Обзор 2020 г.

  • 39 042
  • 380
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 427
Ние когато се тръгвахме един господин беше повел една госпожа от управата и тя го питаше колко човека са, за да изнася чадъри и шезлонги.

# 286
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте,ние също избрахме Обзор тази година и малко се притесних.
Къщата която сме запазили,намерих лош отизв за нея през 2017 година .
https://hotel-ginka.eu/
Къща за гости Гинка Димитрова .
Притесних се и съжалих ,че сме запазили .
Някой наскоро ходил ли е там ?
По телефона жената беше много любезна и мила
Специално ли го търсихте този Един лош отзив...нали знаете,че няма как всички да са доволни и на всеки представата за хубава почивка е различна.Вече сте резервирали ,така или иначе...тръгнете с позитивни мисли и така ще мине и почивката ви Simple Smile

# 287
  • Мнения: 433
Наистина ситуацията с резервирането не е приятна, но пък ние ходехме на плаж към 9:30 и винаги имаше свободни  места. Е, не на първа линия, но аз не държа да съм точно до вълните, не ми е фикс идея, нали съм си на плажа, проблеми няма. Мога да кажа, че си изкарахме добре, починах си, доколкото е възможно с малко дете, навсякъде персонала беше вежлив. Моето впечатление беше, че имаше доста български семейства.
Моят съвет към тези, на които им предстои почивката, е да гледате позитивно на нещата и имайте в предвид, че всеки човек е различен и че на един може да му хареса едно, а на друг да не му хареса, така че релакс и позитивизъм в тези кофти времена препоръчвам аз Simple Smile

# 288
  • Някъде там
  • Мнения: 4 821
Здравейте,ние също избрахме Обзор тази година и малко се притесних.
Къщата която сме запазили,намерих лош отизв за нея през 2017 година .
https://hotel-ginka.eu/
Къща за гости Гинка Димитрова .
Притесних се и съжалих ,че сме запазили .
Някой наскоро ходил ли е там ?
По телефона жената беше много любезна и мила
Специално ли го търсихте този Един лош отзив...нали знаете,че няма как всички да са доволни и на всеки представата за хубава почивка е различна.Вече сте резервирали ,така или иначе...тръгнете с позитивни мисли и така ще мине и почивката ви Simple Smile
И аз съм така настроена Simple Smile
Другата седмица като пристигнем и след почивката ще се включа с отзиви .

# 289
  • Мнения: 6
Утре си тръгваме от Мирамар. Изключително впечатлена съм от всичко. Вкусна храна, усмихнат персонал, добра хигиена. Всички възможни "Ковид мерки", са взети и се изпълняват стриктно.
За жалост, през престоя ни, имахме само жълти и червени флагове. Плажът използвахме много рядко.
Децата се забавляват, ние също.
Има лунапарк в близост а днес посетихме и зоологическа градина "Горица" (около 15 км от хотела).
Оставаме със страшно позитивни чувства и желание да се върнем пак. Личи си, че нещата са правени с мисъл и желание, за разлика от повечвто комплекси, които сме посещавали.
Има си го проблема с шезлонгите. Видиш ли закапени кърпи с огромни щипки - немец е и е станал в 6, за да запази първа линия. Но това не ни притесняваше. Ставахме, закусвахме и в 10 часа, пак се намираха 2 шезлонга.
Общо взето, 6 от 6 точки Simple Smile

# 290
  • Мнения: 1 429
А директно през хотела ли резервирахте?През визит за септември ми излиза ок 500+лв нощувка,2 възрастни,4 деца.

# 291
  • Мнения: 6
А директно през хотела ли резервирахте?През визит за септември ми излиза ок 500+лв нощувка,2 възрастни,4 деца.
През агенция. Платихме цялата сума в началото на годината и имахме отстъпки. Но беше под въпрос летуването ни, заради вируса.

# 292
  • София
  • Мнения: 905
Здравейте, запазих тук https://pochivka.bg/apartamenti-yoo-bulgaria-o39980. На снимка, нали знаете как е, постарали са се. Видях коментар, че канализацията на хотелите се оттичала в дерето на плажа, което ако е така - няма да ходим.Това, че е отдалечено не ми пречи, даже предпочитам. Някой ходил ли е там и има ли впечатления? Благодаря на всички включили се предварително.

# 293
  • Мнения: 1 429
Здравейте, запазих тук https://pochivka.bg/apartamenti-yoo-bulgaria-o39980. На снимка, нали знаете как е, постарали са се. Видях коментар, че канализацията на хотелите се оттичала в дерето на плажа, което ако е така - няма да ходим.Това, че е отдалечено не ми пречи, даже предпочитам. Някой ходил ли е там и има ли впечатления? Благодаря на всички включили се предварително.
Моя приятелка преди години беше управителка там и съм и ходила на гости за една нощувка.Развежда ме из апартаментите,те са купени от руснаци, повечето и си почиват там цялото лято.Уникални апартаменти имаше,басейните са страхотни,плажа нз как е,не съм се къпала.В сезона е фраш с руснаци(даже нейните деца знаеха руски, защото цяло лято играеха с русначета 😀),но тази година предполагам няма да е така.Нямам представа ресторант какъв има,магазин...не съм видяла,пътя до там беше много кофти.Но беше страхотен комплекс.Впечатленията ми са от 2013 г,може вече да се е амортизирал.
А от къде резервирахте и цената добра ли е,къде мога да видя оферта?

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 14:43 от renidimova

# 294
  • Мнения: 6 301
Тези апартаменти са точно пред Марина сендс, видях ги миналата година. Плажът пред комплекса е хубав, ходехме там да се къпем, защото пред Марина имаше камъни във водата.

# 295
  • Мнения: 1 429
[/img][/img]
Съжалявам,нещо не мога да кача снимки от комплекса,доста снимах,но поне тогава беше същият като по снимките

# 296
  • София
  • Мнения: 905
Резервирах през букинг. Ресторант не искам, а за магазин - Обзор е близо и ще ходим там. Това, което искам е спокойствие и чистота, далеч от тълпите.

# 297
  • Мнения: 1
Много са радвам, че има тема за Обзор 2020 г. На 8 август и ние пътуваме с любимия, плюс двете деца. Ще ми бъде полезно да споделите мнения относно ресторантите в близост до плажа. Преди 10 години там имаше изобилие от малки ресторантчета, разположени непосредствено до плажната ивица и можеше спокойно човек да хапне и да продължи с плажуването. Към днешна дата не знам има ли ги все още.
Желая на всички много здраве и прекрасни летни емоции!

# 298
  • Мнения: 10
Здравейте!
Има ли някой, който е ходил в Мирамар през септември? Чудех се дали тогава предлагат все още разнообразие и качество на храната или като е краят на сезона ги занижават.. Също как е морето и водата. Предполагам всяка година е различно, пък и тази си е доста шантава попринцип, но все пак ще се радвам на споделени отзиви.
Също така някой бил ли е в стая с изглед парк? Чудех се от коя страна би било по-тихо да се избере стая, тъй като сме с малко детенце..
Благодаря!

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 07:54 от Teroni

# 299
  • София
  • Мнения: 813
В момента сме в Уоо апартаменти. В целия комплекс в момента дали има макс 10-15 семейства. Много спокойно и приятно, магазина и ресторанта не работят. В дерето се отичат не л*, а и то е при чадърите на Марината.
Морето е бурно и ползваме и басейните,нчетири на брой.

Общи условия

Активация на акаунт