Мнения за проктолога Бирджан Йозтюрк, гр. Бургас

  • 1 086
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля да споделите вашето мнение за работата на д-р Б. Йозтюрк. Дали лечението на хемороиди при този лекар има добър резултат?

# 1
  • Мнения: 1 684
И на мен ми е интересно да чуя мнения за този доктор

# 2
  • Мнения: 3
Това е най-добрия специалист, който съм посещавал. Скромният ми опит за 9 месечна фисура и посещение на ОН Клиник, Юнион Клиник, Сити Клиник, Клиника Нова, Медикал Лайф(всички във Варна), продължих със Стара Загора . Изгубено време, мъка, много пари за не реални диагнози медикаменти и лечение без успех....
Нарочно не споделям имената на специалистите, сами можете да ги намерите но Нищо не разбират от Дупета. Поне колегата в Стара Загора каза, че нищо не вижда и няма какво да лекувам, докато другите не ми се говори... Нещата са престъпление със здравето ми.
Та др.Йозтюрк е вашия човек. Много е важно да обясните точно какво ви има. Какви са симптомите как е ежедневието и какво точно усещате. Той с един преглед и ще направи точна диагноза.
Ако е късно лечението с медикаменти можеби ще трябва оперативно с лазер или лигиране. Но тези неща не трябва да се отлагат последствията са огромни. Само да намерите точния специалист...

Общи условия

Активация на акаунт