Как си представяте... (съфорумката Х)

  • 24 364
  • 692
  •   1
Отговори
# 660
  • Sf
  • Мнения: 808
Ако остане време и аз се нареждам на опашката Mr. Green

Кас, Вие сте като колибри - вечно пърхате, бърборите, питате, слушате и мислите. И всичко това наведнъж Simple Smile Не казвам, че сте втори Наполеон, просто сте много емоционален човек. Отворена към хората, готова да сподели всичко с тях Simple Smile Много палава, преживяли сте доста неща ... Сега като че ли сте се кротнали Simple Smile Както се казва, намерили сте си майстора  Wink
Преди време четох една тема в Красива мама - радвам се, че всичко е приключило успешно!
Мил, позитивен човек, който много се смее Simple Smile

# 661
  • Мнения: 2 006
Кросамая впечетлена съм  bouquet
И понеже любопитството ми е присъщо-моля и за мен няколко реда Grinning

Притеснителна жена, понякога объркана... Добродушна, миловидна и приятелски настроена към хората! Пожелавам Ви повече смелост, радвайте се на живота си и имайте повече положителни мисли Simple Smile Купете си цвете, прегърнете дете и довечера запалете на масата свещи Simple Smile
Благодаря за пожеланието-наистина понякога трябва да съм по-смела!

# 662
  • Мнения: 3 818
Толкова проникновени са вижданията на crossmaia за форумките, че направо не смея да попитам как ме вижда и изобщо вижда ли ме. Wink Но пък един страничен поглед и винаги полезен и интересен Simple Smile, така че няма да се обидя да го разбера Simple Smile.

# 663
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Интересно ми е и мен как ме виждате?

# 664
  • Sf
  • Мнения: 808
Мили момичета,
Потънала съм в приготвяне на багажа, а и трябва да излизам.

Беше ми много приятно с всички ви и Ви благодаря от сърце за милите и хубави думи!

Пожелавам Ви много радост, детски смях и обич Simple Smile
Аз отивам да нападам куфарите Simple Smile
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 665
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Мили момичета,
Потънала съм в приготвяне на багажа, а и трябва да излизам.

Беше ми много приятно с всички ви и Ви благодаря от сърце за милите и хубави думи!

Пожелавам Ви много радост, детски смях и обич Simple Smile
Аз отивам да нападам куфарите Simple Smile
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

....... иииииииии темата приключииии Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 9 911
кроссамая, накара ме да се усмихна и на монитора  Heart Eyes Шопен всъщност не е много далеч от Рахманинов - но това е прекалено конкретизиращо, нали? Лек път - мисля, че много малко хора във форумите ще бъдат очаквани да се завърнат с такова удоволствие.

# 667
  • Мнения: 2 959
crossamaia , ... Представям си тялото Ви нисичко и пухкаво, ...
мама_знае , тук грешиш, поне според мен. Височка е, Нашата Вълшебница, може би около 1,70, с пищно тяло, което може би едно време й е създавало комплекси с красивите си женствени форми, но вече е повод само за гордост и самочувствие/ поне би трябвало да е така/, а косата си я представям по- скоро буйна.  Peace

Crossamaia, приятни приготовления от мен и много хубави емоции там където отивате. Вече две от целите са постигнати тук/ "Ви" и някой от Момичетата препрочитат интересната детска книжка/ може би третата остава още? Дано да Ви остане време да отделите внимание на още няколко интересни форумки, които Ви помолиха напоследък, ще ми бъде интересно да прочета Вашият психо- портрет и за Тях, заслужава си! Hug
Има истина в думите на Валентина, нали, заслужава си да се замисли човек?! Кой ще гледа цветята, докато сте на морето? Поздрави за Ники! Hug

# 668
  • Мнения: 328
Прибрах се от работа и бързам да включа компютъра.
Кросамая,Мечтица,много ви благодаря!Много точно сте ме определили.Само мога да добавя,че често съм наивна(в добрия смисъл)и доверчива,от което доста си патя понякога.Боли ме ужасно,когато някой се възползва от това.Но нали съм непоправима оптимистка,не спирам да вярвам,че Доброто надделява.
Благодарна съм на този форум,че срещнах такива страхотни хора!

БЛАГОДАРЯ ВИ,
 МОМИЧЕТА!!!!!!!! newsm51 newsm51 newsm51

Чакам с нетърпение следващата среща!

# 669
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Предлагам продължение: Кросамая ви изреди позитивите, аз мога да ви характеризирам тъмната страна  Mr. Green Да има обективност, нали.... Grinning

# 670
  • Мнения: 6 155
Предлагам продължение: Кросамая ви изреди позитивите, аз мога да ви характеризирам тъмната страна  Mr. Green Да има обективност, нали.... Grinning

За мен знам, че имаш какво да кажеш Wink Ще ми бъде интересно   Sunglasses

# 671
  • Мнения: 495
и аз се нареждам на опашката - няма проблем с "тъмната страна", приемам критика градивно и с чувство за хумор  Hug
отделен е въпроса, че съм мис Съвършенство  Blush
ще чакам с нетърпение  Party

# 672
  • Мнения: 2 361
 daffodil щом ти се занимава...сОли

# 673
  • Мнения: 1 052
и аз се нареждам на опашката - няма проблем с "тъмната страна", приемам критика градивно и с чувство за хумор  Hug
отделен е въпроса, че съм мис Съвършенство  Blush
ще чакам с нетърпение  Party
Мерит, зелената ти ябълка навява асоциации с мащехата на Снежанка, и ти като нея може да бъдеш понякога отровна. Забравяш учтивата форма Ви, и от време на време потропваш с краче нервно, понякога прибързано повишаваш тона, но това е защото писаното се интерпретира от моментното състояние на четящия.
Никът ти ми напомня за Лилит по някакъв начин, и ти ли така сексуално ненаситна и обществено еманципирана..?
Но второто не винаги е положително и не винаги полезно. Особено второто....(обожавам тавтологиите)
Ми това е, доволна ли си Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Знам, че е apple Laughing

# 674
  • Варна
  • Мнения: 1 306
O, Biby,в интерес на истината за някои хора ми се обърна представата на 180 градуса и ти си едната  Grinning Кефиш ме, откак спря да се впрягаш в теми за съпружеската вярност  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт