Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 599
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 242
Благодаря за отговора, Вени 😊
Тоест няма смисъл да продължавам с тестовете?
Аз използвах Oview, но втората кутия, която закупих е Clear Ovu, защото тези Oview ги нямаше в аптеките.


Здравейте, момичета! От известно време Ви чета и следя с интерес, поради полезната информация. Правим опити за бебче от няколко месеца, които са все неуспешни и този месец реших да си закупя  тестове за овулация. Цикълът по принцип ми е 28 дни, но последните месеци ми закъснява или подранява с ден-два. Последната ми менструация беше от 15.01 до 20.01.2021г. Започнах да правя тестовете от 11 ден тоест от 25.01 и те всеки ден започнаха да се насищат, а тесът от днес е с едва забележима черта. Правя ги по едно и също време, като преди това не съм приемала никакви течности и не съм ходила до тоалетна 2-3 часа. 
Въпросът ми е има ли вероятност да е била по-рано от 11 ден и сме я изпуснали или не, щом чертичките са се насищали? И според вас да продължа ли още с тестовете? Днес изразходих и последния, но закупих още една кутия за всеки случай. Извинявам се за дългия пост.

Не е изключено да си я пропуснала. Аз бих почнала с тестове от 7-8-ми ден. Тези, които си показала не ми изглежда да се насищат чак толкова, а и на някои контролните линии са бледи. Аз съм доволна от Клиър тест като марка.

За продължаването не знам, това, че на мен ми се струва вероятно да е минала не значи, че със сигурност е. Тъй като се тестваш за първи път не пречи да продължиш, за да си сигурна, че не е по-късно. Ако моя цикъл е ту по-рано, ту закъснява със сигурност ще обхвана по-дълъг период на тестване.

# 721
  • Мнения: 4
Отново благодаря.
Следващият месец ще започна от по-рано, защото може би наистина сме я изпуснали. Направих още един тест и той е като вчерашният с много бледа почти невидима черта. На 13 и 14 ден имаше по-ярки черти, но все пак по-бледи от колкото трябва да бъдат. А предишните тестове забравих да ги снимам и тогава нямах това приложение, за това не съм ги добавила.
Благодаря за отговора, Вени 😊
Тоест няма смисъл да продължавам с тестовете?
Аз използвах Oview, но втората кутия, която закупих е Clear Ovu, защото тези Oview ги нямаше в аптеките.


Здравейте, момичета! От известно време Ви чета и следя с интерес, поради полезната информация. Правим опити за бебче от няколко месеца, които са все неуспешни и този месец реших да си закупя  тестове за овулация. Цикълът по принцип ми е 28 дни, но последните месеци ми закъснява или подранява с ден-два. Последната ми менструация беше от 15.01 до 20.01.2021г. Започнах да правя тестовете от 11 ден тоест от 25.01 и те всеки ден започнаха да се насищат, а тесът от днес е с едва забележима черта. Правя ги по едно и също време, като преди това не съм приемала никакви течности и не съм ходила до тоалетна 2-3 часа. 
Въпросът ми е има ли вероятност да е била по-рано от 11 ден и сме я изпуснали или не, щом чертичките са се насищали? И според вас да продължа ли още с тестовете? Днес изразходих и последния, но закупих още една кутия за всеки случай. Извинявам се за дългия пост.

Не е изключено да си я пропуснала. Аз бих почнала с тестове от 7-8-ми ден. Тези, които си показала не ми изглежда да се насищат чак толкова, а и на някои контролните линии са бледи. Аз съм доволна от Клиър тест като марка.

За продължаването не знам, това, че на мен ми се струва вероятно да е минала не значи, че със сигурност е. Тъй като се тестваш за първи път не пречи да продължиш, за да си сигурна, че не е по-късно. Ако моя цикъл е ту по-рано, ту закъснява със сигурност ще обхвана по-дълъг период на тестване.

# 722
  • Мнения: 328
Привет отново от мен!
Положителния ми тест за О., няколко поста по-нагоре,се потвърди! Днес АГ каза, че съм в идеална О. (каквото и да означава “идеална” 😅) Поработихме си усилено. Сега само се надявам да е станало бебчето! 🤗
Късмет на всички ☘

# 723
  • София
  • Мнения: 13 257
Нали знаеш, че "работата" е добре да е малко преди О, а не след.

# 724
  • Мнения: 328
Нали знаеш, че "работата" е добре да е малко преди О, а не след.
Тя “работата” не е спирала Simple Smile няма пропуски 🤪

# 725
  • София
  • Мнения: 13 257
Успех!

# 726
  • Мнения: 72
И аз като теб, за първи месец не успях да я хвана май. Бях писала преди няколко дни да попитам момичетата дали е положителен резултата, тъй като почти бяха еднакво наситени двете ленти, но имаше леко разминаване и казаха, че е отрицателен. Правих тестове 7 поредни дни като започнах от 12 ден от цикъла, не снимах нищо и нямах това приложение. Другият месец, ако не е станала работата, ще имаме повече опит и да се надяваме да я хванем.

