Обзор 2020 г.

  • 39 083
  • 380
  •   1
Отговори
# 300
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Много хубави калмари има в гр.Бяла. Има павиолионче в началото на стръмната улица от центъра към плажа. Там ги режат и пържат, те си ги панират, по дебелички са и крехки.

Пробвах и калмарите в павилиона срещу Пазара и до хр.стоки на светофара....отврат. Абсолютни полуфабрикати, едва дъвчеш тестената панировка и не усещаш калмара.....

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 08:18 от Джулая

# 301
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Да не би да имаш предвид гр.Бяла...от плажа към центъра е стръмна улицата.А в с.Баня няма плаж.

# 302
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Да не би да имаш предвид гр.Бяла...от плажа към центъра е стръмна улицата.А в с.Баня няма плаж.
Моя грешка. Поправих се. Град Бяла имам предвид Blush

# 303
  • Мнения: 3 279
Здравейте!
Има ли някой, който е ходил в Мирамар през септември? Чудех се дали тогава предлагат все още разнообразие и качество на храната или като е краят на сезона ги занижават.. Също как е морето и водата. Предполагам всяка година е различно, пък и тази си е доста шантава попринцип, но все пак ще се радвам на споделени отзиви.
Също така някой бил ли е в стая с изглед парк? Чудех се от коя страна би било по-тихо да се избере стая, тъй като сме с малко детенце..
Благодаря!
Ние сме били винаги май месец в хотела, разнообразие винаги е имало но нормално когато има повече хора да е по голямо. Ако резервирате директно чрез хотела просто ги помолете за по тиха стая. Ще се съобразят с това.

# 304
  • Мнения: 819
От 4 години всяко лято прекарваме в Обзор на Казабланка и толкова си свикнах там, че тази година като решихме да сменим малко обстановката - все нещо ми липсва. За тази година незнам дали ще успеем да си направим още едно моренце, но другата определено ще сме пак там!

# 305
  • Мнения: 6 311
От 4 години всяко лято прекарваме в Обзор на Казабланка и толкова си свикнах там, че тази година като решихме да сменим малко обстановката - все нещо ми липсва. За тази година незнам дали ще успеем да си направим още едно моренце, но другата определено ще сме пак там!
А с какво сменихте Казабланка. И на мен ми е любим хотел, но за съжаление по здравосровни причини от 3 години не мога да го посещавам.
Тази година не съм срещала отзиви от хотела. Дано са си запазили нивото.

# 306
  • Мнения: 819
От 4 години всяко лято прекарваме в Обзор на Казабланка и толкова си свикнах там, че тази година като решихме да сменим малко обстановката - все нещо ми липсва. За тази година незнам дали ще успеем да си направим още едно моренце, но другата определено ще сме пак там!
А с какво сменихте Казабланка. И на мен ми е любим хотел, но за съжаление по здравосровни причини от 3 години не мога да го посещавам.
Тази година не съм срещала отзиви от хотела. Дано са си запазили нивото.

Сменихме курорта. Посетихме Созопол и Поморие, тъй като не бях посещавала нито един от двата града.
Лично аз чух позитиви за Казабланка от познати Simple Smile

# 307
  • Мнения: 354
А Поморие сравнено с Обзор как е? И ние не сме били в Поморие и се чудя за началото на септември. Няхме в Обзор миналия месец и ни хареса градчето.

# 308
  • Мнения: 6 311
А Поморие сравнено с Обзор как е? И ние не сме били в Поморие и се чудя за началото на септември. Няхме в Обзор миналия месец и ни хареса градчето.
На мен лично нито Созопол, нито Поморие ми харесват. Обзор е много по-уютно, зелено и красиво градче. Освен това е с огромен прекрасен плаж. Созопол е накачулен със сгради. Претрупан. Централният плаж уж тази година бил чист. Другият плаж Хармани също не ми се нрави особено. Вечно е пернаселен. Там е и Веселата уличка, от която наоколо не може да се спи от силна чалга. Хубавите плажове там са извън града на Каваци, Смокиня, Златна рибка и Гардина, това значи да пътуваш с кола или автобус. В Созопол паркирането е кошмар. Ако изобщо си намериш къде да пракираш, вкл. на платен паркинг, няма мърдане, иначе после няма къде да спреш. Т.е. само с таксита до хубавите плажове. Малкият ми син обаче го харесва и вече 3 години вси там ходи с компания. Наистина е по-младежки курорт.
В Поморие пък старата част е презастроена, само руснаци от всякъде и едни малки плажчета с черен пясък и вятър, вятър .... В новата част, която е отдалечена от центъра на града,плажът е голям и хубав, но пък явно е заспвано с пясък и не може нормално чадър да забиеш. Сякаш отдолу на 15 см има бетонна плоча. Преди 3 години като ходихме там на хотел в новата част, във водата в морето до мен плуваше огромна водна змия и направо откачих. Има камънаци като буни отстрани и там явно се въдят тези змии.  Повече не повторих. Била съм в Гранд хотел Поморие в старата част и в апартхотел Инкогнито в новата. Синът и снахата ходят често в Феста Виа Пантика и много си го харисват. Тази година пак ще са там. Аз обаче вече не отивам в Поморие за нищо на света.

# 309
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
А Поморие сравнено с Обзор как е? И ние не сме били в Поморие и се чудя за началото на септември. Няхме в Обзор миналия месец и ни хареса градчето.

Всичките от изброените са малки градченца -  разликата при Обзор е че има брутално дълга и широка пясъчна ивица с красив светъл пясък!
 - Не като черния гнусен пясък в градската част на Бургас и Атия!

И при Обзор ги няма типичните бургаски батки и софийски мутри с черния адидас отгоре до долу и чантичките пред гърдите  - те са към Приморско - к.к Лозенец.

# 310
  • Мнения: 819
А Поморие сравнено с Обзор как е? И ние не сме били в Поморие и се чудя за началото на септември. Няхме в Обзор миналия месец и ни хареса градчето.

На мен Поморие също не ми хареса. Не ми хареса нито града, нито плажа. По-скъпо от Созопол, пренаселена свободна зона на плажа и резервирана платена (в 8ч. сутринта). Не бих повторила този град!

# 311
  • Мнения: 1
Здравейте ! Надявам се , че има плажуващи в момента в Обзор, които да споделят дали все още се срещат щипалки във водата. Плануваме скорошно море там с бебока и стискам палци да са изчезнали. Също да попитам, ако има някой с по-скорошни впечатления за Сол Луна Бей, ще се радвам да разбера каква е текущата заетост на хотела, дали стават големи опашки при храненията ( тъй като прочетох , че храната се сипва от персонала), достатъчни ли са шезлонгите. Хубава и спокойна вечер на всички Simple Smile

# 312
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Щипалките излизат в първия спокоен ден след,като е било бурно морето.После изчезват.Може би самото вълнение разбутва флората и фауната в морето , аз съм забелязала така,че винаги след като е бурно има щипалки.

# 313
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Юли месец беше спокойно морето, но беше пълно с щипалки.

# 314
  • Мнения: 435
Здравейте, при еднаква цена кой от двата хотели да изберем - Сънрайз Блу Меджик Ризорт или Сол Луна бей. С дете на 6г. сме? Приемам препоръки и за някой друг от хотелите, в Казабланка няма места за нашия период.

Общи условия

Активация на акаунт