Страхувам се, че мъжът ми е обратен

  • 9 158
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Дълго се чудех как да формулирам думите си. Женена съм от 5г, мъжът ми е по-голям от мен с 10г. В началото имахме уникален сексуален живот. Той е алфа мъжкар и изглежда страхотно, бил е със страшно много жени преди мен и има богат опит. Направи ми впечатление в началото, че изпитва удоволствие като го пипам отзад, искаше да го лижа, но се дърпах, разбира се, не е нещо, което ме кефи. ( Извинявам се предварително за директността). Та, с времето секса стана по-рядък. Може би в забързаното ежедневие или факта, че преди мен ги е сменял в седмицата по 3-4 , донякъде разбирам . Но усещам , че му харесва да се пипа . Изникват ми много въпроси в главата. Чух нещо в банята и се притесних. Дали си внушавам, не знам , но имам чувството, че женствеността ми не го привлича, а съм секси, бих казала, красива съм. Усещам вниманието на мъжете около мен и ми е странно, че събличайки се гола , не предизвиквам никакви реакции в него напоследък.Правим секс, разбира се, но на 1-2 седмици. Мислех си, че дори и да има някакви Джи точки , бих била склонна да си разнообразим секса, но тук идва въпроса, как да започна темата? Ще ви бъда благодарна за коментари и съвети. Сблъсквали ли сте се с подобни ситуации?
Бъдете живи и здрави!

# 1
  • Мнения: 12 752
Преди е сменял по 3-4 жени на седмица, нали така, жени. Той може да има някои по-необичайни желания, но дали не продължава да излиза с други, независимо жени или мъже? Защото иначе как в началото си го привличала, пишеш за уникален сексуален живот, а сега не го привличаш, независимо дали е бисексуален човекът.

# 2
  • Мнения: 12 473
Това, че не го привличаш вече, не знсчи че е станал обратен.
Как сте сега в карантината? Излиза ли често, ходи ли на работа и тн?

# 3
  • Мнения: 18 298
Деца имате ли?

# 4
  • Мнения: 240
Аз ще доразвия разсъжденията на Uncommon.
Дали е обратен, бисексуален, хетеросексуален или неосъзнато обратен, едва ли във форума ще разбереш. По-скоро е вероятно да има по-особени сексуални потребности и да не ти ги казва, защото е разбрал, че не си склонна на такива.
Какво означава “пипа“, мастурбира ли? Ако мастурбира е нормално.
Аз бих те посъветвала да се замислиш върху това, че е сменял жените често, както твърдиш. Или има проблем с жените / някакъв комплекс/ или търси тази, която ще го удовлетвори сексуално . Може и двете.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 990
Ако е обратен, смяната на 3-4 партньорки седмично бая зор ще му е коствала.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Богатият опит негово мото ли е? Ако ги е сменял често, ще го прави и в бъдеще. Странен избор на партньор. Явно авторката е по- неопитна и с ниско самочуствие. Подобни "алфа мъжкари" се избягват от жени, с качества .

# 7
  • Мнения: X
Здравейте,
Дълго се чудех как да формулирам думите си
Скрит текст:
. Женена съм от 5г, мъжът ми е по-голям от мен с 10г. В началото имахме уникален сексуален живот. Той е алфа мъжкар и изглежда страхотно, бил е със страшно много жени преди мен и има богат опит. Направи ми впечатление в началото, че изпитва удоволствие като го пипам отзад, искаше да го лижа, но се дърпах, разбира се, не е нещо, което ме кефи. ( Извинявам се предварително за директността). Та, с времето секса стана по-рядък. Може би в забързаното ежедневие или факта, че преди мен ги е сменял в седмицата по 3-4 , донякъде разбирам . Но усещам , че му харесва да се пипа . Изникват ми много въпроси в главата. Чух нещо в банята и се притесних. Дали си внушавам, не знам , но имам чувството, че женствеността ми не го привлича, а съм секси, бих казала, красива съм. Усещам вниманието на мъжете около мен и ми е странно, че събличайки се гола , не предизвиквам никакви реакции в него напоследък.Правим секс, разбира се, но на 1-2 седмици. Мислех си, че дори и да има някакви Джи точки , бих била склонна да си разнообразим секса, но тук идва въпроса, как да започна темата? Ще ви бъда благодарна за коментари и съвети. Сблъсквали ли сте се с подобни ситуации?
Бъдете живи и здрави!
Дали е обратен, не знам, но предвид, че е сменял само жени през ден, едва ли.
По-скоро си е свикнал на определен начин на живот.И когато ти ставаш "прочетена книга", той просто се е върнал на стария си начин на живот, т.е., сменя по 2-3 на седмица.

# 8
  • София
  • Мнения: 24 839
Направи ми впечатление в началото, че изпитва удоволствие като го пипам отзад, искаше да го лижа, но се дърпах, разбира се, не е нещо, което ме кефи.
.............
Мислех си, че дори и да има някакви Джи точки , бих била склонна да си разнообразим секса, но тук идва въпроса, как да започна темата? Ще ви бъда благодарна за коментари и съвети. Сблъсквали ли сте се с подобни ситуации?
Бъдете живи и здрави!
Той ти е показал "джито" си, та няма нужда да го търсиш.
Не е показател, че е гей.
Около ануса има много нервни окончания, затова мястото е чувствително, а при някои хора се явява ерогенна зона.
И при жени също.

# 9
  • Мнения: 1 327
Мъжът ти не е обратен, по-скоро е леко извратен. 😀
Нормално е след 5г. брак сексът да не е толкова често.
Отделно ако не си склонна да задоволяваш прищевките му, да си намери друга да го прави.
/това с лизането отзад ми е малко 🤢/

# 10
  • Мнения: 19 838
На мен ми стана лошо, а съм само на кафето. На мен този ми звучи като гнусен сексуален партньор, че чак пък и мъж да ми стане...
И на мен ми звучи като да е подновил сексуалните игрички с други извратеняци като него.

# 11
  • Мнения: 21 440
Егати малшанса, авторката си е избрала суперпотентен алфа мъжкар, който сменя по 3-4 партньорки на седмица, пък той вече не иска да прави секс с нея. Изобщо не е честно, разбирам я.
Но освен да потърси друг подобен, не се сещам какво друго може да се направи. Пък тоя да почне пак да ги сменя, може  да му се върне мерака.

# 12
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Какво си чула в банята, та си се притеснила?
Най- вероятно не е гей, просто си е намерил някоя, която да му изпълнява желанията.

# 13
  • Мнения: 3 186
Уж нахакана младеж, а пък от какви неща се впечатлява. Бива ли така, бабиното?!

# 14
  • Мнения: X
Мисля, че  все повече мъже говорят открито за целуване отзад, и не, не са нито би, нито обратни- това ги възбужда.

Излизах с един мъж, и като се стигна до леглото изплю камъчето- искал писинг. Дотам беше. Ожени се за скромно изглеждащо момиче, роди им се дъщеря, но отвреме навреме ми праща по някое съобщение дали не съм си променила мнението.
Е този си е извратеняк за мене.

Общи условия

Активация на акаунт