Въпрос на отношение

  • 2 836
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Е жоро пак ли ти бе? Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 239
Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
Ема, разбира се, нека сее зараза на воля! Hug

Как да сее при положение, че именно от друга е хванал заразата - младите жени в наши дни всички са заразени от нещо и когато приятелите ми си патят от това възмущението мое е огромно. Отделно говорим какви нерви на жена си може да образува.

# 17
  • Мнения: 239
Каква е идеята на темата?! Просто не виждам какво има да се коментира?!Или пак искаш да видиш колко ще ти се вържат?! Mr. Green

Каква е идеята на клюкарника? Какво, за квантова механика ли да пиша?

# 18
  • Мнения: 239
На един приятел му се случи да хване полово заболяване и смята, че е редно да не казва на жена си за да не му спирала секса. Според мен той трябва да не прави секс с нея и да и каже. Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
Да,така е. PeaceТрябва да и каже!Да не става въпрос за теб,а? Mr. Green

Не става въпрос за мен - аз ползвам луксозни презервативи Лайфчойс и не пестя пари както правят мнозина други.

# 19
  • Мнения: 5 103
Каква е идеята на темата?! Просто не виждам какво има да се коментира?!Или пак искаш да видиш колко ще ти се вържат?! Mr. Green

Каква е идеята на клюкарника? Какво, за квантова механика ли да пиша?

Не бе пиши за Ядрена Физика, може нещо по-умно да сътвориш

# 20
  • Мнения: 239
Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
Ема, разбира се, нека сее зараза на воля! Hug

А представяш ли си ако го обяви, какъв наплив за желаещи ще има!

Жоро?!? "Други жени" означава колежки и случайни хора или секс-партньорки?

Много философски е последният ви въпрос и се боя, че е далеч над моята компетенция. С оглед на човешката история обаче смятам, че разлика между трите гореупоменати категории няма.

# 21
  • Мнения: 239
Абе Жоро, с тоя нежен аватар не мога да те разпозная... hahaha И се зачудих какви съфорумки са се навъдили. Ама щом си ти, това обяснява много неща.
Нека е.е човекът, животът е кратък, що да пропуска. Пък и то сифилисът е лечим...

Аз сега ще си го сменя този насилствено наложен аватар. Не мисля, че е смешно ей така да споменавате, че сифилисът е лечимо заболяване - не всеки тук е образован и може да се подведе от неуместната ви шега.

# 22
  • Мнения: 239
И ние сега какво трябва да кажем да се съгласим с теб ли???Тази тема е пълен абсурд-много ясно че трябва да каже и не само на жена си а и на другите си партньорки.И ми е много интересно какъв загубеняк трябва да си че да се чудиш къде да си навреш....или сигурно се мислите за голяма работа като стане въпрос за Жени?И кеде си пуснал темата?- във форум вкойто има предимно жени -разбиране и съчувствие ли очакваш за своя приятел???Пък ти какъв си умен ами естествено че това е голямо уважение да спиш с други жени да се заразиш-пък после поне на жена си да каже "елементарно уважение".Та той въобще уважава ли я?И имаш ли акъл да даваш подобни съвети че нямало нужда да казвал на чужди жени -ама ти си бил много умен.Пък той толкова жени ли има.

Ще отговарям в реда на мислите ви. Понякога е трудно, но аз не съм гений.

Не трябва никой с мен да се съгласява макар, че се лаская когато делим общи мнения както това става в петицията срещу педофилията.

Коя е Жени?

Пуснал съм темата във форум, в който има и много татковци. Признавам доминиращата женска демография обаче и именно тук е моментът да заявя, че предпочитам да се консултирам със слабия пол защото именно този пол е по-умния такъв.

Бил съм много умен. Благодаря.

Въпросният приятел, да го наречем П., има доста мацки около него защото работи на 2000 лева заплата ако се сещаш за какво говоря.

# 23
  • Мнения: 239
ай стига де, малко съчувствие иска човека
Жоре, бъди МЪЖ и й кажи!

Не съм предател.

# 24
  • Мнения: 239
Нека се поразрови в Интернет.Със сигурност може и да изкара някой лев...Сега такива мъже са на мода.Може да сключи сделка и с някой специалист по венерически заболявания.Единият сее зараза,другият-лекува.Ще си делят процентите...


*****
"Чесането" на клавиатурата е индикация за липса на сиво вещество,а заяждането е висша проява на мисловна дейност и извисяване над дребните неща от битието.


Видях снимката с чудовището, което иска да отмъсти на съпруга си със СПИН. Видях и снимката под името Ви. Онази с негрите. Негативни чувства предизвикахте в мен.

# 25
  • Мнения: 822
Видях снимката с чудовището, което иска да отмъсти на съпруга си със СПИН. Видях и снимката под името Ви. Онази с негрите. Негативни чувства предизвикахте в мен.
Защо така,Жоро?Аз просто искам да ти помогна...Поддаваш се прекалено много на емоциите си.Мисли трезво!
Приятелят ти сигурен ли е,че се е заразил от друга жена,а не от своята собствена?Днешните жени не са това,което бяха!Ами ако половинката му го е разбрала,какви ги върши и е решила да си отмъсти по този начин?Може не тя,самата,а с помощта на поставена девойка...

Специално за теб,за следващия си аватар ще си потърся червена роза или ален мак.Не зная,кое е по-актуално в момента...

*****
"Чесането" на клавиатурата е индикация за липса на сиво вещество,а заяждането е висша проява на мисловна дейност и извисяване над дребните неща от битието.

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Е, Ниа, сега разстрои душата Жорето, бива ли така, един такъв полов атлет, държавен служител, социалист да се върти из форума, а ти-снимки с негри, СПИН, чудовища  Joy Joy

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ооооо Жоре,слабост моя..... HugТрябваше да се хвана на бас със (забравих името на потребителката)кога ли нашето Жоре ще пусне поредната си темичка.
Жоре посъветвали са те по-горе.
Бъди мъж,кажи и на жената. Crazy
Не си клюкарка е верно ама пък си мъж.Какви са тези пед.........ски работи.Нека жената го научи от истински мъж и джентълмен. Grinning

# 28
  • Мнения: 377

Въпросният приятел, да го наречем П., има доста мацки около него защото работи на 2000 лева заплата ако се сещаш за какво говоря.

Жоре, почти беше успял да убедиш някой, че си над 15 и пак се изказа неподготвен.  Mr. Green

Айде ако може да ми обЯсниш как като работи на 2000 лева заплата си издържа семейството, пък и за ДОСТА мацки му остават. /че аз не се сещам/  Sunglasses
Пък и къде ги тия мацки дето с 2000 се впечатляват, виж да беше написал 20000 да се замисля и аз да искам на тоз мъжага телАфона. Crazy

# 29
  • Мнения: 239
Видях снимката с чудовището, което иска да отмъсти на съпруга си със СПИН. Видях и снимката под името Ви. Онази с негрите. Негативни чувства предизвикахте в мен.
Защо така,Жоро?Аз просто искам да ти помогна...Поддаваш се прекалено много на емоциите си.Мисли трезво!
Приятелят ти сигурен ли е,че се е заразил от друга жена,а не от своята собствена?Днешните жени не са това,което бяха!Ами ако половинката му го е разбрала,какви ги върши и е решила да си отмъсти по този начин?Може не тя,самата,а с помощта на поставена девойка...

Специално за теб,за следващия си аватар ще си потърся червена роза или ален мак.Не зная,кое е по-актуално в момента...

*****
"Чесането" на клавиатурата е индикация за липса на сиво вещество,а заяждането е висша проява на мисловна дейност и извисяване над дребните неща от битието.


Гаранция е от друга - той си ходи насам натам доста, а и не вярвам жена му да е оглупяла дотолкова, че да се осмели да му изневерява.

Общи условия

Активация на акаунт