Пълномощно

  • 622
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте,впредвид сегашната ситуация мъжа ми е в Испания ,трябва да ми направи пълномощно за оправяне на документи,проблема е че там е прекалено скъпо да се направи,въпроса ми е има ли някакъв начин да направим от тук без той да е тук ..?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 990
Не, няма начин.
Или в консулство там (ако изобщо работят), или пред тамошен нотариус и апостил.
Проверете за документите, за които ви трябва, дали изрично се иска нотариална заверка.

# 2
  • Виена
  • Мнения: 899
Ако не се изисква нотариална заверка можете да изготви те пълномощно, той да го подпише и изпрати сканирано цветно. Или пък вие да подпишете с негов подпис, при нужда  след това той ще потвърди представителната власт и валидира овластяването.

# 3
  • Мнения: 1 306
Ако не се изисква нотариална заверка можете да изготви те пълномощно, той да го подпише и изпрати сканирано цветно. Или пък вие да подпишете с негов подпис, при нужда  след това той ще потвърди представителната власт и валидира овластяването.
Що за наивен съвет? Какво е това пълномощно без нотариална заверка? По същата логика може да му пратят сканирани документи да ги подпише в Испания и да върне цветно копие.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 990
Има пълномощни и дейности, за които не се изисква нотариална заверка. На прима виста се сещам за адвокатските пълномощни.

Общи условия

Активация на акаунт