm10.УСПЕХ!

Много хубаво си го казала, Джи-Джо  newsm51

# 53
  • Мнения: 1 329
Цитат на: lea link=topic=120525.msg2216769#msg2216769 [color=orange
Дарилка[/color], а ти как си?

Нищо конкретно не става с мен. Този месец почиваме, защото и лекаря почива. Mr. Green
Последния месец беше се спукал фоликула и правихме кекс, ама нищо...освен удоволствието разбира се...
Сега се чудя накъде да поемам - стимулиране с Клостилбегит, Прегнил и инсе или направо за инвитро?
Лошото е че при непукването на фоликулите, инсето не е добър вариант

# 54
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Aya, отново честито миличка. Двойна радост, какво по -хубаво от това. Dji-djo , аз  така или иначе не разбрах какво става, но въпреки всичко проведохме три курса на лечение заедно с мъжа ми, независимо че при него беше  "-". И уж  накрая нещата влязоха в релси. newsm78

# 55
  • Мнения: 547
Момичета,здравейте!В неделя по обед прокървих.Върви ми твърде слабо,дори без съсиреци,на моменти просто като цапане по хартията и днес,два дена по-късно май приключи.Взех си един шуърчек ей така за пробата.Беше отрицателен в десетте минутки дадени от производителя и го оставих.Преди малко реших да разчистя и тъкмо когато щях да го хвърля прозорчето се отвори и ми се мярна втора слаба чертичка,но видима.Е,малко по-вляво от буквата Т на касетата,ама си е чертичка.Откакто прокървих напрежението в гърдите беше отслабнало доста,но не изчезна съвсем.Днес отново се засили,сякаш тепърва ще ми идва.И тъй като утре ми  е 4 ден от т.н. цикъл,а в четвъртък съм на преглед съм си самоназначила петте хормона и в ранни зори ще ходя да ми вземат кръв.Знам че тест се отчита само в рамките на 10-те минути,но някъде в историите на забременелите момичета съм чела и за такива тестове с първоначално /-/ резултат и две чертички след няколко часа.А там където взех шуърчек имаше евтини тестове за 80 ст. и реших да тествам тестовете.Е,евтиния и сега си е отрицателен.И аз утре като изръся 60 лв. за изследването как да знам дали не съм ги хвърлила на вятъра.А са ми казали да отида рано-рано в 7.30 за да излезе резултата същия ден,нали на другата сутрин съм на преглед и искам да го покажа на лекарката.Ако случайно има бременност,то тя ще повлиае ли на нивата на ЛХ,ФСХ,естрадиол,тестостерон и пролактин.Блъскам си главата какво да правя.Но с аномалиите с мойте цикли вече месеци наред не мога да си изследвам хормоните,а трябва,защото с противозачатъчните много ги объркахме и не искам да изгубя и този месец.Когато прочета отговорите ви вече ще съм приключила с изследването,но поне се надявам с ваша помощ да се ориентирам като отида на преглед какво евентуално да искам от лекарката,че тя може и да пропусне нещо.

# 56
  • Мнения: 1 441
AYA честити ти две сърчица и от мен!  Hug Много да си ги пазиш и те после много да те радват.
Дарилче, привет Laughing И ние този месец почеваме от бебешките тревоги, защото и докторът почива. Правим някакви естествени опити, ама аз на тях много вяра им нямам, тъй че чакаме следващия месец
Леа, добре дошла. Много са ви слънчеви снимките, чак ми се прииска пак да ходя на море. Имаш го това заразително свойство - да предаваш позитивната си енергия на другите. Heart Eyes
Даниданче мила, какво става с теб? Как си?
Джи-джо, според мен е по-добре да си направиш хормоналните изследвания. Ако няма бременност (което не ти пожелавам), ще си оползотворила позходящия момент за изследването. А ако си бременна (което ти пожелавам) - смятам, че изобщо няма да има значение, че хормоните са повлияли. И няма хич да ти пука, че си дала 60 лева.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 740
Джи-джо много ти благодаря за прекрасните думи. Стискам ти палци днес!


На мен ми биха прегнилчето и сега само се моля да си свърши работата както трябва и утре сутрин да е позитивна срещата  Praynig

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Джи-джо, добре е, че си направила хормоните. Много важни изследвания са, а ще ти се изясни и картинката около твоите ненормални течения около цикъла. След 10 мин. не гледай чертички, за да нямаш напразни надежди. Ако има бременност, ще си го покаже даже преди 5-тата мин. Така си мисля аз, де. Все пак стискам палци да греша и да си бременнаы
Симма, дано се пукнат фоликулчетата навреме и дано стане и другото нещо Praynig
БАНче, и на мен пак ми се ходи на море Sunglasses И въобще много обичам да пътувам и да посещавам различни места. Впечатленията ме зареждат с енергия! Затова на всички ви предавам от моята енергия и дано ви е достатъчна поне до края на работния ден да ви е слънчево и усмихнато Simple Smile много усмихнато Grinning и ухилено Laughing

# 59
  • Мнения: 1 419
Дари, според мен пробвайте с инсеминация няколко пъти най-напред   bouquet

Джи-джо, Хубаво е че не си ги отменила, но аз лично не бих се доверила твърде много - аз съм спец в ненормалните течения и съм си правила изследвания, които уж бяхя когато трябва, но се оказа, че се падало средата на цикъла  Shocked Така, че си имай едно наум като видиш резултатите.
А ако си бременна (за което се надявам да си  Flutter), то мисля че хормоните ще ти са с различни нива отколкото ако ти е нормален цикъл. Сети ли се да си пуснеш и кръвен тест за бременност като са ти източвали кръвта? Ако не си, не пречи да го направиш - трябва да си УБЕДЕНА, че не си бременна преди да предпиемеш каквото и да е лечение. Кажи после какво е станало  Hug

Банче, това ли е картинката дето не излизаше дълго време? Между другото, онзаи не е излизала, защото е била по-голяма от оределени пиксели - май 160 на 200 беше лимита  newsm78

Сима, моля се да ти се спукат фоликулчетата  Praynig

А на всички ви много   bouquet и  Hug - мнго сте мили и добрички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт