Женска консултация по здравна каса при специалист от Майчин дом София

  • 2 473
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
Вече съм в 11 седмица от първата си бременност. До сега се следях в частни кабинети, но идва време да се запиша за женска консултация.
Тъй като не открих скорошна информация по моя въпрос, много моля за съвет. Избрала съм раждане в Майчин дом и искам да следя бременността си при специалист от болницата , който работи със здравна каса. Моля за препоръки!!

# 1
  • Мнения: 5
Здравейте,аз съм се насочила към д-р. Клисурски, четох добри отзиви за него. Само незнам записването при него дали трябва да се обадя или може и през медицинското приложение. Ако някой знае нека сподели

# 2
  • Мнения: 12
От многото коментари на тем Майчин дом и аз нещо се насочих към него. Мисля да се обадя в МД и да попитам как става записването при него. Ще споделя ако получа информация. Моля някоя бъдеща или настояща мама, която се е водила при него да сподели скорошно мнение.

# 3
  • Мнения: 103
Здравейте, аз също съм нова тук, в 9 г.с съм и досега съм минала два прегледа при доктор Лекова в ДКЦ Света София. Препоръча ми я приятелка, но винаги съществува съмнението дали съм избрала най-добрата. Двоумя се дали да потърся и второ мнение. Много дами са доволни от майчин дом, но знам,че се чака адски много. Чух много добри отзиви  за частната клиника на доктор Щерев

# 4
  • Мнения: 5
Аз вече ходих при д-р Клисурски в МД, въпреки че имах записан час се чака страшно много( и двата пъти по 1 час). Относно неговото отношение и компетентност не съм впечатлена, на втория преглед, който той ми беше записал ме попита защо е толкова скорошен и за какво ме е записал Simple Smile Каза ми че трябва да си го платя ( 40 лв) и отделно за болничен трябва да платя още 20 лв. Това практика ли е да се плаща болничен?
Аз ходя и на платени прегледи в Щерев, при д-р Коновалова, от която съм много доволна. Обяснява подробно и е много мила. Като цяло отношението в Щерев ми харесва, но не мисля там да раждам.

# 5
  • Мнения: 103
Плащане на болничен? За пръв път чувам подобно нещо.

# 6
  • Мнения: 5
Сега на 8.06 ще ходя да си го вземам и ще видим...но сестрата ме предупреди, даже ми го отбеляза на картончето за часа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт