За малките пакости на големите женоря!

  • 6 459
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Тези работи са забавни, ама наистина трябва да му е леко на човек, за да ги приеме леко.
аз обичам само да звъня по телефона от името на тоз и онзи... данъчнитееее, бюро "Загубени вещи", радио еди-кое си.... интересно колко често успявам да всея заблуда.
Обаче на второто изречение почвам да ги суча съвсем очевадни, за да стане все пак постепенно освествяването и човекът да има чувството, че сам се е сетил  Crazy

# 31
  • Мнения: 269
Аз миналата година на 1-ви април излъгах всичките си приятелки, че моята най-добра приятелка, част от веселата ни едно време компания, която живее вече 10 г. в Щатите и то нелегално, ще си идва! Родом съм от малък провинциален град, та новината се разнесе за един ден и като звъннах на 2-ри април да им кажа, че е било шега щяха да ме линчуват. Ха, познайте как се облещих, когато тя ми звънна месец по-късно да ми съобщи...... че са си оправили статута и ни идват на гости rotfImbo Голяма радост беше!
Когато телефона звъни прекалено често, като вдигна казвам:"Централна гара, слушам ви!" и хората, включително и сестра ми смутено затварят. Joy
С мъжа ми редовно си погаждаме номера, но те са си наши интимни закачки и едва ли ще са интересни за широката публика newsm78. Преди време той ставаше в 5 часа сутринта за работа и всяка сутрин, като се събудеше дълго и влажно ме целуваше, докато съвсем се разсъня, след което ми казваше: "Чао!" и изскачаше от леглото hahaha. Какви ли не неща съм мятала по него тогава!
Преди да се влюбим един в друг бяхме колеги и си погаждахме доста солени номера. Аз секретарка, той шофьор - колко пъти съм го пращала в час пик за зелен хайвер до другия край на града, ама и той солидно си отмъщаваше. Ех, младини!
Има и много други, но сега не се сещам! И аз обичам да правя поразии Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 7 640
като ви чета, ме е срам да си призная, че у нас аз съм жертвата на такива номерца  Laughing

# 33
  • Мнения: 494
Тъй, тъй, да се съберем всички пораснали дечица, дето все още правят разни бели и номера Simple Smile
Всеки да си каже какви пакости е правил, прави или му се ще да извърши!
Почвам аз.

Най-любимата ми жертва е мъжа ми - то не е кафе със сол, паста за зъби по лицето, пяна за бръснене по дръжките... От време на време, когато съм е едната стая, а той в другата, си правя номера на мобилния скрит и му звъня с репликата: "Харалампиии, дека си? Цел ден ти звъня, оти не вдигаш? Докарай ремаркето, че требе зелките да превозим до пазаря..!!!"
Снимам го как спи в изкилиферчени пози и после я лепя из вкъщи, кофтито е ако дойде изненадващо с приятел  Thinking
Други любими жертви са ми един-двама колеги. Последно на единия му свих телефона и му пиша: Слушай, продавам една страхотна Нокиа за 50 лева, ама чудна е, запазена и т.н." Той се върза, до момента, в който се усети.
Мъжа ми има един пингвин, плюшен, държи си го на монитора - свих му го и му пратих писмо, че искам откуп.
Най-редовно казвам на майка ми, че съм бременна, че заминавам за Лапландия и ще се върна след 6 месеца или че съм си обръснала главата нула номер.
Ако се сетя, ще пиша още.
Ако питате как се живее с мен - ТРУДНО, много трудно. И в постоянен страх  Mr. Green

Едва ли е трудно. Весело , newsm62можеби е правилната дума .

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Уви, при нас номерата са ежедневие, та нищо не мога да си спомня. Правим си ги и тримата, в  различен екип - аз и таткото на малкия, малкият и таткото на мен, аз и дребното на таткото, а и всички поотделно.  Mr. Green
А, сетих се номер от последните дни. Таткото заминава за чужбина и ние с дребното решаваме да сложим Зайко, свит на топка при чорапите, същи плюшен чорап с мустаци и уши. И когато пристигне - изненада!
Таткото затваря багажа, понася се, че на, ще изтърве полета (няма да му е за първи път  Laughing). Дребното писва: "Не, чакай, върни се, Зайко много ще ми липсва!".
Хайде, нещастният татко се връща, отваря багажа, вади Зайко.
- Отиде ни номерът - казвам недоволно аз.
А таткото: - То, по-добре, че иначе бог знае какво щяха да си помислят на летището.  Joy Joy Joy
А с гумено пилешко бутче непременно ще се снабдя. Имала съм само пластмасова муха и едно яйце на око.  bouquet

