Разликата в годините

  • 20 682
  • 696
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 668

... То майките по-красиви и млади от дъщерите.


И такива има, да. Майките по-свежи, жизнени и сексапилни от дъщерите си. И аз не знам, как се получава. Млади момичета, сбръчкани и злобни, като за пенсионерки. Да му мислят тия, дето ще се набутат с тях...!           Stuck Out Tongue Closed Eyes
Винаги е имало такива. И преди 20 години имаше такива. Уж млади, а кисели и сбръчкани.
Сега на 55-60 се пъчат да избиват някакви стари комплекси, ама не му е нито времето, нито мястото. То за внуци дошла работата, те барабар Петко ще се правят на мъже. Къде, бря!
А и 10 години минаха, а все на 50 уж. Ше каеш, че часовникът глътнал вода и умрял някъде миналото десетилетие.

# 691
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Аз също не мисля, че така категоризирани тук жените след 40г. вече им е минал живота и трябва да се срещат с чичковци с увиснало телосложение като тяхното.Аз съм на 40+ и също след 40г. забелязвам голям интерес от 30+ мъже.Не трябва да се мисли, че след определена възраст ,критериите се понижават и виждаш ли трябва да се съобразяваш с това.

# 692
  • Мнения: 19 935
Той животът си тече и друго показва, ама като им е кеф на някои да се  вкопчват и търсят оправдания в някакви години, клишета, увисвания, да се оправят. Ма па е забавно, препирни да има.

# 693
  • СИ
  • Мнения: 4 406

SeaHorse изобщо не си прав, аз като бях до към 30 никой не ме поглеждаше така,както след 40
Нямам обяснение и аз ,но възрастовата граница на мъжете около мен е 30- 35 год.
Не се заблуждавам какво търсят всички, не да им раждам деца, но...все пак интереса си дава самочувствие за една жена в предменопауза.
Срещат се доста, разпуснати и нелицеприятни 20 годишни, така че възрастта не е критерий за красота.


Е-е-е-е-е... Не казвам, че няма изключения. Познавам една такава. Като мина 40 и стана друга. И повечето, които я познаваме сме на едно мнение. Не знам... Сякаш някой я поля с нещо. Като се заглади и опъна, като се поналя лекичко тук-там, като си пусна косата по-дълга... Всички мъже около нея им текат лигите. Иначе си беше съвсем обикновена, да не кажа смачкана. На една бензиностанция работи. Поне на бензиностанцията ѝ се вдигна оборота...!              Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 694
  • София
  • Мнения: 35 135
Мъж я е накарал да разцъфти Wink

# 695
  • Мнения: 17 407
По мъже цъфтим, по мъже вехнем 😂

# 696
  • Мнения: 35 983
Достатъчно по темата.

Общи условия

Активация на акаунт