Килограми

  • 1 528
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Забременях 52, качих 17. В болницата свалих 6-7 и останалите 10 все още ги свалям. Остават ми още 3 килограма,но ми е адски трудно да ги сваля,макар че преди да забременея отслабвах адски бързо. Малко съм се отчаяла,защото не пазя много стриктни диети, имам доста неспокоен сън покрай бебето, движа се,а все още не съм възстановена напълно. Страдам,защото не съм висока и всеки килограм ми личи. Но всичко е до организъм. Може да се възстановиш и много скоро след като родиш, така че споко. Гледай да си спокойна и бебчо да се чувства добре!  Hug Peace

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И аз съм от тези, които още не могат да възстановят килограмите си. Със сигурност втората бременност няма да кача толкова килограми. Само като се сетя как се хранех и си мислих, че всичко отива при бебето и че после лесно ще ги смъкна  ooooh! ми иде  #2gunfire, обаче важното е майката и бебето да са здрави. Всичко е до структура, може да ги смъкнеш бързо -до 6-тия месец, може и до втората година.
Пожелавам ти леко раждане, здраво бебче и лесно сваляне на килограми  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 902
НЯма страшно , всичко ще се оправи, гледай с тебе и бебо да е всичко ок, пък килата ще ги мислиш мполсе, а и доста от тях ще  иzчеzнат предполагаемо беz да ги усетиш именно zащото новото малко същество иzисква 24 часови грижи и обич, и едва ли ще успяваш да ядеш или спиш навреме, дори и имаш кротко бебенце.Виж, всяка жена е раzлична, и ако на някоя й стои да е 50 кг, на друга и отива да е по zакръглена, някой пък са по природа по тежки(по високи с добре оформени ханшове, или едри бюстове и т. н)Аz zабременях на 70 кг,първите 4 или5  месеца само отаслабвах, и бюста ми оzглеждаше още по голям и тежък,на дребния гръб който имам и това ми драzнеше до беzобраzие, болеше ме (и ме боли гърба) ДОкторката ми  се скара , мислеше ч правя диета и zатова отслабвам .А аz просто имах много грижи и ходех и в университета. Цялата бременност иzкарах там . В 4 месец жбях 66 кг. после бавно  почнах да наддавам , качих до 77 в 9 месец и след раждането (секцио) оставих 6 в болницата. (2950 беше бебка) отслабнах от кърменето до 68, но после zаради лекарства (получих роилна треска) а и със спирането на кърменето качих до 72 , в момента съм толкова. и от вчера съм на "Зелевата супа" . Но , това което исках да ти кажа е, че след раждането се променя понякога и тялото. моята талия стана малко по тънка от преди,корема плосък,  но zатова пък ханша ми се пораzшири, а бюста ми мина от 75/D на 75 /Е  Cry което ме нервира до беzобраzие и се надявам да смъкна най вече от бюста и малко от  бедрата, другото е наред. .Та, искам да ти кажа с това, не  се ядосвай zа такива неща, zащото е въzможно след раждането тялото ти от самосебе си да придобие по женствени форми, а и дори нда не, килограмите са  нещо, което е въzвратимо, с малко повече воля.Хайде , да е всичко ок с раждането, като родиш може да се метнем двете  zаедно на "Зелева супа"  Wink на мене не ми пречи да повторя , че и аz имам още много да желая във връzка с фигурата. Много успех и всичко най най ти желая Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 907
Качих 25кг  - половината ги няма вече - почти 6 месеца по - късно, сега боря втората половина  Mr. Green .

# 19
  • Мнения: 619
Ами аз забременях 58 кг-в болницата отидох с +17кг,там свалих 5кг.После качвах и свалях,сега съм +5кг.
Обаче искам да те насърча-моя колежка е била 48кг когато е забременяла.В болницата е отишла 100кг!!! #Crazy.Сега си изглежда както преди,но не съм я питала за колко време ги е свалила тези 52 кг...

# 20
  • Мнения: 103
Благодаря ви момичета!Много ми олекна като прочетох че не само аз съм попадала в това положение.Да ви кажа вие ме успокоихте много.Аз на моменти си казвам че е нормално но понякога направо изпадам в депресия от външният си вид.Дано и аз като вас да успея да си възвърна старата форма. Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 5 103
Аз също забременях 48, влязох да раждам 66, сега съм отново 48 4 месеца след раждането.
Не се притеснявай смъкват се Hug

# 22
  • Мнения: 1 425
Аз още се боря с останалите 2-3 кг. Боря ги със спорт (джогинг 30 мин.), диета не правя, защото кърмя.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз качих повече от 30кг с малката. Но за разлика от първия път за 3-4 месеца върнах старите си килограми без диети, а с недоспиване, разходки и т.н.
Така, че не е толкова страшно положението Просто при всяка жена по различно време става както дебелеенето по време на бременността, така и отслабването, когато роди.
Не се притеснявай излишно и леко раждане.   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 280
забременях на 50 кг, родих на 73кг. за около 3 - 4 месеца се върнах на 50 кг. почнах да свалям здраво като почнахме разходките навън

# 25
  • Мнения: 492
И двата пъти забременявах на 53кг, а влизах да раждам 75кг.Сега пак съм си 53кг, сваляла съм ги без усилия.Не се притеснявай, ще ги смъкнеш!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 408
Качих 16 килограма и точно 4 месеца след раждането бях отново 52- не се притеснявай Simple Smile

# 27
  • Мнения: 369
Забременях на 49кг качих 13кг в болницата свалих 6кг . И после за 2 месеца си върнах килограмите . Сега след три години съм даже 47кг. ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 064
...в 27 седмица съм +9кг. и ве4е се чувствам огромна... preggo

# 29
  • Мнения: 476
Бях 50кг, когато забременях. Качих 25кг и всичките ги свалих за една година. Аз лично бих посъветвала бъдещите майки да внимават с килограмите. Аз лично, въпреки че съм на старите си килограми установявам със съжаление, че като цяло тялото ми е променено, кожата ми е загубила еластичността си и пр. недостатъци вследствие на многото качени килограми.

Общи условия

Активация на акаунт