Как си представяте... (съфорумката Х)

  • 24 362
  • 692
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 704
знам,че темата не е това, което беше (да си жива и здрава, Crossamaia, за любовта, която раздаде!) и все пак се чувствам длъжна да отговоря на Анда
Интересно ми е да видя Чандра (мисля, че е тъмнокоса, късокоса, с хубави тъмни очи и леко момчешки стил). Вярно ли е?
освен късата коса, другото е вярно  Laughing мургаво, топло момиче - топли очи и топъл глас. хем е лудешки момчешка, хем усещаш дълбото женско земно начало в нея

Анде,теб от дира си те представях по-възрастна и с къдрава светла коса Simple Smile възрастта я определих от всичките ти знания и умения. а и професия преводач - охо!
А след като видях снимката ти, все си представям Ани Пападополу Simple Smile

И за Маленна да кажа - преди да видя какво шашаво дете е на сватбата си   bouquet за мен беше висока, тъмнокоса и дългокоса мадама, знаеща какво и как да поиска и задържи. И след снимките й, пак така си я представям Simple Smile

# 646
  • Sf
  • Мнения: 808
Прекрасна crossamaia, Като си започнала давай поред. Пък аз ще черпя един шербет.
Шербета е заради римата, но ако не обичаш точно тази напитка, ще те почерпя с какъвто кажеш елексир житейски или вълшебнически.

Денят хвърли последна дълга сянка над Пясъчния замък.
Посред нощ заваля силно и
замъкът тихо се стопи
в мрака.

Съмва се,
а няма как да мина между капките.
... все още на ръба на съня -

една рошава глава
и две нетърпеливи очи
ще поискат да видят чудото,
сътворено вчера
от детските ръце ?..
А сега ела,
дай шепата си и аз ще ти дам една малка тайна -
  семка от ябълка.

Малката мама с големите маргарити Simple Smile Колко е хубаво Simple Smile Обичате морето, фотографията и залезите Simple Smile Признавам си още преди време разгледах сайта в подписа Ви Simple Smile и останах впечатлена от толкова много душа, сърце и обич в картините  Peace

# 647
  • Sf
  • Мнения: 808

Благодаря Ви, че сте си мислили за мен и че сте се опитали да проникнете в моята душевност Simple Smile Благодаря най-искрено Simple Smile

# 648
  • Sf
  • Мнения: 808
Кросамая,просто си страхотна!
Думи нямам да опиша колко ти се възхищавам и завиждам(благородно,разбира се)за дарбата да откриеш и  отключиш доброто у хората.
Ако не е много нахално,може ли нещо и за мен да споделиш Embarassed.

Неуморна неуморно пази своята романтика Simple Smile Обичам такива хора Simple Smile Закачлива, палава и с много отворен поглед към света Simple Smile Постигнали сте заедно с любимия човек много неща и сега съхранявате щастието си Simple Smile Поздравления Simple Smile

# 649
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Прекрасна crossamaia, Като си започнала давай поред. Пък аз ще черпя един шербет.
Шербета е заради римата, но ако не обичаш точно тази напитка, ще те почерпя с какъвто кажеш елексир житейски или вълшебнически.

Денят хвърли последна дълга сянка над Пясъчния замък.
Посред нощ заваля силно и
замъкът тихо се стопи
в мрака.

Съмва се,
а няма как да мина между капките.
... все още на ръба на съня -

една рошава глава
и две нетърпеливи очи
ще поискат да видят чудото,
сътворено вчера
от детските ръце ?..
А сега ела,
дай шепата си и аз ще ти дам една малка тайна -
  семка от ябълка.

