Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 479
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Най-горният е положителен. Означава, че О би трябвало да настъпи в следващите 24-48 часа, но гаранция за това няма все пак.

# 706
  • Мнения: 249
Най-горният е положителен. Означава, че О би трябвало да настъпи в следващите 24-48 часа, но гаранция за това няма все пак.
Благодаря за бързия отговор. Това е на 10 ден от 28 дни МЦ. Май ще излезе, че съм с ранна О.

# 707
  • Мнения: 978
да, но може утре пак да ти е наситен, действайте си.

# 708
  • Мнения: 12
Здравейте момичета!  За първи път се включвам в темата, опитах да я прочета цялата отначало, но сигурно съм пропуснала инфо за тестове, които вие ползвате и имат добро отчитане. Този месец за първи път ще започна да си правя и бих искала да ви помоля за съвет- коя марка тестове да си взема?
Много благодаря и се извинявам, ако не съм видяла къде е било коментирано. Simple Smile



Аз лично ти препоръчвам този, а даже бих те посъветвала да си вземеш този и още една марка, защото при мен едната отчиташе -, а другата + тази която ти препоръчвам

# 709
  • Мнения: 110
Здравейте,  от два месеца правя тестове за овулация  като предния месец не засякох положителен.
Цикъла ми ппр варира 27 28 дена ,но предходния месец ме изненада на 25тия ден.
Днес ми е 13тия ден от цикъла и бих искала мнение за този тест. Благодаря

# 710
  • Мнения: 2 515
Положителен е, успех!

# 711
  • Мнения: 110
Много благодаря Heart
Положителен е, успех!

# 712
  • Мнения: 249
да, но може утре пак да ти е наситен, действайте си.
Днес вече спада според теста

# 713
  • Мнения: 978
дааа, значи днес -утре ти е О.

# 714
  • Мнения: 328
Здравейте, дами.
Включвам се и аз в тази тема.
Нередовен Ц, с прием на иногинол от този месец, след биохимична Б.
Според Premom имам висок шанс, моля за мнение. 🙏🏼

# 715
  • Мнения: 290
Здравейте, дами.
Включвам се и аз в тази тема.
Нередовен Ц, с прием на иногинол от този месец, след биохимична Б.
Според Premom имам висок шанс, моля за мнение. 🙏🏼


За мен е категорично положителен! Успех! Blush

# 716
  • Мнения: 328
Благодаря за бързия отговор!
Утре така и така имам час при АГ, надявам се да потвърди! 😊

# 717
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета! От известно време Ви чета и следя с интерес, поради полезната информация. Правим опити за бебче от няколко месеца, които са все неуспешни и този месец реших да си закупя  тестове за овулация. Цикълът по принцип ми е 28 дни, но последните месеци ми закъснява или подранява с ден-два. Последната ми менструация беше от 15.01 до 20.01.2021г. Започнах да правя тестовете от 11 ден тоест от 25.01 и те всеки ден започнаха да се насищат, а тесът от днес е с едва забележима черта. Правя ги по едно и също време, като преди това не съм приемала никакви течности и не съм ходила до тоалетна 2-3 часа. 
Въпросът ми е има ли вероятност да е била по-рано от 11 ден и сме я изпуснали или не, щом чертичките са се насищали? И според вас да продължа ли още с тестовете? Днес изразходих и последния, но закупих още една кутия за всеки случай. Извинявам се за дългия пост.

# 718
  • Мнения: 242
Здравейте, момичета! От известно време Ви чета и следя с интерес, поради полезната информация. Правим опити за бебче от няколко месеца, които са все неуспешни и този месец реших да си закупя  тестове за овулация. Цикълът по принцип ми е 28 дни, но последните месеци ми закъснява или подранява с ден-два. Последната ми менструация беше от 15.01 до 20.01.2021г. Започнах да правя тестовете от 11 ден тоест от 25.01 и те всеки ден започнаха да се насищат, а тесът от днес е с едва забележима черта. Правя ги по едно и също време, като преди това не съм приемала никакви течности и не съм ходила до тоалетна 2-3 часа. 
Въпросът ми е има ли вероятност да е била по-рано от 11 ден и сме я изпуснали или не, щом чертичките са се насищали? И според вас да продължа ли още с тестовете? Днес изразходих и последния, но закупих още една кутия за всеки случай. Извинявам се за дългия пост.

Не е изключено да си я пропуснала. Аз бих почнала с тестове от 7-8-ми ден. Тези, които си показала не ми изглежда да се насищат чак толкова, а и на някои контролните линии са бледи. Аз съм доволна от Клиър тест като марка.

# 719
  • Мнения: 4
Благодаря за отговора, Вени 😊
Тоест няма смисъл да продължавам с тестовете?
Аз използвах Oview, но втората кутия, която закупих е Clear Ovu, защото тези Oview ги нямаше в аптеките.


Здравейте, момичета! От известно време Ви чета и следя с интерес, поради полезната информация. Правим опити за бебче от няколко месеца, които са все неуспешни и този месец реших да си закупя  тестове за овулация. Цикълът по принцип ми е 28 дни, но последните месеци ми закъснява или подранява с ден-два. Последната ми менструация беше от 15.01 до 20.01.2021г. Започнах да правя тестовете от 11 ден тоест от 25.01 и те всеки ден започнаха да се насищат, а тесът от днес е с едва забележима черта. Правя ги по едно и също време, като преди това не съм приемала никакви течности и не съм ходила до тоалетна 2-3 часа. 
Въпросът ми е има ли вероятност да е била по-рано от 11 ден и сме я изпуснали или не, щом чертичките са се насищали? И според вас да продължа ли още с тестовете? Днес изразходих и последния, но закупих още една кутия за всеки случай. Извинявам се за дългия пост.

Не е изключено да си я пропуснала. Аз бих почнала с тестове от 7-8-ми ден. Тези, които си показала не ми изглежда да се насищат чак толкова, а и на някои контролните линии са бледи. Аз съм доволна от Клиър тест като марка.

Общи условия

Активация на акаунт