Астрология - 17 тема

  • 28 485
  • 741
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 71


Здравейте, чета ви с удоволствие. С риск да ми се скарате, че качвам карта на дете, бих искала да помоля, да ми кажете толкова ли е "лоша". Със скромните ми познания, си мисля, че определено е дошло на този свят с някаква карма. Данните са: 17.12.2019г, 09.01ч, гр. София. Благодаря❤🙏

P.s детето не е мое

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 19:46 от Solly

# 226
  • Мнения: 3 305
Имам попадения значи:)Право поне на едно желание имам ли-с астрология ще е свързано:)?

Да не искаш да ти правя... ъъъ, ректификация? Тогава ще трябва да ми изпееш и майчиното мляко. ))

# 227
  • Мнения: 260
Имам попадения значи:)Право поне на едно желание имам ли-с астрология ще е свързано:)?

Да не искаш да ти правя... ъъъ, ректификация? Тогава ще трябва да ми изпееш и майчиното мляко. ))

Искам да ми дадеш твоята рожденна дата и час,и да ти видя хороскопа:)Ректификация,не бих те карал да ми правиш...знам,че отнема много време и не искам да те затормозявам.Иначе, с удоволствие...сигурен съм,че ще ми кажеш много неща ,които не знам...

# 228
  • Мнения: 230


Искам да ми дадеш твоята рожденна дата и час,и да ти видя хороскопа:)Ректификация,не бих те карал да ми правиш...знам,че отнема много време и не искам да те затормозявам.Иначе, с удоволствие...сигурен съм,че ще ми кажеш много неща ,които не знам...

Първо пусни твоя снимка и твоите лични данни и тогава ще преценим дали си достоен да получиш нейните данни.

# 229
  • Мнения: 9 152
Solly , според кой е с "лоша " карта?
Според малкото научено, има карти силни, карти слаби, карти с по- малко потенциал, карти с повече потенциал.

Тук виждам един земен голям тригон и бисекстил ;- ) все обещаващи аспекти са.  Обаче без данни, за да може да се направят и други карти, едва ли някой ще коментира.

# 230
  • Мнения: 260
Взех да се чувствам като Тезей ,когато е отивал да краде Персефона:)Но пък той е нямал благосклонен Юпитер на своя страна,така че все някак ще мина покрай Цербер..Simple Smile

# 231
  • Мнения: 71
Solly , според кой е с "лоша " карта?
Според малкото научено, има карти силни, карти слаби, карти с по- малко потенциал, карти с повече потенциал.

Тук виждам един земен голям тригон и бисекстил ;- ) все обещаващи аспекти са.  Обаче без данни, за да може да се направят и други карти, едва ли някой ще коментира.
Ще ги напиша, благодаря. Притесняват ме най-вече Слънцето в 12 дом, Луната без курс в критичен градус, Уран до IC, Асцендента... представям си един затворен, депресиран човек, лошо детство...

# 232
  • Мнения: 9 152
Взех да се чувствам като Тезей ,когато е отивал да краде Персефона:)Но пък той е нямал благосклонен Юпитер на своя страна,така че все някак ще мина покрай Цербер..Simple Smile
Тезей не знам кой е, но ми се струва, че е добре ако искаш да скъсиш дистанцията с някоя потребителка, да се пише на лична поща. Пък от там насетне - каквото сабя покаже.
Ако имаш проблем, сподели. Иначе, започва да става не особено комфортно. Поне на мен. Може би защото имам дежаву.
Успех ти желая!

# 233
  • Мнения: 3 882
Соли и аз съм съгласна с Катерица. Къде ги видя тези лоши неща? Луната доколкото виждам прави хубави аспекти, Уран на ИЦ, защо трябва да е нещо лошо? Може просто да се изразява в повече промени, но те промените не винаги са за лошо.
Слънце в 12Д имат много хора, защо да е лошо разположението? Веднага един ми идва на ум - Мадона.

Рико, аз нещо взех да се обърквам. Ако имаш влечения към Сотис може би е добре да пишеш на лично, иначе се разводнява темата и не е приятно. Ама така е, тая ретро Венера в Близнаци, какво хубаво може да донесе Simple Smile

# 234
  • Мнения: 3 305
Ricko7, данните си не раздавам, пък и може да се окаже, че съм ти какичка. Представяш ли си какво разочарование те чака? Ще ти го спестя. ))

Solly, това е съвсем малко детенце. Бебешки хороскопи няма за какво да се чоплят. Детски хороскоп се прави само по желание на майката, с конкретна цел и посока, ако се търсят препоръки.

# 235
  • Мнения: 230
Ама така е, тая ретро Венера в Близнаци, какво хубаво може да донесе Simple Smile

Ти Адриана Вотей ли си?

# 236
  • Мнения: 3 882
Хаха естествено, че не! Защо реши, че съм Адриана Вотей? Simple Smile

# 237
  • Мнения: 3 305
Защото това е логиката – щом си Адриана, значи Вотей ще да е...

# 238
  • Мнения: 1 193
С моя ЮЛВ няма абсолютно никой покрай мен, който да е Козирог. Ако отново гледаме управителя, той е във Везни, аз съм Везни както и много роднини, и приятели. Но те и слънчевите знаци често се наследяват. Например баба ми е Везни, дядо ми е Близнаци, което е съответно моя слънчев знак и асцендент. От баща ми имам Марс и Луна в същите знаци като неговите.
Лично за мен ЮЛВ показва детството на човек, като характер и преживявания. Някак не вярвам в предишни животи и реинкарнации. Като дете на 7-8 години, та и като тинейджър много хора са ми казвали, че съм прекалено сериозна и разумна. Бях и много отговорна, затворена и трудно показвах емоции. Завърших университета и нямах търпение да се отделя от семейството и да тръгна по своя път. Всичко типично по козирожки. Сега определено съм по-близо до Рак и Луна. Върнах се в родината и то заради семейството, по-емоционална съм, по-лесно се свързвам с хората, харесва ми да се чувствам част от общност. Общо взето най-големите уроци са свързани с родителите.

# 239
  • Мнения: 230
Ние искаме да покажеш не снимка на половите си органи, а на лицето си. Това ще е достатъчно за преценка.

Как иначе ще оценим дали си подходящ кандидат-жених.

Половите органи ще бъдат видени след сватбата.



Общи условия

Активация на акаунт