Малката мама с големите маргарити Simple Smile Колко е хубаво Simple Smile Обичате морето, фотографията и залезите Simple Smile Признавам си още преди време разгледах сайта в подписа Ви Simple Smile и останах впечатлена от толкова много душа, сърце и обич в картините  Peace

Благодаря ти форумна съкровищнице Grinning
За съжаление аз също съм зрител на красивите картини. Моите картини са само във въображението ми плюс още две - едната ми виси по циците, пардон маргаритите почти целодновно, а другата вече проявява рогатия си мъжки характер.
Още веднъж благодарности за отделено време и прекрасните думи. Като се върна след седмица и аз ще напиша нещо хубаво за теб специално. Wink

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 14:18 от yosarian

# 650
  • Мнения: 1 413
Кросамая,просто си страхотна!
Думи нямам да опиша колко ти се възхищавам и завиждам(благородно,разбира се)за дарбата да откриеш и  отключиш доброто у хората.
Ако не е много нахално,може ли нещо и за мен да споделиш Embarassed.

Неуморна, може ли аз да кажа, какво изпитах когато се запознах с теб? Напомни ми една моя братовчедка, която е изключително раздаващ се човек - тя се интересува от много неща, знае ги много точно и щедро помага на всички свои близки със знанията и уменията си. Децата й споделят с нея, има много приятели, а за съпруга си е шията, която движи главата. От нея струи топлота и грижа.
А къде са тези снимки на Малена на сватбата й или аз не я познах  bouquet

# 651
  • Мнения: 1 533
Много е точно това, което си написала Simple Smile Може да направим бизнес с теб аз гледам перфектно на карти ти имаш усет към хората ще бъдем голям екип  Grinning

ДеянаЗ, просиш си го да те подгоня да ми хвърлиш едни карти в Скайп Laughing

# 652
  • Мнения: 9 911

! че това което от снимките й преди да се видим не усетих, е че е наистина много крехка, "fragile жена", което може би се предава по наследство, защото видях и Тити Grinning

Дивиана и Тити роднини ли са?

Тити е малкото "Дивианче", така се самонарича и това му е партизанското име.  Grinning Има страхотна прическа и утре аз ще водя моето Яне да го подстригвам така Grinning

странното в случая е, че аз също съм fragile, на друго място и  по друг повод Simple Smile

# 653
  • Мнения: 7 837
Браво, впечатлена съм  Grinning

# 654
  • Мнения: 14 507
хм много хвалби crossamaia - ще отделиш ли и няколко изречения за моята персона? Blush

# 655
  • Мнения: 2 006
Кросамая впечетлена съм  bouquet
И понеже любопитството ми е присъщо-моля и за мен няколко реда Grinning

# 656
  • Sf
  • Мнения: 808
хм много хвалби crossamaia - ще отделиш ли и няколко изречения за моята персона? Blush

Впечатленията ми са противоречиви... Имате вид на човек, който търси диалог и отстоява своята теза много ревностно. Силен характер, борбена и силна жена Simple Smile понякога сте крайна и не всички Ви разбират. Разбира се, не може всички да ни харесват, би било странно, ако беше така Simple Smile
Добър избор за Дженифър  Peace

# 657
  • Sf
  • Мнения: 808
Кросамая впечетлена съм  bouquet
И понеже любопитството ми е присъщо-моля и за мен няколко реда Grinning

Притеснителна жена, понякога объркана... Добродушна, миловидна и приятелски настроена към хората! Пожелавам Ви повече смелост, радвайте се на живота си и имайте повече положителни мисли Simple Smile Купете си цвете, прегърнете дете и довечера запалете на масата свещи Simple Smile

# 658
  • Мнения: 4 778
Ако остане време и аз се нареждам на опашката Mr. Green

# 659
  • Sf
  • Мнения: 808
странното в случая е, че аз също съм fragile, на друго място и  по друг повод Simple Smile

Със сигурност е така! Спомням си първото впечатление от Вас - личната Ви титла - боса и бременна пред компютъра Simple Smile Много ми хареса Simple Smile
Вършите полезна работа   Wink Изказвате се точно, кратко и ясно Simple Smile Удоволствие е да Ви чете човек Simple Smile Определено се забавлявате във форума Simple Smile Творческа натура, обичате Шопен и се усмихвате в огледалото Simple Smile
Ох, някаква хрема ме е нападнала и нещо не ми идва, а толкова много искам да напиша за Вас нещо красиво! сигурно следващият път   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт