Търся електронна книга - 28

  • 64 300
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 371
Здравейте искам да помоля за помощ. Търся книгата на Ана Тод След щастливия край , но версията с Хари. Може ли някой да ми помогне. Търсих навсякъде из интернет и Wattpad, но не успях да я намеря.
Здр. В рулит има 5 книги. Аз само тях съм чела, не знаех че има и гледната точка на хари

# 721
  • Мнения: 1 132
Здравейте, търся Реквием на Лорън Оливър. В една по-стара тема имаше линк, но за съжаление вече не е активен. В мейлбукс също я има, но потребителят е блокирал изпращането на заявки. Та ако някой я има ще съм благодарна да я изпрати на didety@gmail.com Simple Smile

# 722
  • Мнения: 5
Здравейте искам да помоля за помощ. Търся книгата на Ана Тод След щастливия край , но версията с Хари. Може ли някой да ми помогне. Търсих навсякъде из интернет и Wattpad, но не успях да я намеря.

Аз я имам.Ако искаш дай ми пощата си и ще ти я пратя.

# 723
  • Мнения: 5
Търся „365дни ”на Бланка Липинска на англ. език или на руски език. Видях, че на бг.ез. няма превод.
И аз също търся книгите от поредицата. Ако може някой да ми ги прати ivka1998@mail.bg

# 724
  • Мнения: 371
Търся „365дни ”на Бланка Липинска на англ. език или на руски език. Видях, че на бг.ез. няма превод.
И аз също търся книгите от поредицата. Ако може някой да ми ги прати ivka1998@mail.bg
Здр. Пращам ви 3 те части на английски 🤗

# 725
  • Мнения: 5
Търся „365дни ”на Бланка Липинска на англ. език или на руски език. Видях, че на бг.ез. няма превод.
И аз също търся книгите от поредицата. Ако може някой да ми ги прати ivka1998@mail.bg
Здр. Пращам ви 3 те части на английски 🤗
Много благодаря 🤗

# 726
  • Мнения: 11
Здравейте искам да помоля за помощ. Търся книгата на Ана Тод След щастливия край , но версията с Хари. Може ли някой да ми помогне. Търсих навсякъде из интернет и Wattpad, но не успях да я намеря.

Аз я имам.Ако искаш дай ми пощата си и ще ти я пратя.
Ооо това е страхотно. Изключително много се радвам. Благодаря ви много. d1ndi4ka@abv.bg е пощата ми.

# 727
  • Мнения: 11
Здравейте искам да помоля за помощ. Търся книгата на Ана Тод След щастливия край , но версията с Хари. Може ли някой да ми помогне. Търсих навсякъде из интернет и Wattpad, но не успях да я намеря.
Здр. В рулит има 5 книги. Аз само тях съм чела, не знаех че има и гледната точка на хари
Здрасти ами аз имам от рутлит само две от книгите. Има Before която е само за Хардин/Хари. Незнам защо, но има някакво разминаване между редактиратите от издателството книги които са с Хардин и тези които са нередактираните например от рутлит. Тези от рутлит са и по-големи като обем. Затова си мислих, че във версийте със Хари може да има нещо което е изрязано от издателството.

# 728
  • Казанлък
  • Мнения: 19
Здравейте търся втора и трета книга на Меган Марч - Виновни като греха и Отдадени на греха търсих по-назад в темата имало ги е ка чени,  но линка не е активен. Ще помоля който ги има да ми ги изпрати на имейл tania_1828@abv.bg

# 729
  • Мнения: 737
Before "Преди" е последната книга преведена на български и е от гледната точка на Хардин
https://www.rulit.me/tag/romance/predi-download-free-560067.html

# 730
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Здравейте търся втора и трета книга на Меган Марч - Виновни като греха и Отдадени на греха търсих по-назад в темата имало ги е ка чени,  но линка не е активен. Ще помоля който ги има да ми ги изпрати на имейл tania_1828@abv.bg
https://www.rulit.me/author/march-megn

За книгите на Анна Тод - обикновено в рулит се качват книгите така, както са издадени на български. Книгите от "След" там са тези, които Егмонт е пуснал, няма други. Освен ако не става въпрос за фен преводи. Или фен фикшън.

# 731
  • Казанлък
  • Мнения: 19
Благодаря

# 732

Общи условия

Активация на акаунт