Обзор 2020 г.

  • 38 963
  • 380
  •   1
Отговори
# 330
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Благодаря Русалка! 🤗 Забранила си получаването на лични съобщения. 😀
А, не съм. До оня ден получавах съобщения.Сега ще видя.

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Русалка, сега вече е наред Simple Smile

# 332
  • Мнения: 7
Момичета, моля сподетеле опит за хотел Мирамар с малко дете (малката е на година и половина). С какво разполага хотелът за малки деца, предоставят ли кошара и матрак за нея, какво предатавлява въпросния бебешки бар, приготвят ли храна за децата отделно? Минибарът много ли е малък - иска ми се да приготвя малко домашна храна за резерва, че малката не яде купени пюрета и е капризна? Дали разполагат с електрическа кана за вода за стаите?

# 333
  • София
  • Мнения: 2 666
Има детска част с храна. АМ на НАН, безлактозни млека, оризово, бадемово...пюрета на Гербвр. Данонино, различни приготвени каши - каша с просо. На вечеря има ориз с пиле, моркови, броколи, бяла риба на пара, картофено пюре. Всеки ден са различни пиша по спомен. Не съм много подробна, защото моите ядат от общата и само съм разгледала детския бюфет.

Иначе в ресторанта всяка сутрин има мляко с ориз и някаква каша. Има два вида супа на веперя.Спагетите Болонезе са много вкусни, пиците също. Малкото ми дете само с това се храни. През деня има и понички. Като цяло има голямо разнообразие от храна и трудно ще остане гладно детето.

Минибарът е малък. Кошари има ако заявиш предварително.

# 334
  • Мнения: X
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали семеен хотел или къща за гости до плажа с тераси на стаята които са с изглед към морето.
Благодаря на отзовалите се!:hibiscus:

# 335
  • Мнения: 6 294
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали семеен хотел или къща за гости до плажа с тераси на стаята които са с изглед към морето.
Благодаря на отзовалите се!:hibiscus:
Не съм почивала в тях, но през годините са били с добри отзиви. На първа линия са и са близо до парка.
https://pochivka.bg/semeen-hotel-altea-o21898
https://pochivka.bg/semeen-hotel-kaza-martinez-o14139
Това пък е хотел на ОИ https://pochivka.bg/hotel-parayzo-b-o11703

# 336
  • Мнения: 2 673
Обзор се пука по шевовете от хора. Няма ковид, няма маски, няма дистанция. Чудя се РЗИ спят ли, та не влязат в хотелите, ресторантите и магазините.
Късмет поне, че е кристално чиста водата...

# 337
  • Мнения: 1 686
Който се страхува от акула не влиза в морето...С продавачки,сервитьори и камериерки нито се гушкам,нито целувам...

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Ти да беше видяла тази вечер какво ставаше на Капана фест .Май на всякъде развързаха синджира за да го стегнат пак октомври.

# 339
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Мислете, мислете.... Чревния вирус по-лесно се хваща.

# 340
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Имаше тема за севверното черноморие,но не я откривам. Някой ,би ли ми дал линк? Интересува ме ,дали е много ветровито на север от Каварна?

# 341
  • Мнения: 1 292
Здравейте! Имаше тема за севверното черноморие,но не я откривам. Някой ,би ли ми дал линк? Интересува ме ,дали е много ветровито на север от Каварна?
Ето https://www.bg-mamma.com/?topic=1084576

# 342
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета! Спешно се нуждая от помоща Ви, отпадна ни почивката в Турция и се насочихме към Обзор и сведохме хотелите до два
Riu Helios Obzor
Sol Luna  Obzor,
та въпроса ми е кои от двата да изберем?

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 18:37 от pupi80

# 343
  • Мнения: 6 294
Здравейте, момичета! Спешно се нуждая от помоща Ви, отпадна ни почивката в Турция и се насочихме към Обзор и сведохме хотелите до два
Riu Helios Obzor
Sol Luna  Obzor,
та въпроса ми е кои от двата да изберем?
И двата хотела са добри. За Риу Хелиос имаше вече няколко много добри отзиви от това лято. Хотелът е в рамките на града. Близо до парка на града и до крайбрежната алея за разходки. Хотелъх се управрява от TUI и държат много високо ниво на обслужване. Нямат включени безплатни чадъри и шезлонги на плажа. Нямат паркинг и не осигуряват паркоместа за автомобилите на гостите на хотела. Там трудно се намират места 8а паркиране. Другият Сол Луна е извън града на около 2 - 3 км в посока север. Той е последният голям хотел в северната част на плажа на Обзор. Има малък аквапарк с пързалки. Паркоместата се заплащат допълнително - 10 лв. на ден. на автомобил.

# 344
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета! Спешно се нуждая от помоща Ви, отпадна ни почивката в Турция и се насочихме към Обзор и сведохме хотелите до два
Riu Helios Obzor
Sol Luna  Obzor,
та въпроса ми е кои от двата да изберем?
И двата хотела са добри. За Риу Хелиос имаше вече няколко много добри отзиви от това лято. Хотелът е в рамките на града. Близо до парка на града и до крайбрежната алея за разходки. Хотелъх се управрява от TUI и държат много високо ниво на обслужване. Нямат включени безплатни чадъри и шезлонги на плажа. Нямат паркинг и не осигуряват паркоместа за автомобилите на гостите на хотела. Там трудно се намират места 8а паркиране. Другият Сол Луна е извън града на около 2 - 3 км в посока север. Той е последният голям хотел в северната част на плажа на Обзор. Има малък аквапарк с пързалки. Паркоместата се заплащат допълнително - 10 лв. на ден. на автомобил.
  Много благодаря, да разбирам, че с изключение на паркирането RIU  e за предпочитане.

Общи условия

Активация на акаунт