Отново благодаря.
Следващият месец ще започна от по-рано, защото може би наистина сме я изпуснали. Направих още един тест и той е като вчерашният с много бледа почти невидима черта. На 13 и 14 ден имаше по-ярки черти, но все пак по-бледи от колкото трябва да бъдат. А предишните тестове забравих да ги снимам и тогава нямах това приложение, за това не съм ги добавила.
Благодаря за отговора, Вени 😊
Тоест няма смисъл да продължавам с тестовете?
Аз използвах Oview, но втората кутия, която закупих е Clear Ovu, защото тези Oview ги нямаше в аптеките.


Здравейте, момичета! От известно време Ви чета и следя с интерес, поради полезната информация. Правим опити за бебче от няколко месеца, които са все неуспешни и този месец реших да си закупя  тестове за овулация. Цикълът по принцип ми е 28 дни, но последните месеци ми закъснява или подранява с ден-два. Последната ми менструация беше от 15.01 до 20.01.2021г. Започнах да правя тестовете от 11 ден тоест от 25.01 и те всеки ден започнаха да се насищат, а тесът от днес е с едва забележима черта. Правя ги по едно и също време, като преди това не съм приемала никакви течности и не съм ходила до тоалетна 2-3 часа.  
Въпросът ми е има ли вероятност да е била по-рано от 11 ден и сме я изпуснали или не, щом чертичките са се насищали? И според вас да продължа ли още с тестовете? Днес изразходих и последния, но закупих още една кутия за всеки случай. Извинявам се за дългия пост.

Не е изключено да си я пропуснала. Аз бих почнала с тестове от 7-8-ми ден. Тези, които си показала не ми изглежда да се насищат чак толкова, а и на някои контролните линии са бледи. Аз съм доволна от Клиър тест като марка.

За продължаването не знам, това, че на мен ми се струва вероятно да е минала не значи, че със сигурност е. Тъй като се тестваш за първи път не пречи да продължиш, за да си сигурна, че не е по-късно. Ако моя цикъл е ту по-рано, ту закъснява със сигурност ще обхвана по-дълъг период на тестване.

# 727
  • Мнения: 155


Здравейте, моля за мнение..
Просължителност на цикъла 29-31 дни.
Последна менструация 17.01

# 728
  • Мнения: 4
#veni1005, успех Ви пожелавам! Ако не този, поне другият месец!

# 729
  • Мнения: 72
#veni1005, успех Ви пожелавам! Ако не този, поне другият месец!

Благодаря, подобно!

# 730
  • Мнения: 1


Здравейте, моля за мнение..
Просължителност на цикъла 29-31 дни.
Последна менструация 17.01

Този от днес изглежда положителен! Успех! 😊

# 731
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета. Този месец пропуснах да следя овулацията с тестове, но пък вчера цял ден ме боляха яйчниците. Та въпросът ми е... Тези от вас с положителни тестове, боли ли ви по време на овулация? И съвпада ли болката/дискомфорта с деня на положителния тест или не? Направих тест вчера, но тестовата е една идея по-бледа от контролната, а днес още по-бледа... Благодаря предварително.

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 21:20 от Snezhinka*

# 732
  • Мнения: 110
На 28.1 имах положителен тест , дискомфорта в яйчниците започна на следващия ден . Дано съм била полезна
Здравейте, момичета. Този месец пропуснах да следя овулацията с тестове, но пък вчера цял ден ме боляха яйчниците. Та въпросът ми е... Тези от вас с положителни тестове, боли ли ви по време на овулация? И съвпада ли болката/некомфорта с деня на положителния тест или не? Направих тест вчера, но тестовата е една идея по-бледа от контролната, а днес още по-бледа... Благодаря предварително.

# 733
  • Мнения: 37
Здравейте, дали този тест е положителен Confused

# 734
  • Мнения: 155


Здравейте, моля за мнение..
Просължителност на цикъла 29-31 дни.
Последна менструация 17.01

Малък ъпдейт


Как мислите, дали е била на 30.01 или да го отписвам 🤷🏼‍♀️
От толкова вглеждане тотално се забърках... 😵😑

Общи условия

Активация на акаунт