Професия учител - 9

  • 32 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 940
Тинити, въобще не звучи логично това което са ти казали. За да не отидеш квестор, трябва медицинска бележка или друг оправдателен документ, нали този ден се водим на работа. Излишно ти усложняват ситуацията.
Да, така правят. Няма логика в действията им. Не знам и датата кога ще е. Най-вероятно ще си пусна болничен.

# 31
  • Мнения: 104
А най-добре не подавай изобщо заявление. Без него не могат да те подадат като квестор.

# 32
  • Мнения: 4 940
А най-добре не подавай изобщо заявление. Без него не могат да те подадат като квестор.
Днес говорих с директора и той ми каза, че трябва да подам заявление, а те щели да намерят заместник после.
Ще ме принудят да пускам по-рано болничен, отколкото ми се искаше.

# 33
  • Мнения: 104
Ммм, понякога се налага. И аз мислех да изкарам 12ти клас и тогава да пусна, но при стечението на тези извънредни обстоятелства излязох в болнични значително по-рано. За което, честно казано, никак не съжалявам. Тиквен медал за особен стоицизъм и изпълнение на задачите никой не дава.

# 34
  • Мнения: 6 697
Oт всичко написано от Тинити, не само за сегашната ситуация с квесторството, но и при коментиране на други казуси в това училище.Оставам с впечатление, че Тинити работи в училище, където се взимат най-абсурдните решения от въпросния директор.
Изгарям от любопитство да разбера кое е то.Залагам на училище до 7 клас в Изгрев, например Simple Smile

# 35
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
yu.rv, правилно си постъпила, животът не е само работа, има много по-важни неща. Simple Smile

Ekatеrina, Тинити не работи в единственото училище, където се взимат най-абсурдните решения от директорите, просто не си попаднала в такова. Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
Залагам на училище до 7 клас в Изгрев, например Simple Smile
Там са директорки. Аз залагам на "Дебелянов" или "Преславски" в "Славейков".Joy

# 37
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Училището е с нов директор и не е от тези, на които залагате. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
"А.Георгиев-Коджакафалията"?! Ставаме смешни вече?Joy

# 39
  • Мнения: 6 697
В Коджакафалията не е нов директора. Иначе бих заложила и на "Бр.Миладинови", но и той не е нов.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
Е, не е и много стар- трета година.Най-новият, за който се сещам е на ОУ "Княз Борис", доста беше неориентиран, /май нормално за бивш музикант Joy/. В началото го бяха юрнали и по медиите за масовите пенсионирания на старите кадри, ама нареждането беше "отгоре"...

# 41
  • Мнения: 4 940
Искрено ме разсмивате! 🤣

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
Е, "Княз Борис" ли е? Иначе, недей взима болничен, ще ти се размине квесторството, няма страшно.Всяка година, в последния момент, текат какви ли не рокади.

# 43
  • Мнения: 6 697
Тинити, радвам се!
На "Княз Борис" директора в свободното си време е диджей. Какво да прави човека, трябва да препечелва допълнително.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
На "Княз Борис" директора в свободното си време е диджей
И за нашите тържества все беше абониран. Joy Веселяк е иначе...

Общи условия

Активация на акаунт