МЦ РепроБиоМед др Николов и др Табакова. Мнения и впечатления.

  • 2 792
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
От 1,5 правя опити за бебче и не се получава и се насочих към др Николов от Репробиомед. Ще се радвам да се включат момичета който имат мнение и процедури.

# 1
  • Мнения: 4
Здравейте, ние правихме първа процедура през март в тази клиника. За жалост неуспешна. Сега ще ходим отново да пуснем документи. Не мога да кажа нищо лошо нито за клиниката, нито за докторите. Мислим пак да опитаме там. Поздрави!

# 2
  • Мнения: 184
Здравейте,каква процедура сте правили. Аз ще правя първа инсеминация през юни. Вие при доктор Николов ли сте.

# 3
  • Мнения: 4
Ние правихме Икси, с мъжки фактор. От 11 яйцеклетки: 9 зрели, само 5 се оплодиха и до 5 ден само две останаха. За жалост не се получи нищо. При д-р Николов правихме всичко, само седмицата по време на стимулацията него го нямаше, и прегледите ми ги прави д-р Табакова.

# 4
  • Мнения: 184
Съжалявам за неуспеха, следващия път ще е вашия. Ходили ли сте в клиниката в извънредно положение и как е обстановка та. П.П.Ще се радвам да си направим темичка с повече момичета за др Николов,да се подкрепяме в добро и лошо.

# 5
  • Мнения: 4
Трансфера ми беше в началото на извънредното положение, но всичко беше нормално. Все още нямаше голяма паника.

# 6
  • Мнения: 526
Здравей. Аз също съм в МЦ. Работила съм и с д-р Николов и с д-р Табакова. Мога да кажа само хубави неща. Инсеминация не сме правили но, от А до Я всичко правих при тях. Имам цветна снимка, лапароскопия, две процедури ИКСИ втората отчасти успешна като един свеж трансфер и един ЗЕТ. Желая късмет. Довери им се добри са.

# 7
  • Мнения: 421
Имам няколко инсеминации при Николов и 2 момчета. Преди това имам 3 неуспешни ин витро опита в друга клиника. Излишно е да казвам колко ми е положително мнението Grinning

# 8
  • Мнения: 223
Здравейте!!!Ще напиша и тук част от моят коментар, за да помогна и на други да изберат този доктор!!🤗(иначе повече инфо за самата процедура инсеминация съм написала в темата”предстои ми инсеминация”)!

Сега се прибирам след втората ми инсеминация (първата приключи с химична бременност)! И сега се почва голямо чакане и надяване!!!🙏🏻Да стискате палци и за мен ♥!!!
Аз я правих с др Николов(РепроБиоМед) и беше наистина страхотен, внимателен! Аз по принцип имам някъв проблем със спекулум и щом ми го сложат понякога нещо ми цъква и имам като паник атаки! Незнам защо така става! Освен това матката ми е изместена по вляво и шийката ми правела нещо като чупка изобщо трудно катетара стига където би трябвало! Но Николов беше много търпелив, биха ми и спазмалгон, защото от страха съм правила и спазми на матката! И той използва най малкия соекулум(за девствени😂😂) , а за катетър един много тънък който ползват при пункции! Изобщо ги измъчих, но бяха много внимателни с мен и мина наистина спокойно процедурата, без болка или паник атаки!!!!
Николов е наистина спечифичен лекар, в началото може да се стори дръпнат и трябва и повечко да го разпитваш за да обясни, но после е наистина много внимателен и даже забавен! Не те ръчка за излишни изследвания или само да бута за стимулации! Аз бях ходила и няколко пъти при Шевкетова в Токуда(много деликатно работи), но ми беше много хладна и дистанцирана и не се почувствах Ок там!
Та ако си търсите още лекар за инсеминация- пробвайте при Николов!!!

Моля ви стискайте палци и се помолете за мен♥!!! И ако имате въпроси пишете ми!!!
Късмет на всички които ще правят също скоро процедурата!!!!

Общи условия

Активация на акаунт