Подготовка за малкия човек - тема 11

  • 41 705
  • 775
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 455

Ако имате въпроси съм на линия 😉

# 571
  • София
  • Мнения: 382
Ако имате въпроси съм на линия 😉
Къде се провеждат такива Дип-ове? Не съм срещала.

# 572
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Ако имате въпроси съм на линия 😉
Къде се провеждат такива Дип-ове? Не съм срещала.

Във фб групи - бебе в слинг примерно

# 573
  • Мнения: 15 356
Предположих,че е във фб,ние нямаме и двамата и затова не съм чувала.

# 574
  • София
  • Мнения: 1 455
Ако имате въпроси съм на линия 😉
Къде се провеждат такива Дип-ове? Не съм срещала.
Да, във Фейсбук са, вече има доста групи. Мен зълва ми ме запали. Участвала съм четири пъти, спечелих веднъж и се отказах, защото усетих, че е много зарибяващо 😁

# 575
  • Мнения: 297
Дами, препоръчайте нещо добро за мазането на бебешката кожа. Имаме едно мляко на Бочко, но все едно от него кожата на бебока става по-суха. Лющи се доволно, а дали пък не трябва да е така - все пак допреди седмица е бил във вода 😁

# 576
  • Мнения: 15 356
Емулсия на Топикрем ползвам и за мен и за нея,много е лека и хидратира страхотно,няма мирис след намазване.Аз много харесвам марката и цика крем ползвам и за мен анти ейдж и околоочен от година вече,пак за двете слънцезащита,много е добра и тя.

# 577
  • Мнения: 3 750
Ползвам козметиката на Юриаж.Изключително съм доволна.Покрай бебка и аз се мажа с нейната козметика 😁

# 578
  • Мнения: 539
Като се роди малкият също му се лющеше кожата и ми препоръчаха от неонатологията да го мажа с това, докато се оправи : https://sopharmacy.bg/a-derma-exomega-control-emolienten-krem-200ml.html. Много бързо му подейства и откакто му е по-добре кожата го мажа с олиото на Мустела и не съм имала повече никакви проблеми. Използвам А-дерма само за по-закътани гънки, които виждам, че понякога се зачервяват.

# 579
  • Мнения: 1 288
Аз съм доволна от млякото на Веледа.

# 580
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
На Себамед ползвахме като новороден, не сме имали проблеми с белене.

# 581
  • Мнения: 560
+ 1 за Uriage. Но Адерма Екзомега си е специална серия за такива кожни проблеми.

# 582
  • София
  • Мнения: 1 455
За децата вземам А Дерма и Биодерма.

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Биодерма използвам за бебето. В началото и нейната кожа се лющеше, но за няколко дни се оправи.
С малкия ми син използвах Екзомега на А-дерма и Себамед, но той беше с АД и АБКМ. Много трудно намирахме нещо, което да му понася - памперси, козметика, препарати за пране.

# 584
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Нормално е новородениетв да се обелят в началото, точно защото до сега са били във вода. И с нищо да не мажеш пак ще се оправи след 2-3 седмици най-много. Иначе с какъвто и хидратиращ крем да мажеш ще помогне, няма нужда да е най-скъпия

Общи условия

Активация на акаунт