Астрология - 17 тема

  • 28 258
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 750
Grinning Grinning Grinning .Точно за дете си мислех,защото транзитната Венера й е в 5-ти дом,където ще направи и ретрофазата.

# 61
  • Мнения: 1 517
Grinning Grinning Grinning .Точно за дете си мислех,защото транзитната Венера й е в 5-ти дом,където ще направи и ретрофазата.
Благодаря! Дано да е това, мисля, че ще се зарадва Simple Smile Венерата не съвпада ли и с наталния Юпитер?

# 62
  • Мнения: 3 843
Как само по един транзит може да се каже, че ще има бременност, не трябва ли да има доста повече показатели?

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 13:50 от Adriana11

# 63
  • Мнения: 1 750
Разбира се,че трябва да има и други показатели, но това с ретро Венера не е "обикновен" транзит.

# 64
  • Мнения: 362
Благодаря за темата Revolving Hearts
Като стана въпрос за Уран, на сестра ми и предстой май месец съвпад с IC. Потърсих информация в интернет, при всеки е различно. В момента Урана и прави секстил с натален Хирон в 6 дом. Може ли малко разсяснения какво може да се очаква от това? Тя е с асц. Козирог.
Скрит текст:

Транзита на Уран не знам, как ще се отрази, но транзита на Марс от юли 2020г., да януари 2021г със сигурност ще се отрази.... Как? Зависи от други прогностични карти. При по-внимателно вглеждане, ретроградието на Венера, Сатурн и Юпитер се случва, когато започва новият солар, и доколкото мога да изчисля Венера ще бъде управител на годината....

# 65
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата Revolving Hearts
Като стана въпрос за Уран, на сестра ми и предстой май месец съвпад с IC. Потърсих информация в интернет, при всеки е различно. В момента Урана и прави секстил с натален Хирон в 6 дом. Може ли малко разсяснения какво може да се очаква от това? Тя е с асц. Козирог.
Скрит текст:

Транзита на Уран не знам, как ще се отрази, но транзита на Марс от юли 2020г., да януари 2021г със сигурност ще се отрази.... Как? Зависи от други прогностични карти. При по-внимателно вглеждане, ретроградието на Венера, Сатурн и Юпитер се случва, когато започва новият солар, и доколкото мога да изчисля Венера ще бъде управител на годината....
И Марс ще бъде ретрограден тази година, при нея в 3 дом ако не се лъжа. По какво съдиш, че ще се отрази? Вчера си поръчах книгата на Алфи Лавоа - Хорарна астрология. Някои има ли наблюдения върху нея?

# 66
  • Мнения: 362
.... По какво съдиш, че ще се отрази?
По дома в който е, и по връзките с другите планети.....
По транзити не се прогнозира..това че ще бъде в 3 натален дом не е показател за прогнози, има други методи доказали се във времето,....

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Здравейте, моят Северен лунен възел в Рак е в съвпад с Луната на детето ми, а неговият Северен лунен възел в Скорпион (както и този на баща му) са между моите Юпитер и Марс, по-близо до Юпитер (на баща му по-близо до Марс). Също така Юпитер на детето ми е в квадрат с моя Сатурн, Сатурн на детето е в съвпад с моя Марс, а Сатурн на баща му е в квадрат с моя Юпитер и почти в съвпад с моя Венера. Ще добавя и Плутон на детето в точен квадрат, а Плутон на баща му в точен съвпад с моята Луна. Сега се ровя и чета, но според вас и вашия опит дали отношенията ни са по-скоро положителни или по-скоро отрицателни, ако приемем, че бяхме равни пораснали хора?

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 09:35 от Qlena

# 68
  • ...
  • Мнения: 513
Темата явно е за напреднали и даже професионалисти, но може ли да дадете един съвет от къде бих могла да проверя кои планети ще ми влияят тази година? Абсолютен любител и новак съм и тепърва започвам да се опитвам да разчитам наталната ми карта. Благодаря!

# 69
  • Мнения: 1 656
Кое в натала или в прогностиката дава шанс човек да се занимава с медицинска козметика? Много ясно ми беше определено от един астролог че ще се случи и тъй като сега се пробудиха някакви такива идеи в мен, та ми стана интересно от къде идва и възможно ли е с такава точност да се каже изобщо?

# 70
  • Мнения: 3 261
Няма готова формула. Астрологът, за разлика от нас, е гледал наталната карта.
Само можем да гадаем въз основа на какво е направил такъв извод.

# 71
  • Мнения: 265
Казаха ми, че имам Слънце в квадрат с Марс и с Уран, Венера в квадрат с Нептун и това ми създава трудности в намирането на партньор, защото много го идеализирам, търся принца. Според вас как може да се отработят тези аспекти?

# 72
  • Мнения: 1 656
Като не им обръщаш внимание и живееш все едно не си разбрала. Най вероятно има доста хора със същите аспекти и са си намерили половинките.

# 73
  • Мнения: 3 261
Всички Венери в аспект с Нептун ли ще идеализират? Познавам хора с такива аспекти, които имат доста прагматична нагласа във връзките и брака.

Марс в квадрат със Слънцето в женска карта може да носи конфликти в отношенията с мъжкия пол, може да дава и състезателен дух, желание за доказване. Зависи също така дали раждането е дневно или нощно, лява или дясна квадратура, Марс с какъв статус е в наталната карта... В някои случаи той може повече да вреди, особено ако има отношение към партньорските връзки и брака като сигнификатор, в други случаи ще вреди по-малко...

Затова се гледат и хелиакални фази, и диспозитори, и триплицитети, и много други детайли. Малко ме съмнява това да са ви казали.

# 74
  • Мнения: 1 750
По повод на наталната квадратура Венера / Нептун - момичета ,сега ви е времето Simple Smile,може да се появи "принцът" . Целият месец май на 2020 г. на небето има същия аспект : сега Венера в Близнаци /ще става и ретроградна на 12.05/ е в квадрат с Нептун в Риби ,което означава ,че космосът ви дава възможност и подкрепа да работите безпрепятствено по  темите на двете планети. В края на м.юли същия аспект ще се повтори с отчетливото участие на Юпитер в Козирог ,който ще е в секстил  /работен аспект,даващ възможност/ с Нептун. Сега Юпитер и Венера са в творчески аспект,който дава предимство във финансовата сфера.

Общи условия

Активация на акаунт