Какво направих днес за себе си? - 8

  • 42 152
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 870
Направих сутрешната си тренировка.Вече три седмици съм така и има ефект.Сега си пия кафето и после отивам на среща с човека на който вчера намерих протмонето , за да му го дам.
Да не забравя ,че имам и пратки да взимам Grinning

БРАВО!

Аз днес съм на работа за последно по график. Пия кафе, слушам Гала и На кафе и работя.

А вчера пропуснах да кажа, че си скъсих съвсем малко ноктите и ги лакирах.

# 76
  • Мнения: 200
Много хубав ден е днес. 💕

Видях се със скъпи приятели.
Купих си рокличка.
А също и тези съкровища от Лидл. Обичам цветни тефтери и бележници.


Направих бисквитена торта.
Извърших някои разкрасителни процедури и сега е време заа четене. 😻
Ех, така да обожавам тефтери! Дали ги има още?
Днес си поръчах книга, на която отдавна бях хвърлила око, и се наградих с една хубава ягодова закуска с овесени ядки и кисело мляко.

# 77
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Поръчах си две нови обеци за носа и вчера пристигнаха. Много са симпатични, едната е халка, досега не бях носила и много ми хареса. А другата е съвсем мъничко кристалче, много нежно.

# 78
  • Мнения: 2 503
Щастлива мама,
Малко със закъснение, но да ти бъде здрав, щастлив и честит синът!

Захарче,
Браво, чудесна постъпка!

Антоанета,
Най- после да открия човек, който също да има слабост към тефтерите. 😻 Според мен още трябва да има. Имаше няколко цвята тефтери и органайзери, а също и комплект от три бележника.

Направихме си разходка с ММ. Много е красиво навън. Обичам пролетта, можеш да намериш красота нявсякъде около теб, стига да се огледаш.

Взех си поръчаните книги и съм много щастлива.
Имах безсънна нощ, но явно е имало причина. 😀 Най- после реших какъв подарък да направя на ММ за рождения му ден, а и попаднах на много хубав подкаст, който определено ме докосна и остави следа.
Това направих днес за себе си.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 247
Бях на кратка разходка из квартала.
Дойдоха ми поръчките  ИКЕА!
И аз съм любител на тефтери. Водя си дневник от 11 години и ми трябват да си пиша в тях ежедневно.
Навън ухае на люляк и пеят птички. Толкова е просторно  зелено!
Отпуска ми се  стегнатата душа.

# 80
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573

Вече съм с нощницата и смятам да си легна рано.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 972
На вилата съм с детето. Цял ден лежа на хамака и чета, а тя скача на батута. Густо 🙃

# 82
  • Мнения: 2 360
След два месеца, отидох на фризьор. И след като си освежих връхчетата, се информирах, че мога лесно и без сътресение за косъма да си върна стария и близо до естествения ми цвят на косата - от много тъмночервено, патладжанено бордо - до доста светло кестеняво. За лятото ще е по-добре, а и за настроението. Запазих си час за другата седмица и сега съм доволна.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 18:15 от unabella

# 83
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ох, не бях пазарувала за себе си от ... два месеца ... И от Манията онлайн си поръчах роклЕ  Desigial Simple Smile Обожавам марката - имам две чанти, палто, 5-6 блузи, 7-8 рокли; 2-3 поли ... Ама, това е официално роклЕ Simple Smile А, такова си нямам Simple Smile

Скрит текст:

# 84
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Направих си подарък от 3 книги и две рози за градината.
Свърших си задачите по списък за деня.
Накрая отидох на фризьор. Бях много зле в главата. И прическата, и цвета промених. Все едно си смених главата.

# 85
  • Мнения: 1 229
И аз днес бях в манията доволна съм купих си неща от които имах нужда.Blush

# 86
  • Мнения: 8 005
Боядисвах таван, после и един шкаф. Хич не съм сръчна, но каквото стане.

# 87
  • Мнения: 24 822
Спах. по обед

# 88
  • Мнения: 29 241
Дълга разходка в чудесното време!
Скрит текст:






# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 870
Аз станах в 9, после в 11:30 отидох на гости на две приятелки, които са на горната улица, но не сме се виждали от деня, в който обявиха извънредното положение. Та пихме кафе и си приказвахме и се прибрах в 16 ч.

Направих си тренировката, сухото четкане, душ и се намазах с гела на Кройтерхоф.

Туй за днес, а трябваше и книга да чета, но евентуално утре.

Общи условия

Активация на акаунт