За малките пакости на големите женоря!

  • 6 451
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 534
ама тва на непознат ли го правиш?щото ако на мен някой непознат ми го направи няма да чуе едноминутно мълчание..напротив..
Ами на когото ми падне,освен това стоя на телефона само докато трае мълчанието  smile3508

# 46
  • Мнения: 677
не че си ми го искала,ама няма да ти дам моя  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 534
не че си ми го искала,ама няма да ти дам моя  Mr. Green
за да не стане от играчка-плачка ли ? newsm03

# 48
  • Мнения: 534
Ти се радвай че си далеч и не ти се налага да ядеш сладко за палачинки смесено с лют червен пипер  Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 677
вече се радвам  Laughing

# 50
  • Мнения: 534
Защо вкъщи е много забавно?Не се знае кой какво мисли на другия  newsm48 а и в крайна сметка всичко ми се разминава в  luvbed

# 51
  • Мнения: 534
Ти не правиш ли номерца на околните(в полож.смисъл)  newsm78

# 52
  • Мнения: 7 122
Уха, засърбяха ме ръчичките за пакости. За първи път ... тази седмица ми се случва. Sunglasses

# 53
  • Мнения: 417
Ами аз незнам колко спадам в тази категория ,но тази събота изпрах на любимия панталоните с печеливш фиш от еврофутбол ами не стига това и ги оцветих.Е,не беше нарочно.......Тогава не ми беше смешно Mr. Green

# 54
  • Мнения: 677
Ти не правиш ли номерца на околните(в полож.смисъл)  newsm78
ти си терорист бе..погледни наредбата за далекосъобщенията..ще те осъдят скоро  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 534
Ти не правиш ли номерца на околните(в полож.смисъл)  newsm78
ти си терорист бе..погледни наредбата за далекосъобщенията..ще те осъдят скоро  Twisted Evil
Въй,ти да не мислиш че стоя с телефона в ръка по цял ден  smile3516 има и други начини да се бъзикаш с другарчето

# 56
  • Мнения: 534
Живота трябва да е пикантен дори и на моменти другите да  smile3511 от теб.Все пак всичко се връща  Thinking

# 57
ей. верно трябва да поразбудим дечицата в нас и така май по лесно ще понасяме пакостийките на нашите собствени хлапета:))))) правила съм глопустийки, а сега се задоволявам с по лека форма на шегички като тук се освежих с няколко идеи. Това с часовника и преместването на часа ми хареса:))))))) иначе е ...скучно Simple Smile))))  bouquet

# 58
  • Мнения: 3 323
О, да сетих се още нещо...
Имам една много алчна леля - тя живее в провинцията. Обаждам и се и и казвам че моя приятелка която работи като брокер ме е питала дали знам къща в този градец да се продава щото имали клиент който търсел точно там и давал до 70 000 евро , което е 5 пъти повече от цената на имотите там. И тя като се разтичала , извадила данъчни оценки, пълномощни от другите наследници, започнала ремонт ( да има вид къщата) бе умряхме си от смях, а тя така и не разбра че е било майтап ( не посмях да и кажа като видях с какъв размах действа, че щеше сигурно да ме линчува), и като ходим все ме пита за чужденеца....

# 59
  • Мнения: 534
О, да сетих се още нещо...
Имам една много алчна леля - тя живее в провинцията. Обаждам и се и и казвам че моя приятелка която работи като брокер ме е питала дали знам къща в този градец да се продава щото имали клиент който търсел точно там и давал до 70 000 евро , което е 5 пъти повече от цената на имотите там. И тя като се разтичала , извадила данъчни оценки, пълномощни от другите наследници, започнала ремонт ( да има вид къщата) бе умряхме си от смях, а тя така и не разбра че е било майтап ( не посмях да и кажа като видях с какъв размах действа, че щеше сигурно да ме линчува), и като ходим все ме пита за чужденеца....
Това много ми хареса   Peace

Общи условия

Активация на акаунт