Време е за ИКЕА! - Тема 30

  • 34 433
  • 767
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Светят нощем леко, да. За това детето все го обръща към стената-да не му светело.
Иначе има и копче отгоре като го натиснеш, светва силно.
Абе скъп ми беше...20 кинта, ама на промо го хванахме. Имаше и жълти и тюркоаз мисля като цвят.

Ето го
https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/chasovnici/budilnik-sven-s-funkcii-asorti
Ми той е на промо бе...тичай тичай 😜

Благодаря, те пък преустановили опцията за онлайн пазаруване тия от Юск, иначе запазвах и ходех да си го взема. Ще се разходя утре.

# 481
  • Мнения: 2 272
Пак можеш да запазиш и да си го вземеш от магазина.

# 482
  • Мнения: 68 350
Да..можеш да си го запазиш.
Онлайн няма, да...аз увисвам с едни ламБи, само 1 бр.има в моя...

Ама върви да го видиш на живо, да го повъртиш в ръка...абе знаеш-око да види, ръка да пипне 😃😄

# 483
  • Мнения: 6 213
Не съм чела темата, влизам с питане - някой знае ли какво се случва с ALGOT системата? Да не я свалят от продажби? Почти нищо няма, а служители изобщо не могат да дадат очаквани дати доставка?

# 484
  • Мнения: 43
https://www.ikea.bg/rooms/bathroom/vanity-units/bathroom-sink-ca … medzheta/49293695
Здравейте, харесали сме този шкаф за банята, но ме притеснява дали дълбочината на долното чекмедже е достатъчна. Някой дали го има и дали би могъл да ми даде размер Simple Smile Много ще съм благодарна Simple Smile

# 485
  • Мнения: 8 905
Някой знае ли каква трябва да е максималната височина на матрака на издърпващия модул на леглото SLAKT? Ето това


Самоцитирам се Simple Smile

Преди дни се сдобихме с това легло. В магазина ни казаха, че максималната дебелина на долния матрак трябва да е 12см. и взехме такъв. Трудно се вади леглото обаче. Предполагам, че 10см. ще е по-добре.

Нещо не мога да си намеря хубави кутии за съхнранение за квадратните етажерки /етажерките с квадратите. Не помня имена.
Вече не продават от тези, които преди години съм купувала.
Сегашните пък са от един плат като микрофибър, който ми се струва, че доста би се зацапвал и трудно би се почиствал за детска стая....

# 486
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Как перете пухените си завивка в пералнята?!?

# 487
  • София
  • Мнения: 3 610
Как перете пухените си завивка в пералнята?!?
Трудно. Моята е за 8 кг, но като се напои и натежи завивката, пералнята спира. Вадя я, поизстисквам я малко и пак я пъхам. Така с малко помощ успява да я извърти.

# 488
  • Мнения: 6 213
Нося на химическо

# 489
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Как перете пухените си завивка в пералнята?!?
Трудно. Моята е за 8 кг, но като се напои и натежи завивката, пералнята спира. Вадя я, поизстисквам я малко и пак я пъхам. Така с малко помощ успява да я извърти.
Моята пералня е за 10 кг. и се надявам да нямам такива "технологични" проблеми... А на каква програма ги переш (градуси, продължителност)...

# 490
  • София
  • Мнения: 3 610
Как перете пухените си завивка в пералнята?!?
Трудно. Моята е за 8 кг, но като се напои и натежи завивката, пералнята спира. Вадя я, поизстисквам я малко и пак я пъхам. Така с малко помощ успява да я извърти.
Моята пералня е за 10 кг. и се надявам да нямам такива "технологични" проблеми... А на каква програма ги переш (градуси, продължителност)...
На 40 градуса 1час

# 491
  • Мнения: 700
Как перете пухените си завивка в пералнята?!?
Сушилня имате ли? Без нея е трудно после съхненето и разпухването. Иначе за прането пухът е добре да се пере с препарат за вълна, защото е естествена материя. И без омекотител, на ниски градуси и максимални обороти на центрофугата. Чувала съм да слагат топки за сушилня в барабана на пералнята и центрофугират пак, за да се разбие степаният пух и това може да се направи няколко пъти в етапа на сушене, разбира се без вода. А ако имате сушилня е лесно, с програма за завивки (изключва сензора за влага, защото външната част "лъже", че е изсушено, а отвътре не), с топки и после пухената завивка така се разпухва, че изпълва целия барабан.

# 492
  • София
  • Мнения: 3 610
Става в сушилнята, но и сега, на жегата, за 1-2 дни макс е готова.

# 493
  • Мнения: 2 868
Нашата завивка 200/240 я нося на химическо чистене, на сина ми единична завивка пера в пералнята и за няколко часа е готова изсъхнала на южна тераса.

# 494
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Пухените завивки са ми единични и ги пера в пералнята без проблем. (за 8кг е). Даже и памучните килими от НМ пера в нея.
Изсъхва на балкона за няколко часа. Като изсъхне добре пуха вътре няма нужда да се набухва, той си се набухва сам.

july1993, твоята да не е с пера, че съхне толкова бавно?

Общи условия

Активация на акаунт