👗Нови придобивки в гардероба - 57

  • 92 104
  • 722
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 38 658
Хубави са!
Аз си взех едни черни дълбоки гащи, сега ще им търся горнище.

# 361
  • Мнения: 2 838
Момичета, лилавите якета в М и Л размер дойдоха. Снимки ще сложа в скрит текст. Изработката и кожата е много хубава, а цветът убийствен 😍

Аз обаче имам проблем да реша кой размер да си оставя. Мката леко ми теснее в ръкавите. Добре ми е с тениска или потник, но ако сложа джъмпър ми е тясно. От друга страна Л ми е добре в ръкавите, но широко, защото аз съм тясна в талията. Стоя и размишлявам кое да оставя. При нас в Англия си е студено и аз съм все облякана, та не знам дали ако оставя М ще ми е практично. Обаче пък стои по-прибрано и ми харесва повече...

Общо взето разликата между двата размера са около 1 пръст в ръкавите и 2 пръста в талията.

Извинявам се за кочината около мен и тясното огледало, но нямам възможност да снимам по друг начин.

Получих и широка пола, която пробвах да снимам, но не успях, заради огледалото си. Харесва ми и ще си я оставя. И една тениска в М размер, която ми стига до пъпа 😂 а аз не съм в кондиция за такива къси блузи 😀

На първите две снимки съм с Л, на другите две с М. Висока съм около 180см и тежа към 70кг.
Скрит текст:





# 362
  • Мнения: 135
Якето наистина е страхотно.
Благодаря за детайлната информация.
Гласувам за М Sparkling Heart , но аз май винаги залагам на не-практичността Grinning

# 363
  • София
  • Мнения: 38 658
Аз обичам да не ми опъват раменете като си изпъна ръцете. Така са ме учили старите шивачки.

# 364
  • Мнения: 1 534
И аз мисля че М стои по-добре.
Аз имам същото ,но в друг цвят С-ка и ръкавите са ми леко дълги.

# 365
  • Мнения: 2 796
L-ката не идва ли малко широка в раменете и ръкавите? М като да е по-добре.

# 366
  • София
  • Мнения: 9 531
При кожено яке и дънково избирам по-малкото. Много по шик стои. Такива якета не са да топлят като шуби, а са по скоро допълнение към тоалета или дори негов завършек.
Аз залагам на М размер от видяното.

# 367
  • Мнения: 8 772
Благодаря, явно ще е М. Много бонбонен цвят наистина.

# 368
# 369
  • Мнения: 3 285
Много ми харесва тази чанта на Зара, най-вече цвета. Уникален е, дори мислих да си правя стените в апартамента в този цвят, но ММ не беше ОК.

# 370
  • Мнения: 2 838
Благодаря на всички, и аз клоня повече към М Simple Smile
Много полезни ми бяхте.

# 371
  • София
  • Мнения: 9 531
Много съм доволна отново от политиката на Оптикласа и целият им сървис!
Уважиха рекламацията ми на очила, закупени от онлайн платформата и днес се прибирам с тези сладурчета:

# 372
  • Мнения: 4 581
И аз съм много доволна от Оптикласа. През м. Март си поръчах 2 чифта очила, в период от 2 дни. Обаждат се на другия ден да потвърдят поръчката, като за втория чифт ми  казаха, че очилата, които са при тях в склада са с дефект и не могат да ми ги изпратят! Върнаха ми парите веднага! Сега отново мисля да се възползвам от промоцията им

# 373
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 520
На мен цветът на това яке не ми харесваше, докато не го видях в комбинация с такова розово. Simple Smile



# 374

Общи условия

Активация на акаунт