# 35
Поздравления за темата - супер е !
Позволявам си такива волности само с мъжа ми.
Много обичам, когато е банята да му гася лампата и да казвам ,че крушката е изгоряла. hahaha
Когато е в тоалетната (по голяма нужда) да тропам истерично и да казвам,че и на мен ми се ходи и не издържам вече и ,когато вече започва да мърмори и да става от там ,ми става жал и му казвам,че е шегичка. Joy
Много обичам да го стряскам,в коридора имаме два ключа за лампата- един от единия край,и друг от другия ,така го издебвам някоя вечер и той тъкмо като натисне да светне,аз от другата страня изгасвам и едновременно казвам с  един страшен глас: "Хванах ли те сега"?! Twisted Evil
Страшно ме кефят тези бъзици.

# 36
  • Мнения: 1 462
Мъжа ми има един пингвин, плюшен, държи си го на монитора - свих му го и му пратих писмо, че искам откуп.
  superuu

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мъжа ми има един пингвин, плюшен, държи си го на монитора - свих му го и му пратих писмо, че искам откуп.
  superuu
Ей това и на мен страшно ми хареса.  Hug Моят мъж си държи екшън фигурка на бюрото. В скоро време ще чуете за ужасно престъпление.  Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 534
Много обичам да звънна по телефона на някой и да търся напр.Мария,ако няма такава отсреща-супер.И така звъня 3-4 пъти,а на 5-тия казвам:
-Мария се обажда,някой да ме е търсил?
Реакцията е едноминутно мълчание. Whistling

# 39
  • Мнения: 677
ама тва на непознат ли го правиш?щото ако на мен някой непознат ми го направи няма да чуе едноминутно мълчание..напротив..

# 40
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Решила съм да се боря с наглите шофьори с кореспонденция, да им оставям бележки под чистачките (поне на паркиралите).
Онзи ден на паркинга ни, на който никога няма места една кола беше спрала по диагонал и заемаше място за 3 други. Шофьорът получи следната бележка от мене: "На село спираме така, когато дейдем в градо- по-добре!"

# 41
  • Мнения: 677
супер идея!ама голямо писане ше падне бе..90% от паркиралите плачат за тях..

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Любимата ми лудория е когато лепих монети по плочките пред магазина, в който работех, че ми беше скучно и после сядах на стола си и се смеех сама на хората, които всеячески се опитваха да ги отлепят... Даже и шефа се върза  Joy
А всъщност тогава се запознах и  с мъжа ми, който работеше в съседното кафе, но се познавахме само визуално, а като видя какъв купон става и той се включи...
Леле, сега се замислям от едно безобидно забавление, какво хубаво дете се роди  Crazy

# 43
  • Мнения: 3 324
Аз нямам много време за да изпълнявам простотиите дето ми хрумват. Последната голяма беше на 1 април. Забравила бях че е 1-ви, нещо сутринта ме ядоса големия ми син и се отнесох. В работата обаче колегите като ме знаят и всички бягат от мен.... Та светна ми лампата и отмъщението набра сили в мен...
Звъня на мъжът ми и му казвам с истеричен глас: Самуил се е обадил на Телешоп да види какво ще стане и са дошли някакви , донесли 5бр. некви гири и му искат 186лв. Той казал че не е поръчвал нищо а те му казали че след половин час ще дойдат за парите и да му прави сметката.
Мъжът ми подскочи близо 2.5 метра без засилка и каза че се прибира веднага.
Прибрал се той и естествено малко преди да го набие разбрали на каква долна инсинуация са попоаднали, а аз нахална звъня след половин час и им честитя празника. Няма да казвам те какво ми честитиха...

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувано на: сряда, 30 август 2006, 11:50Публикувана от: ClanG 

Аз нямам много време за да изпълнявам простотиите дето ми хрумват. Последната голяма беше на 1 април. Забравила бях че е 1-ви, нещо сутринта ме ядоса големия ми син и се отнесох. В работата обаче колегите като ме знаят и всички бягат от мен.... Та светна ми лампата и отмъщението набра сили в мен...
Звъня на мъжът ми и му казвам с истеричен глас: Самуил се е обадил на Телешоп да види какво ще стане и са дошли някакви , донесли 5бр. некви гири и му искат 186лв. Той казал че не е поръчвал нищо а те му казали че след половин час ще дойдат за парите и да му прави сметката.
Мъжът ми подскочи близо 2.5 метра без засилка и каза че се прибира веднага.
Прибрал се той и естествено малко преди да го набие разбрали на каква долна инсинуация са попоаднали, а аз нахална звъня след половин час и им честитя празника. Няма да казвам те какво ми честитиха...
 

  hahahaJoy  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт