Разликата в годините

  • 20 652
  • 696
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Колко е разликата ви с партньора, има ли общо между годините и споровете? Срещам хора с по-млади половинки, имат чувство, че щом са по-млади едва ли не, другият им е длъжен. Получавам и такива съвети от приятели, тъй като нашата разлика е 10г.

# 1
  • Мнения: 5 636
5, не няма общо.
Не разбрах какви съвети получавате и кой на кого е длъжен.

# 2
  • Мнения: X
Зависи от целта на връзката - ако е спонсорство, то няма значение дали е 1 или 100 години по-възрастен - всичко е въпрос на договорка.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 984
Три години разлика имаме, но и тридесет да бяха, трудно някой да ме убеди, че съм му длъжна с нещо. Хора разни, кой както ги усеща нещата...

# 4
  • Мнения: 9 668
Не разбрах какви съвети ви дават приятелите ви.  Доста объркано обяснение.

# 5
  • Мнения: 4 986
Една година,ама ние се оженихме много млади.И бяхме и сега сме на един акъл.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 773
Не разбрах какви съвети ви дават приятелите ви.  Доста объркано обяснение.

Че другият трябва да ги слуша и да им угажда, защото са напред с 10 годинки. Един вид са с предимство пред половинката  Което като цяло е кофти отношение, ако си с човека по любов.

Аз все се свързвам с мъже с едни 7-8г. по-  възрастни. Имам и изключения, но са от най- неудовлетворяващите ми отношения.

# 7
  • Мнения: 4 986
Недей гледа годините,гледай да сте на един акъл и от една черга.

# 8
  • Мнения: 17 407
Е, чакай малко, то освен календарната възраст се брои и видимата. Някои жени са мноого напред, ама кой как се уреди в тоя живот.

# 9
  • Мнения: 1 723
3 месеца в негова полза, преди няколко години се усещаше, че сме набори, тъй като мъжете много по-късно съзряват.

# 10
  • Мнения: 4 518
Мъжът ми е с 8 години по-възрастен и освен че понякога се шегуваме никой не е длъжен на никого.
Аз също не разбрах, той ли ми е длъжен, защото аз съм се хванала с "дъртак" или аз съм му длъжна, защото ме е взел млада, не опитна и ме е научил на живота?

# 11
  • Мнения: 3 717
7 години е по-голям, в моите очи няма разлика, едно поколение сме. В неговите по-млада жена е плюс, не споря, щом го радва.
Ако ще сме си длъжни, не знам кой трябва да се води с предимство. Ще ми е крайно неприятно и некомфортно, ако той е със 7 години по-млад, да речем.

# 12
  • Мнения: 9
Не разбрах какви съвети ви дават приятелите ви.  Доста объркано обяснение.


В началото започнаха с: остави го, много е голям, ще кръшка, няма да изкарате дълго.. е 8г сме заедно. И на него говореха същото, но и тогава беше потресаващо де аз на 15 той на 25...

# 13
  • София
  • Мнения: 35 059
И осем години ви терзае един въпрос защото?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Ние сме с 4 разлика. Каква е целта на темата, още не сте решили Кой командва в къщи? (предната тема)

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 00:26 от plqsak

Общи условия

Активация на акаунт