Паническо разстройство - 43

  • 22 160
  • 785
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 764
Ксанакса реагира ли на тест за наркотици? Тъпото е, че нямаш рецепта, вземат ти я при покупка на лекарството. Ще звъня на докторката при нужда, мисълта ми е ако потвърди, че пия дали има санкции?
Ами нека ти кажа личен опит Simple Smile Преди няколко месеца ме спряха в Хасково и по някаква причина имаше акция за наркотици и тестваха. Е излезе ми за 2 вида Grinning Бях пил ксанакс предния ден и коаксила дето си пиех. Направо ме закопчаха зрелищно и с медии наоколо Grinning Цирка почна в РПУ. Та разпити около 4 часа, после обяснения писах и т.н., успя да дойде адвоката ми, и се чухме с психиатърката , която също дойде да потвърди нещата. И след 7 часова драма се разминах. Съдя МВР в момента като споразумението което ми предложиха беше 20 хиляди лева обаче мен не ме устройва, защото аз ги съдя за 100 хиляди. Ще взема 50 на края, но е по добре от 20. Но си беше бая цирк.

# 451
  • Мнения: 211
Ехааа, как си ми трябват 50 хилядарки спешно. Що не вземе да се обади някой, та да ме проверят. 😂😄

# 452
  • Мнения: 1 780
Малее, Георги ужасно нещо те е споходило. А колко изпи ксанакс и колко отчете? Щото тия 15ng 1 ng бил 9-10 гр така ми го дава значи 150 гр туй е много бе човек. Сега чета че ми стана и любопитно.

# 453
  • Мнения: 2 764
Малее, Георги ужасно нещо те е споходило. А колко изпи ксанакс и колко отчете? Щото тия 15ng 1 ng бил 9-10 гр така ми го дава значи 150 гр туй е много бе човек. Сега чета че ми стана и любопитно.
Е бях изпил предния ден около 8 ксанакса общо.

# 454
  • Мнения: 1 226
Анонимен, който търси да го отсече нещо- хедонин. 50мг и си труп след около 1 час. На мен ми е изписан защото имам хронично безсъние. Даже на другия ден ми е едно спокойно, като дро*гирана съм, ама ми е добре.

Не разбрах двама анонимни ли имаме тук, пишат в мъжки и женски род. Може и да бъркам.

# 455
  • Мнения: 211
И аз това се зачудих. Двама са по всяка вероятност.
Да ви питам, някой членува ли в някоя от групите във фб. Там гледах някакъв психолог пуснал публикации против хапчетата, че били на принципа плацебо. И че нашите състояния се лекували само с промяна в живота. Не били псих. заболявания, а се пораждали от лични проблеми.
Има и един сайт strah.bg. Там момчето също Георги описва подробно през какво е минал и как се е справил.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 21:45 от Danjelita1

# 456
  • Мнения: X
Да, повече от един има.

# 457
  • Мнения: 2 764
И аз това се зачудих. Двама са по всяка вероятност.
Да ви питам, някой членува ли в някоя от групите във фб. Там гледах някакъв психолог пуснал публикации против хапчетата, че били на принципа плацебо. И че нашите състояния се лекували само с промяна в живота. Не били псих. заболявания, а се пораждали от лични проблеми.
Има и един сайт strah.bg. Там момчето също Георги описва подробно през какво е минал и как се е справил.
Повечето, които не са усетили състоянието пропагандират такива глупости. Като им дойде на главата и пият като полудели.

# 458
  • Мнения: 211
Абсолютно. Колко такива съм ги чувала. Не се трови с хапчета, по-зле ще станеш. И разни дето дават съвети, че се оправяли без лекарства, с промяна на мисленето и др подобни. Пробвала съм, ходих и при Тодор Първанов 2г., е не става. А е мн добър специалист. Препоръчвам го горещо. Но психотерапията му е за начални, леки случаи. 
Спряхме ги и всичко наново с двойна сила. Аз съм се примирила, че ще ги пия до живот.
Между другото тоя психолог във фб каза още, че такова понятие като биохимичен дисбаланс в мозъка нямало.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 22:11 от Danjelita1

# 459
  • Мнения: 2 764
Абсолютно. Колко такива съм ги чувала. Не се трови с хапчета, по-зле ще станеш. И разни дето дават съвети, че се оправяли без лекарства, с промяна на мисленето и др подобни. Пробвала съм, ходих и при Тодор Първанов 2г., е не става. А е мн добър специалист. Препоръчвам го горещо. Но психотерапията му е за начални, леки случаи. 
Спряхме ги и всичко наново с двойна сила. Аз съм се примирила, че ще ги пия до живот.
Между другото тоя психолог във фб каза още, че такова понятие като биохимичен дисбаланс в мозъка нямало.
Е хаотичните сигнали от мозъка за отделяне на адреналин и кортизол от мозъка на какво се дължат според медицината? Нарушена биохимия и нервни сигнали. Психологията ми е като хомеопатия. Може и да е полезна за определени хора, обаче за по сериозни неща неща не става. Вярно е, че физическите усещания не са истински и т.н. , обаче това не ги прави по малко неприятни и като цяло дискомфортни.

# 460
  • София
  • Мнения: 3 050
Пишеш, че физическите симптоми не са истински?! Малее, а защо имам чувството, че лава тече във вените ми? И едно гадно треперене, както когато ти играе клепач в гърдите, по към врата. Това го усещам над година вече, понякога слабо, понякога не мога да спя от него. Било много сигурен признак, че е на нервна почва. Какво ли не четох по въпроса и никъде нищо, вибрацията така гадно я усещам, че понякога не мога да си усетя сърцето. Първи впечатления от Тритикото - не усетих нищо. Даже не можах да заспя, а като все пак заспах сънувах кошмари. Ремиртата ми действаше по-добре. След половин час заспивах. Но психиатъра от вчера, каза че няма доверие на българските лекарства, защото ги правели с евтини суровини.

# 461
  • Мнения: 2 764
Пишеш, че физическите симптоми не са истински?! Малее, а защо имам чувството, че лава тече във вените ми? И едно гадно треперене, както когато ти играе клепач в гърдите, по към врата. Това го усещам над година вече, понякога слабо, понякога не мога да спя от него. Било много сигурен признак, че е на нервна почва. Какво ли не четох по въпроса и никъде нищо, вибрацията така гадно я усещам, че понякога не мога да си усетя сърцето. Първи впечатления от Тритикото - не усетих нищо. Даже не можах да заспя, а като все пак заспах сънувах кошмари. Ремиртата ми действаше по-добре. След половин час заспивах. Но психиатъра от вчера, каза че няма доверие на българските лекарства, защото ги правели с евтини суровини.
Не са истински в смисъла на заболяване. Не че ги няма. Самото им усещане е измамно. Повечето невралгични прояви са чест признак на недостиг на магнезий и витамин Б (целия комплекс). Но дори и да се приемат, абсорбцията им е много намалена. Примерно тройни дози са нужни от магнезия, за да се усвои. Така и никой не може да установи защо е това с метаболизирането му. И аз имах много интензивни физически усещания, много болезнени, но дойде момент, в който видях, че за толкова време трябваше да съм умрял 20 пъти, а не бях... и съответно спрях да ги отразявам. Лекаря ти правилно е казал за суровините, обаче произхода на всички е Китай, Индия и Виетнам. От там идват. Тритико ще го усетиш след няколко дни, то има много смотан ефект. Но идеята му е да тушира Прегабалина, щото ще превъзбужда нервната система. Без него съвсем няма да можеш да спиш. Обаче има една особеност - фазата на REM съня ще ти е почти липсваща, което значи, че и да спиш по 20 часа, пак ще си недоспала. Незнам ако имаш от тия тракери, и можеш да си следиш съня, пробвай да видиш как е като качество.

# 462
  • Мнения: 1 780
Ама разбира се, че всичко са лични проблеми. До тук да сте видяли някои да цъфти и върже в групата? Но най-големият проблем сме си ние. Повечето сме доста взискателни към себе си, товарим се с хиляди неща и близките ни очакват и са свикнали да сме свръхгерои а като се сринем дори те не търсят вина в себе си, а отново в нас. Перфекционисти които не се примиряват с наполовина свършена  работа. Това е което ни съсипва. В един момент физиката казва не, искам почивка. Стига ме измъчва, но дори и тогава психиката вика можеш още. Примерно аз не мога да лежа, влудява ме и се побърквам. А е време да се науча за да не стигам до това постоянно. Ако взема кардинално решение в живота зарежа работа, семейство и всичко мога да ви гарантирам че ще съм 100 пъти по-нещастна от сега, самият факт че съм ги оставила и не съм се справила ще ме вкара в чиста лудост, да не говорим колко ги обичам.
Та за мен си остават хапчетата. Психотерапията помага но ние сме много властни и взискателни и става трудно да ни се месят, т.е. Правим едни и същи грешни за нас неща, като забравяме да слагаме себе си пред всичко друго.
И накрая- дори и да го разбирам, нищо от това не мога да преборя. Остават ми хапчетата.

# 463
  • София
  • Мнения: 11 489
Леле, опелче като каза. И аз НЕ МОГА ДА ЛЕЖА. Полудявам. Когато съм вкъщи и седнала трудно се задържам.
В работата пък нямам проблеми да седя цял ден, все пак съм на компютър и съм свикнала явно.
Но това лежане - абсурд.

# 464
  • София
  • Мнения: 3 050
А аз дори още не разбирам какво точно се случва с мен! Разума ми казва, че трябва да има някакъв физически проблем, и търся и се лутам. Чета какви ли не щуротии. Дори си въобразих, че имам някакви незнайни паразити. И се чудя за какво още да се изследвам. Това трептене, което усещам и тези кризи, като ги получа ме влудяват. Както и липсата на качествен сън. Имах нощни детски страхове - от тъмното. А тръгна ли да заспивам ми става лошо. Върти ми се главата, усещам си пулса в гърлото, започва да ми се гади. Ако се изправя всичко отминава, легна ли - пак така. Да се допълня изпих в 10ч. първия Прегабалин, сега в момента ми се мотае главата и ми е едно странно.

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 11:19 от Елдорадо

Общи условия

Активация на акаунт