Изпитвам невероятно привличане към мъж

  • 12 303
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 683
В началото имахме интересни разговори, с което ме и впечатли, но сега като че ли се въртят само около секса и какво щял да ми прави като се видим. Отделно има проблем с ерекцията, понякога не му става въобще и по време на секс му пада, а иначе се бие в гърдите какъв голям любовник е. Това, което искам да помоля за съвет е, как да го накарам да ми пише по-често и да съм му постоянно интересна, така че да хлътне по мен дори. Може би е хлътнал, но се владее и не го показва, пак казвам, не бих могла да имам с него нещо сериозно. Как да го завладея и да го подчиня емоционално? Бих искала да имаме и нормална комуникация, примерно да ми разкаже как му е минал денят и ей такива. Имаме страхотно привличане помежду ни и винаги ни е много хубаво, когато сме заедно. Имам чувството, че не допуска лесно жени до себе си, пък макар и само за секс.

Не се занимавай с него. Не усещаш ли как е с теб само заради секса. По написаното това излиза
То пък един секс..........

# 61
  • Мнения: 131
Прочети си поста и виж как си противоречиш. Ту не искаш нищо, ту искаш да го подчиниш емоционално. Изясни си пред себе си

# 62
  • Мнения: 4 403
На мен ми е ясно какъв е проблемът - че се чувства изиграна. Виж, ако и за нея е само е секс, или сега продължат с ''тези правила'', но и тя е наясно, че повече не може и няма да има, няма да се чувства така гадно. Тогава вече и тя ще ''бъде в играта'', а няма да е изиграната.
Ако успее да го ''подчини'' емоционално, както й се иска, ще излекува Егото си. Ще си покаже, че тя може, че си струва, а просто той не го е виждал до сега.
Е, да, но.. няма да стане, уви.

# 63
  • Мнения: 10 993
Като не става с тоя, търсиш следващ. Както казаха и другите:
-То поне секс да имаше, а то нищо. Ни чувства, ни секс.

# 64
  • Мнения: 4 403
Следващ обаче не може да излекува нараненото от този Его.
Уви, в момента съм почти в същата ситуация, та знам от опит :/

# 65
  • Мнения: 33
Секса е хубаво нещо, но не е за всеки и не на всяка цена...
Сериозна връзка пък и любовник и все не вървят...
Къде ли е причината?

# 66
  • Мнения: 149
Здравейте момичета!
Май налапах въдицата като тийнейджърка!Даже ме е е срам но реших да разкажа и да ми кажете как да постъпя (макар че предполагам какви ще са съветите ви).
Разделих се с мъжа ми преди 3 месеца.Не исках и да чуя за друг мъж но  се случи...
Запознай се случайно с много приятен мъж,на моите ходини.Прати ми покана,след много чуденки го приех и той започна да ми пише.Отдавна ме бил забележил, много добре изглеждаш, снимки,добро утро,лека нощ,мили думи и в един момент започна намеци за секс.Аз съм ок на този етап за такива неангажиращи връзки,но го режех.Единия ден много искаше да се видим,казах му добре,на работа съм ела и той дойде.Първо не му обърнах внимание,бях заета,тръгна си, казах му да се върне и той се върна.Опита се да ме пипне,отново го отрязах.Вечерта ми писа че искал първата среща да е по различна,и за това другия път в тях на дивана с чаша вино.В този момент откачих и директно му написах че ако си мисли че мога да си легна с всеки който ме сваля е сбъркал и че си пада по друг тип жени явно.Изсмя се и пожела лека вечер. Не писа няколко дни и накрая аз писах че съм била остра,и т..Той се съгласи и уж всичко точно,до момента в който не ме попита кога ще се видим и аз му казах незнам.Всичко беше до тук,спря да пише.Писах един път не отговори и на всичко отгоре ме махна и от приятели.Много ме е яд.Много ме привличаше и исках това което и той просто сигналите които давах явно са били други.И сега какво да правя???Как да пратя покана и как да потърся контакт?
Толкова бързо ли се отказа?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Мъжете винаги искат това, което си му отказала. Явно не е имал сериозни намерения. Ако му се беше отдала и тогава те игнорира, има за какво да съжаляваш.
"Не знам" е по-лош вариант и от отказ.

# 68
  • Мнения: 18 298
Като му кажеш 5-6 пъти да се маха, що се махнал? А колко се очаква ти да го пъдиш, а той да тича след теб? Вероятно има някакво достойнство да не настоява повече след толкова откази. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 149
Бях доста грубичка,но незнам какво да правя оттук на татък да изчакам малко и да му драсна нещо или..много ме привлича☺️☺️☺️

# 70
  • Мнения: 18 298
Е, измисли нещо... покажи, че и ти имаш интерес и така...

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 782
Е, поне нещо хубаво е произлязло - вече не те е страх бившия да не вземе детето ти.
Иначе,  тоя няма как да го върнеш, освен ако не се влачиш. Което винаги е кофти идея.

# 72
  • Мнения: 149
Е, поне нещо хубаво е произлязло - вече не те е страх бившия да не вземе детето ти.
Иначе,  тоя няма как да го върнеш, освен ако не се влачиш. Което винаги е кофти идея.

Да това да!Да се влача не,не съм такъв тип.Просто щях да опитам по някакъв начин да разбера защо е направил така и да му дам да разбере че искаме едно и също!

# 73
  • Мнения: 3 350
Бях доста грубичка,но незнам какво да правя оттук на татък да изчакам малко и да му драсна нещо или..много ме привлича☺️☺️☺️
Прати му гола снимка. Това би трябвало да го върне.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Когато си жадна, страх ли те е да пиеш вода?
Преди да си приключила емоционално с бившия, не стартирай нови емоции. Ще страдаш повече.

Общи условия

Активация на акаунт