Пъзели 29

  • 48 415
  • 730
  •   1
Отговори
# 240
  • по света... (иначе от Пловдив)
  • Мнения: 106
Мисля, че съм го писала и друг път, но при Art puzzle е въпрос на късмет. Има и много хубави пъзели, има и ужасни.
Ние сега редихме един Educa. Лично за мен беше разочарование, защото парчетата пасваха на повече от едно място, а това е много дразнещо. Иначе, лесен за подреждане.

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 15:19 от MiaDi

# 241
  • Мнения: X
Днес доставиха пъзелите от ozone.С малко страх какво качество ще са парченцата отворих единия от пъзелите ,но честно казано изобщо не съжалявам дано и останалите два пак на art puzzle са същото качество.









# 242
  • Мнения: 3 385
Аз идвам да се хваля...
След толкова търсене и разочарования, вече тотално се бях отчаяла и не знаех какво да правя.
Благодаря искрено на една много добра жена във ФБ, където ми писа, че в ОЗОН магазина го имало последен брой в наличност... Ако не беше тя, нямаше да зная. От там , не смеех никъде да пиша, нито в групите , нито тук, че кой знае колко недобронамерени хора има и може да го вземат за себе си, вместо да помогнат на друг. Свързвах се с озон, те пък страшно много ме разочароваха с думите си, че не била тяхна вината , че аз НЕ ЖИВЕЯ в София. Изисква се физическа покупка от магазина им, не можели да изпратят по куриер. Не знам друг магазин да имат такава загубена политика и такова отношение!!!!
После се сетих за една дама от форума ни, писах й. Ей, обърна цяла София и ми купи пъзела, прати ми го и днес е при мен. Нека са живи и здрави, и всичко най-добро да им се случва! Да имаше повече такива добри хора в света, щеше да е много добре! И така, сега съм безкрайно щастлива.
Само не знам защо е обърната така снимката, как ли не я въртях, не ми го зачита и това е.

# 243
  • гр.София
  • Мнения: 1 635
Много е красив, жалко, че е бил последен (бих искала и аз да си го взема). Може ли да го покажете после подреден?

# 244
  • Мнения: 11 818
Свързвах се с озон, те пък страшно много ме разочароваха с думите си, че не била тяхна вината , че аз НЕ ЖИВЕЯ в София. Изисква се физическа покупка от магазина им, не можели да изпратят по куриер. Не знам друг магазин да имат такава загубена политика и такова отношение!!!!
Хм.. знам, че Озон разнасят със собствени куриери, но не знаех, че само от София може да се пазарува от тях. Странно..

Честит да ти е така желаният пъзел и да го покажеш после! Добри хора има!! Аз редовно също съм правила услуги и изпращал на дами от Форума - парфюми, книги и пр. Като правиш добро - получаваш добро! Wink

# 245
  • Мнения: 3 385
Много е красив, жалко, че е бил последен (бих искала и аз да си го взема). Може ли да го покажете после подреден?

Разбира се, ще го покажа. За съжаление го има наличен само в американския амазон, но много солена доставка ще излезе.

До колкото знам, в магазина им има на Питър Пан няколко бройки останали. Ако искаш и ти е близо, отиди и разгледай.

Свързвах се с озон, те пък страшно много ме разочароваха с думите си, че не била тяхна вината , че аз НЕ ЖИВЕЯ в София. Изисква се физическа покупка от магазина им, не можели да изпратят по куриер. Не знам друг магазин да имат такава загубена политика и такова отношение!!!!
Хм.. знам, че Озон разнасят със собствени куриери, но не знаех, че само от София може да се пазарува от тях. Странно..

Честит да ти е така желаният пъзел и да го покажеш после! Добри хора има!! Аз редовно също съм правила услуги и изпращал на дами от Форума - парфюми, книги и пр. Като правиш добро - получаваш добро! Wink

Много благодаря!!
Знам че има добри хора, но са страшно малко. Аз също правя добро, и може би затова ми се е върнало това добро, когато имах нужда от него.

За Озон, да. Аз ги питах, защо след като в магазина е налично, в сайта пише, че не е налично. Не можаха да ми отговорят. Поисках да ми го изпратят , защото потвърждавам , че искам пъзела и съм редовен клиент, отказаха ми . Казаха , че специално за магазина се изисква физическа покупка на място и така си ме орязаха.  В чата им писах, във ФБ на месинджъра , на имейл и на телефон им звънях дори, но навсякъде НЕ.


Тия дни ще го почна да го нареждам и ще покажа готовия резултат . Heart Exl

# 246
  • Мнения: 11 818
Butterfly:3, наистина много некоректно!! Аз дори не знаех, че имат физически магазин. Освен да са независими един от друг и затова.. Може би е трябвало да се свържеш с магазина, а не със сайта. Но каквото и да е - не е ок!

Приятно редене на всички, аз само ви се радвам и разглеждам! Продължавайте! Малко съм в пауза, но имам 13 наредени, които чакат рамки и чат-пат купувам по някоя от Бриколаж. Искам постепенно да ги сложим всички и да отидат по предназначение, че много време стоят. И най-вероятно чак есента ще редя нещо ново, защото лятото не се свъртаме вкъщи..

# 247
  • Мнения: 2 380
И розовото дърво е готово:)

# 248
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
И розовото дърво е готово Simple Smile

Еее много е красиво Simple Smile Беше ли трудно или само така изглежда?

# 249
  • Мнения: 2 380
И на мен ми хареса как се получи:) Не беше много труден. Предният, който показах с дърветата ми беше много по-труден:)

# 250
  • Мнения: 1 980
На Питър Пан аз го искам, ако някой ходи в споменатия магазин на Озон и му се занимава с доставки, моля да ми пише Hug

# 251
  • Мнения: 1 190
Ето и от мен една красота на Anatolian 1000 части... Влюбих се... Страхотна е! Съжалявам, че съм изпуснала колекцията....

# 252
# 253
  • Мнения: 1 980
DreamCatcher1 наистина е Възхитителна жена Wink
NedqlkaHarbalieva страхотно морско настроение ми донесе People Rowboat

# 254
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз спрях да купувам засега... Дебна едни пъзели, дано ги уцеля налични и на добри цени. И сега започнаха да пристигат разни пъзели, които не бяха налични доста време. Simple Smile
Озон напоследък ме разочароват. Преди месец-два направих поръчка за 100+лв., а нямах никакъв подарък вътре. Почувствах се зле, защото в същото време хора пишеха под постовете и рекламите им, че с поръчка за 1 книга примерно имат подарък пакетчета дъвки или нещо такова. И това не им се случва за пръв път, изобщо не. Не че са длъжни, но...
Ето, че промениха и политиката си за доставка. Вече ако поръчаш до офис на куриер, доставката е 2.99лв., а не безплатна. Значи някой трябва да седи да ги чака цял ден, кога ще решат да минат.
Но стига толкова с тях. Аз затова пазарувам предимно от чужбина вече.
Да покажа какво наредих.
Ravensburger 1000 части Disney Villainous Queen of Hearts

New York Puzzle 500 части Harry Potter

Art Puzzle 570 части, пъзел-часовник Simple Smile не е монтиран още, но и това ще стане някой ден. Само ще сменим механизма, защото е китайски, а имаме японски.

Общи условия

Активация на акаунт