Страхувам се, че мъжът ми е обратен

  • 9 220
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 489
Абсолютно нищо странно няма да има ласки по дупето, както няма странно и той да милва и целува твоето дупе,
Но, очевидно след като на теб не ти е приятно, значи има проблем. Казва се несходство в сексуалните желания. Познавах жена, която казваше, че за нея поза задна прашка е абсурдна и никога не би правила нещо толкова извратено.

# 46
  • Мнения: 2 111
Според мен тази тема е провокация и пързалка. Мисля, че по-скоро някой мъж си прави проучване какво смятаме за аналните ласки извършвани от жена на мъж. Въпреки това, ако разглеждаме нещата чисто хипотетично, според мен наличното не е достатъчно да се заключи за хомо/бисексуалност. По-скоро не си пасват като предпочитания, той си е плейбой и му е омръзнало само с нея или нещо подобно.

Не мисля, че мъжът е извратен, просто явно си има неговото "нещо". Което не е задължително да съвпада с нейните предпочитания, все пак всеки сам си определя границите.

Познавах жена, която казваше, че за нея поза задна прашка е абсурдна и никога не би правила нещо толкова извратено.

Аз познавам такава, която смята оралната любов за извратеност и не практикува.

# 47
  • Мнения: 20 004
Не знам дали е лошо да си извратен, но близането, както на женски, така и на мъжки ануси, си е доволно гнусно.
Сега някой да пусне мухата, че можем да се заразяваме с коронавирус от подобни "игрички" и стой та гледай.

# 48
  • Мнения: 4 966
Извратено е да караш някой насила да прави нещо..
Извратено е ,ти да правиш нещо,което не считаш за редно..само за да угодиш на някой..
Това ,което се случва между двама с желание...не е извратеност.а удоволствие и споделяне

# 49
  • Мнения: 20 004
Абе, те и педофилите предразполагат жертвите си и се случват нещата без да ги карат насила, но това не ги прави добри хора. Но там има малолетни и се променя ракурса.
Извратеняците са гнусни, хора със сбъркана/объркана сексуалност (съответно психика). Мен лично ме плаши секс с някакъв, който примерно би пожелал да му стъпвам по главата или да го душа. Опази, Боже, от подобна "любов". Това е за некви болни мозъци.

# 50
  • Мнения: 866
От мъж към жена по собствено желание и нужната хигиена не мисля, че е нещо лошо. Обаче има една зона и ако тоя е толкова голям разбирач и голямата работа, щеше да я знае и приятелката му нямаше да има проблем да я стимулира и да изпита не по-малко удоволствие и това перинеума. За жените важи също и при тях това е чувствително място.

Този обаче със сигурност освен езиче, след това ще си поиска пръстчета, след това страп он и после вече може да премине и на истински кожени "атрубути" Joy

# 51
  • Мнения: 4 966
Стига де..всичко е между партньорите...
Ако ми се е случвало примерно..Натъртвам на примерно...
20г оралната любов да е част от сексуалните ми отношения и любоната игра..
Изобщо не значи,че със следващия партньор ще се случи:)

# 52
  • Мнения: 5 832
Като чета какви неща определяте като извратени, започвам да си мисля, че масово го правите в мисионерската и на тъмно.
Всеки човек има различна сексуалност, затова и много двойки не си пасват в леглото, просто сексуалността им се разминава сериозно. И не сравнявайте стимулиране на мъжки анус с педофилия, стъпване по главата, уриниране върху партньора и прочие. Ама направо ме изумявате понякога, честно. Досега не съм имала такъв партньор, който да е проявявал подобно желание, но ако ми се случи, съвсем не бих го обявила за извратеняк, извратено ще ми се стори ако иска да си пъха разни неща отзад.

# 53
  • Мнения: 6 196
Интересно ми е как някои хора са много широкоскроени по определени теми, в други заклеймяват и сочат с пръстче.
Явно почти всеки смята точно своите предпочитания и отклонения за норма и се опитва да ги налага при всички останали.
Мъжа на авторката си има предпочитания, като му харесва да си навира разни неща или да го целуват отзад, си е негова работа, ако жена му иска да го ощастливява, нека го пра.ви. Тук не виждам да я кара насила с голямата тоята.
Вече кое е гнусно, кое е нормално, и кое не си е въпрос на лични предпочитания. Лично аз не си падам по тия работи, но пък обичам да си играя с женски анусчета. А и много жени също обичат съм забелязал.

# 54
  • Мнения: 17 408
Ти не ги гледай колко са потресени публично. Голяма част също си имат своето - ех, за тоя какво ли не бих дала, дори и отзад. Просто животът е много несправедлив.

# 55
  • Мнения: 8
Стимулирането на простатата далеч не е любимо само на хомосексуалистите. Може да прочетеш из нета повече за практиката "пегинг" pegging между мъж и жена. Явно твоят е по-дивичък и ванила сексът му е скучен. Това не значи, че е обратен. Г*з пол няма и много жени стимулират мъжете си така. А може и да е би?

Общи условия

Активация на акаунт