Изпитвам невероятно привличане към мъж

  • 12 302
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 350
И аз никога не съм излизала "на сляпо" с някой, никога не съм си чатила онлайн. Както казва Лъвицата, не го ли помириша, трябва да ти лъхне на кекс, тъй де. Е, изцепка си имам, макар и не онлайн. Беше след дискотека на морето, когато се събудих с някъв, дет не го познавам и нямах грам спомен кой е и защо ми е в леглото ? Като се поразбудих установих, че и другите приятелки са в същото положение, но те поне помнеха ! А оня ми беше гнусен та гнусен. Обаче ме гледаше влюбено. Искаше да си ходим заедно с неговата кола до София. Пфуу, изпалих с 200 км и дим да ме няма. Така и не му разбрах името, но помня мазния поглед, тръпки ме побиват. Много луда съм била явно.

# 136
  • Мнения: 2 925
Много луда съм била явно.
Или много пияна. Никога не отивай в хотелска или друга стая в нетрезво състояние! Nerd

# 137
  • София
  • Мнения: 10 579
Да това да!Да се влача не,не съм такъв тип.Просто щях да опитам по някакъв начин да разбера защо е направил така и да му дам да разбере че искаме едно и също!

Никой самоуважаващ се човек няма да търпи такова държание. Особено незаслужено.
Забрави го. И следващия път, като искаш нещо, си го вземи.

Сега, дори да ти върже, ще е за една нощ - колкото да си начеше егото.

И не знам защо жените смятат, че има нещо лошо в секса... Ако на теб не ти хареса, ще продължиш ли да бъдеш с този човек, само за да не излезе, че си лягаш с всеки...? Сексът на възраст 30+ трябва да се приема малко по-така - не като обързване за цял живот.

# 138
  • София
  • Мнения: 19 249
Едва ли на някоя жена е приятно "от вратата - за краката", колкото и сексуална да е.

# 139
  • София
  • Мнения: 12 646
Ами... Как да ти кажа... Smile

# 140
  • Мнения: 363
Имал е интерес точно за една вечер.
Няма как да го накараш да хлътне, щото не си му толкова интересна.

# 141
  • София
  • Мнения: 35 094
Имал е интерес за повече според мен, иначе нямаше да блокира потребителката.
Ама и тя като светофар дала на късо...

# 142
  • Мнения: 4 949
Харевала си го, но не достатъчно и не си била готова..
Ако беше готова, нямаше да играеш, а щеше да излезнеш на среща.
Ако много го харесваше ..нямаше да мислиш за последствия и развой ..пак щеше да има развитие. Нещо те е спирало.

Не го мисли, не го търси и гледай напред!

# 143
  • Мнения: 3 350
Много луда съм била явно.
Или много пияна. Никога не отивай в хотелска или друга стая в нетрезво състояние! Nerd
Абсолютно, така безпаметно не съм се напивала, като тогава от шотове, поне стаята си беше нашата, явно съм го замъкнала или той в допълзял някакси, де да знам, ама скромно изглеждаше момчето, не беше няква мутра, но рисковано си е отвсякъде, нищо че бяхме 3-те приятелки, ама и те бяха забърсали някви типове. Ле-ле тоя Слънчев бряг, тцтцтц град на греха, не знам, ама като отвързан пес си

Общи условия

Активация на акаунт