БисИри ІІІ

  • 25 234
  • 630
  •   1
Отговори
# 45
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
djemma , в цитата на мама знае грешката е смислова - противоречат си 15 януари и края на февруари. Затова не може да е същата вечер.


А ясно, а пък аз се хвърлих в дълбок размисъл. Joy Не съм чела всичко, само червеното, което се предполага, че е сгрешено. Затова не ми е станало ясно сигурно. Laughing

# 46
  • Мнения: 13 512
зазяпьла, на вьн

# 47
  • Мнения: 3 405
Всеки път щом погледна темата за бисИритИ и виждам, че последното мнение е на монда -ловецът на бисери Grinning

# 48
  • Мнения: 819
не е уред жената"  newsm78
Електрически уред, що ли? Въпреки, че съм съгласна- не е уред,наистина! Joy

стана из веднъж

# 49
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
тежка изторя

Не знам дали е ситирано вече, но ми направи страшно впечатление Shocked. И на ум не би ми дошло да прекръстя "история" на "изторя".  ooooh!
Не е ли учила история тази мама, не е ли поглеждала учебника, да види как се пише .

Има грешка в коментара.

# 50
  • Мнения: 3 447
УЙкенд Joy Също и БОргаЗ (Бургас) О, Боже! ooooh!


Еееееееее,това за Боргаз не може да е истина!Някой се е излигавил.
Ами, не може... След "удшомява" нищо вече не мож ма учуди Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 153
УЙкенд Joy Също и БОргаЗ (Бургас) О, Боже! ooooh!


Еееееееее,това за Боргаз не може да е истина!Някой се е излигавил.
Ами, не може... След "удшомява" нищо вече не мож ма учуди Mr. Green
хахаха, не е истина т'ва!
Ама и на тия хора не им е лесно-иска се много творческа мисъл да промениш почти всички гласни и съгласни и все пак да те разберат за 'кво иде реч Joy
Според мен нещата са неизброими, дори в момента се мъдрят теми в първите страници с грешни заглавия, ама аз не им обръщЪм внимание!

# 52
  • Мнения: 3 447
 Petинка, и аз не знам как можеш да допуснеш три грешки в осембуквена дума, ама ей на - може явно Laughing

# 53
  • Мнения: 920
мама_знае
Цитат
Грешно е да се подиграваш на човек, който е ощетен от природата - сакат, сляп, болен. Но човек с образование, достатъчно интелигентен да работи с ПЦ, да не знае родния си език и дори да го мързи да натисне 1 копче... 

Постингът е мой. Мислиш ли, че е от неграмотност?

ДЕ ВАня
djemma , в цитата на мама знае грешката е смислова - противоречат си 15 януари и края на февруари. Затова не може да е същата вечер.

Не е толкова трудно да се разбере, че са се запознали на 15, след 2 седмици са направили годеж и вечерта след годежа са се гушнали в квартирата. Е, ако беше турнала някоя и друга запетайка...

# 54
  • Мнения: 2 716
ситирано

 Г-жа Смутена-Засрамена  - помислих, че е от бързане. Не е ли?

Да, престаравам се, ама ми носи такова удоволствие. Ако трябва, ще се озаптя малко.  smile3506

# 55
  • Мнения: 920
ситирано

 Г-жа Смутена-Засрамена  - помислих, че е от бързане. Не е ли?

Да, престаравам се, ама ми носи такова удоволствие. Ако трябва, ще се озаптя малко.  smile3506

Донякъде си права. От мързел е. Бях в трилема - да напиша
- персонален компютър - дълго
- компи - не звучи добре в подтекста
- PC - трябва да сменя клавиатурата

Сега като го написах се усетих колко съм тъпа - мчи то РС може и с бг букви да се напише EmbarassedНо пък има нещо хубаво. Вече си мислех, че темата е безмислена, защото никой от цитираните не чете и го обърнахме на подигравки, пък ето - аз научих нещо.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 12:46 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 56
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
тежка изторя

Не знам дали е ситирано вече, но ми направи страшно впечатление Shocked. И на ум не би ми дошло да прекръстя "история" на "изторя".  ooooh!
Не е ли учила история тази мама, не е ли поглеждала учебника, да види как се пише .

Има грешка в коментара.

Благодаря. От бързане е, поправих я.
А и грешката не е толкова фрапираща като "изторя", нали ? Joy

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 12:35 от djemma

# 57
  • Мнения: 20
Непрекъснато хвърля пумии през балкона
 Shocked

# 58
  • Мнения: 920
Джема, дълго врме се дзверих, докато разбера каква е тази дума изторя. Добре, че си дала пояснения. Някои думи май трябва да се дават с превод.

# 59
  • Мнения: 13 512
..Не че Българите..

Запознахме се юни, но след това се видяхме чак юли .. септември заживяхме заедно, ноември ни беше сватбата..

запознахме се май 2000,оженихме се март2001,

Половин месец гаджета, после живеехме заедно, а след 3 се оженихме.а докато живяхте заедно какви бяхте? Съквартирати ли само? Първо гаджета,после съквартиранти,после се оженихте newsm78

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 13:13 от monda

Общи условия

Активация на акаунт