Търся си търпелив инструктор:)- препоръчайте ми.

  • 12 108
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, излизам. Отивам да кормувам и после ще се отчета как е минало. Нещо ми е свито сърчицето. Като ученичка пред матура съм. Tired

# 16
  • Мнения: 6 904
Има ли някой, който за тези 24 часа се е научил да кара кола, като преди това не се е качвал? Само аз ли съм толкова смотана и притеснителна? Blush
Едва ли, и аз мисля, че хич не се справям добре. Е, още не съм ги изкарала всичките 24 часа, но малко ми остава, не вярвам изведнъж да се науча да карам перфектно. Повечето хора се научават след това да карат според мен.

Успех на кормуването, аз тъкмо се върнах, но този път беше малко по-добре, защото като че ли местата, по които минавах не ми бяха толкова гадни.

# 17
  • София
  • Мнения: 94
И моят инструктор е много спокоен и до сега никога не ми е крещял - отивам с желание и удоволствие на кормуване! Колата е VW Polo, района на кормуване е Плиска - т.е. - от там се тръгва, пък после - на където каже инструктора. Ако не си си намерила подходящ и те интересува - ще ти пратя координатите на лични.

# 18
  • Мнения: 213
И моят инструктор е много спокоен и до сега никога не ми е крещял - отивам с желание и удоволствие на кормуване! Колата е VW Polo, района на кормуване е Плиска - т.е. - от там се тръгва, пък после - на където каже инструктора. Ако не си си намерила подходящ и те интересува - ще ти пратя координатите на лични.
odry, моля плийз дай координати. На мен на плиска ми е много удобно, за се замислям за курсове. Може и на лични.
За лимит не съм чувала, само знам, че можеш да се явиш ако искаш и в друг град и при друг инструктор. Много хора отивали в провинцията в някой малък град, където има 2 леви завоя само Laughing и там си взимали изпита без проблем.
Може - с молба в ДАИ - една колежка сега ходи да подава.

# 19
  • Мнения: 421
Моя първи инструктор беше точно като твоя. И не те съветвам да се явяваш на изпит ако не си готова - само ще си даваш парите за самия изпит. Мога да ти препоръчам втория си инструктор - кормува се в района на Лагера - Славия, аз карах на Мерцедес, но той сега е сменил колата и е нова Мазда..той е от старото поколение инструктори - много любезен, няма фамилиарничене, спокоен и никога не обижда или вика...ако искаш ще ти дам координати.

# 20
  • Мнения: 1 492
И моят инструктор е много спокоен и до сега никога не ми е крещял - отивам с желание и удоволствие на кормуване! Колата е VW Polo, района на кормуване е Плиска - т.е. - от там се тръгва, пък после - на където каже инструктора. Ако не си си намерила подходящ и те интересува - ще ти пратя координатите на лични.
Одри, при Сашо ли си?

# 21
  • София
  • Мнения: 94
Да, при Сашо съм Simple Smile

А ето и от къде се записах: http://www.autokurs.com/index.html

# 22
  • Мнения: 7 837
Има ли някой, който за тези 24 часа се е научил да кара кола, като преди това не се е качвал?

На мен толкова ми трябваше за да се отпусна и да закарам спокойно. Вярно че се учих на автоматик, а с него е много по лесно. Инструктор беше мъжът ми и поне така ми беше по-спокойно.

Не се отказвай, отиди на изпита. Махни я тази нагласа, че ще те скъсат отново.

# 23
  • Мнения: 1 492
Да, при Сашо съм Simple Smile

А ето и от къде се записах: http://www.autokurs.com/index.html
И аз бях при него. Взех си изпита на 07-ми тоя месец.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес кормуването мина добре. Бях се приготвила да не си мълча, ако ми вика за нещо, ама той пък днес беше сравнително мил, та не се наложи. Simple Smile В петък вероятно ще отида на изпита, но има време- ще видим. Надавам се да се справя и да го издържа, но скъсат ли ме- си взимам документите и отивам при въпросния Сашо- така реших. И понеже и аз карам в този район днес около Плиска и Гео Милев го засякох поне 5 пъти. Имаше трима курсисти и явно е доста добър. Калата е малка и готина, а не като моя дрънкащ и неудобен таралясник. Дано взема изпита все пак, ако не- ще съм следващата Сашова курсистка от форума. Laughing

# 25
  • Мнения: 6 904
Успех ти желая на изпита, аз тогава ще ходя на листовки  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 437
Ако решиш, горещо препоръчвам Желязко Миланов. Любим човек ми е...обожавах да ходя на кормуване. Възрастен (е, не е дядо), бивш преподавател от техникума по автотранспорт. Участва в изпитната комисия, винаги.
И аз съм голямо шубе, дори и сега...човека е добър психолог, оценявам го и съм му го казвала.
Страшно съм доволна от него. Препоръчвала съм го на доста мами от форума, но те така и не ми писаха какво е станало.
Колата е Пежо...ама марка не знам Embarassed От големите е. Голям плюс.
Успех и дано намериш своя човек Wink

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Успех ти желая на изпита, аз тогава ще ходя на листовки  Peace

Успех и дано намериш своя човек Wink

Благодаря ви!  bouquet

Бухтичке и на теб успех желая. После тук да се отчетеш, пък дано почерпим. Hug

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Иренке , къде изчезна? Да не те прибраха в районното за побой над инструктор? Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 884
Бих ти препоръчала Драгомир Драганов, имам координатите му, но нямам спомени точно как се казваше фирмата, в която работи. Малко не го докарва на външен вид- в смисъл, че е меко казано неглиже, а и колата му прилича на него, но като цяло е изключително професионален инструктор, който ми даде добър шофьорски старт в живота.

Общи условия

Активация на акаунт