Майчета, помагат ли вашите татковци в домакинството?

  • 12 530
  • 207
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 165
определено ДА,само не може да готви  chefно подрежда,сервира-отсервира чисти мие пазарува занимава се с децата

# 136
  • Варна
  • Мнения: 26
И при мен е така мила НИКЕ, стази разлика че аз се грижа за 2 деца и като прибавим баща им стават 3. И моят мъж смята, че всичко това      newsm64  wsm28 wash hang 1ironing 1dishes
     е женска работа. Нищо, че и аз работя в къщи (освен домакинската, работя и надомно), но то не се вижда.  Много пъти съм говорила, говорила и имаше времнна промяна,  мине, немине време - пак по старомо. Затова съвет немога да дам. С всеки се подхожда индивидуално, дано и аз да успея да постигна нещо. Желая ти успех!  Peace

# 137
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 246
помага... да се опразни по.бързо хладилника.. Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 3 537
Помага-да , някой път ми бели лук,картофи и т.н. като е по-голямо количество. Като го помоля мие чинийте,няма проблем Simple Smile Помага ми и със прането също, е по простирането го няма,ама все пак Mr. Green Доволна съм от него Grinning

# 139
  • София
  • Мнения: 4 590
Помага и още как... Разпределяме си задълженията общо взето. Laughing

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Само дето не готви. Ма то пък и аз не давам, че ми е страст. Иначе мие чинии, пуска пералнята, простира и прибира пране. Прахусмукачи само той, но не се справя много добре с пазаруването, липсва му инициативност.

# 141
  • София
  • Мнения: 4 590
Само дето не готви. Ма то пък и аз не давам, че ми е страст. Иначе мие чинии, пуска пералнята, простира и прибира пране. Прахусмукачи само той
При нас е същата ситуацията. Wink

# 142
  • Мнения: 216
Помага- прави салата, сипва ми бира, кара семейната кола - май това е.   Grinning

# 143
  • Мнения: 17 546
Кога бе сестро мила? Нали требе и да поспи човечеца! Като е на работа всеки Божи ден от 7 до 21, само събота и неделя от 8 до 17... Тия трите лами трябва да се отчуват и да станат хора! Трябва здраво папане, а те не отказват, искат още и още... То това дето прави за нас нашият татко е Чудо на чудесата, хайде сега и зор да му давам да пере и да готви в къщи!  Laughing

# 144
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
И моята половинка ми помага. Не мога да се оплача  с нищо Laughing

# 145
  • Мнения: 2 104
помага-много!

# 146
  • Мнения: 80
Помага ми страшно много. Може да се каже , че си разпределяме задълженията по равно! Wink Wink Wink

# 147
  • Мнения: 1 894
Кога бе сестро мила? Нали требе и да поспи човечеца! Като е на работа всеки Божи ден от 7 до 21, само събота и неделя от 8 до 17... Тия трите лами трябва да се отчуват и да станат хора! Трябва здраво папане, а те не отказват, искат още и още... То това дето прави за нас нашият татко е Чудо на чудесата, хайде сега и зор да му давам да пере и да готви в къщи!  Laughing

Евала   bouquet На такъв татко и кафето ще му нося в леглото  Wink

# 148
  • Варна
  • Мнения: 176
Помага, но трябва да кажа какво трябва да се прави, сам се не сеща  Laughing
Иначе готви - затова се сеща, щото огладнява, а аз НЕ готвя

# 149
Не помага. Унизително му било да върши "женската" работа.  Shocked
А да виси на компа по цял ден явно е "мъжката" Twisted Evil
хич не ти завиждам щото и ние сме на тоя хал!


stavame 3  smile3512

Общи условия

Активация на акаунт