Как си представяте... (съфорумката Х)

  • 24 363
  • 692
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 052
Предлагам продължение: Кросамая ви изреди позитивите, аз мога да ви характеризирам тъмната страна  Mr. Green Да има обективност, нали.... Grinning
Нарцисе, и ти като името си се обичаш безумно, толкова много, че чак и гости не приемаш. Това е недопустимо, още повече че сме известни като много гостоприемна нация.
Лекичко се самоиронизираш с това "country girl", но това е само за да провокираш и когато нещастната жертва падне в капана ти с остроумието си до я нахапеш до силна алергична реакция от форумен тип (и поне 2 ч. въздържание).
Виждам някаква връзка м/у теб и Мерит, и двете имате този явно тайно-заговорнически знак-ябълката. И двете я нахапвате, което ме води до мисълта, че сте членки на тайно общество и подготвяте заговор. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 676
  • Мнения: 2 792
Предлагам продължение: Кросамая ви изреди позитивите, аз мога да ви характеризирам тъмната страна  Mr. Green Да има обективност, нали.... Grinning
  Аре да те видим  , дебелокожа съм тъй че може и по хард Mr. Green

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз искам

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Оф, ужас....сложих си таралеж в гащите, може ли да кажа, че блъфирах ?  Grinning
Не мога да бълвам критика за всеки, честно.

Фрийки, чак сега се загледах, че мойта на аватара гризе ябълка  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 6 155
O, Biby,в интерес на истината за някои хора ми се обърна представата на 180 градуса и ти си едната  Grinning Кефиш ме, откак спря да се впрягаш в теми за съпружеската вярност  Mr. Green

 Laughing Laughing Laughing
Това не е сериозна критика  Crossing Arms


п.с. обещавам да не се впрягам повече на тая тема...поне не и писмено  Mr. Green

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 306
ОК, де. Кифло, много сериозно го раздаваш на моменти, можеш и по-лековато. Дейна понякога я напуска чувството и за хумор, ма то с всеки е така.

Държа да отбележа, че не претендирам за изчерпателност. Мнението ми е силно субективно и резултат на повърхностни наблюдения.  Grinning

# 681
  • Мнения: 2 792
ОК, де. Кифло, много сериозно го раздаваш на моменти, можеш и по-лековато.

 Хихи това си е абсолютно така, нищо тъмно няма  в този факт или искаш да кажеш, че като стана сериозно плаша (това ми навява спомени от гръцката митология Mr. Green)

# 682
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз бих искала да знам, каква ми  тъмната страна - ако може разбира се. Wink

# 683
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 721
Аз съм толкова незабележима сред форумските редици, че
е цяло предизвикателство, някой да може да каже нещо за ин-ян ситуацията при мене  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 495
Мерит, зелената ти ябълка навява асоциации с мащехата на Снежанка, и ти като нея може да бъдеш понякога отровна. Забравяш учтивата форма Ви, и от време на време потропваш с краче нервно, понякога прибързано повишаваш тона, но това е защото писаното се интерпретира от моментното състояние на четящия.
Никът ти ми напомня за Лилит по някакъв начин, и ти ли така сексуално ненаситна и обществено еманципирана..?
Но второто не винаги е положително и не винаги полезно. Особено второто....(обожавам тавтологиите)
Ми това е, доволна ли си Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Знам, че е apple Laughing

сърдечно благодаря, харесвам хора с богато въображение и чувство за хумор  Hug  Grinning
чудесно попадение с Лилит, тук засрамено си признавам, че разбрах коя е след като вече си бях избрала ника, пък за еманципацията - както ми отърва  Laughing
много съм доволна  Sunglasses

# 685
  • Мнения: 951
Ех, тези млади, много бързат Simple Smile пловдив майна, ми е любим град, най-добрите хора, които познавам, са от там Simple Smile
Гледана жена, дори глезена, ама то така си трябва Simple Smile А сте и красавица! Аз казвала ли съм ви, че имате страхоотни очи Simple Smile Ако бях Стефан Данаилов, щях подире Ви да вървя и да го повтарям Simple Smile
Не приемайте нещата за даденост, а дарявайте обич за обич Simple Smile   bouquet
Много то4но!Наистина приемам нещата като даденост,въпреки 4е и давам доста.
Ах,защо не сте Стефан Данаилов ама 30-на години по-млад! Embarassed
Кросамая,благодаря,4е ни отдели от времето си!
Из4етох темата с интерес,заитригувана от развоя на нещата ...Хареса ми това,4е изтъкваш положителните неща,и караш 4овека да се 4увства по-добър .Благодаря още веднъж!

# 686
  • Мнения: 1 052
Буболина
Такааааа, хайде че ме засърбяха ръцете, трябва да пиша Mr. Green
Като започнем от ника, прозира желание за сексапилност и самоувереност, но после когато погледнем малко по-надолу, виждаме, че сама се определяш като "грозна и дебела". Значи тук имаме явно противоречие във вътрешния аз, което избива, като неприлично показваш "тъмната" си страна, но този път ясно огрята..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green(аватара).
Човек би се радвал да има такава хубава тъмна страна, и когато порасъждаваме ще разберем, че не винаги е правилно да се смята, че там слънце не огрява, което е видно в нашия пример.
Ти си на всяко гърне мерудия, като се има броя мнения за 1 г. и 8 м. регистрация.
Обичаш да подаряваш цветя   bouquet, но според мен повече трябва да наблегнеш на хубавите питиета в още по-хубава компания.
Ти си виден активист на ексхибиционистично движение на форумските аватари, и даже мисля, че си районен председател, с назадничави възгледи.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 743
freak_man  Laughing   bouquet и аз се нареждам на опашката за критики  Twisted Evil Praynig

# 688
  • Мнения: 1 052
Помечтах си за теб, и ето "dreams can come true"
Сега ми падна, Ти, унищожителко на изкуство, ти, която изхвърли непризнатия шедьовър на хазайката си, и точно Ти, която не се посвени да го заявиш най-открито!!!!!!
Ти си дружинната на форума, ти си будната съвест, неповикана, за да ни нахокаш и да ни призовеш към поредния кръсносен поход, ти, която не искаш да приемеш, че точно сега си имаме други задължения.
И под прикритието на индийския епос успяваш да ни изманипулираш, дело заслужаващо най-строго порицание.
Както е видно, не си много близка с екологичните и икономически принципи, защото подобно грубо прахосничество на клечки за уши е престъпно.
Не желаеш да поемеш отворност, понеже предварително си заявила "заплес". Заплес, а?!
А да, и си почитател на италианския мебелен дизайн, което според някои хора си е за бой! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 689
  • София
  • Мнения: 6 743
Помечтах си за теб, и ето "dreams can come true"
Сега ми падна, Ти, унищожителко на изкуство, ти, която изхвърли непризнатия шедьовър на хазайката си, и точно Ти, която не се посвени да го заявиш най-открито!!!!!!

 Embarassed Embarassed Embarassed За това много ме е срам  Blush

Ти си дружинната на форума, ти си будната съвест, неповикана, за да ни нахокаш и да ни призовеш към поредния кръсносен поход, ти, която не искаш да приемеш, че точно сега си имаме други задължения.
И под прикритието на индийския епос успяваш да ни изманипулираш, дело заслужаващо най-строго порицание.
bowuu bowuu bowuu

Както е видно, не си много близка с екологичните и икономически принципи, защото подобно грубо прахосничество на клечки за уши е престъпно.


 hahaha, ааа, това не е мое дело  Joy

Не желаеш да поемеш отворност, понеже предварително си заявила "заплес". Заплес, а?!
Засрамих се  Embarassed  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт