Тренировки в домашни условия - 104

  • 29 583
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 010
Отчитам 23км медитативно тичане за 1:12:??мин.
Довечера глутеус + гръб.

# 721
  • Мнения: 1 669
Божееее, браво Дез! Това разстояние и на сън няма да мога да го мина.
Отчитам 9 км колело (което в моите очи е ехееееее много!), 20 Мин обръч, една кратичка тренировка за вътрешно бедро (което ми е слабо място)  https://youtu.be/xVsGwh2uOhg
плюс планкове ден 15. С децата отидохме до Детски отдел на Столична библиотека, по пътя мушнахме по една мекица от "Мекица и Кафе" и по едно джелато, ма не може съвсем постен живот да водим😋

# 722
  • Мнения: 46
Отчитам 23км медитативно тичане за 1:12:??мин.
М'чи т' ва е нов световен рекорд!!!!

# 723
  • Мнения: X
Аз отчитам фитнес. Харесва ми, че втори триместър е заложила на две упражнения в серия и повече серии. По-лесно ми е.

# 724
  • Мнения: 10 010
Отчитам 23км медитативно тичане за 1:12:??мин.
М'чи т' ва е нов световен рекорд!!!!

Явно нито тичаш, нито мислиш.
Не се притеснявай. За всички има място под слънцето.

Отчитам 90мин йога.
Силовата я оставям за утре.
Отивам да разпускам.
Лека и спокойна. 🌺

# 725
  • Мнения: 46
Отчитам 23км медитативно тичане за 1:12:??мин.
М'чи т' ва е нов световен рекорд!!!!

Явно нито тичаш, нито мислиш.
Не се притеснявай. За всички има място под слънцето.

Отчитам 90мин йога.
Силовата я оставям за утре.
Отивам да разпускам.
Лека и спокойна. 🌺
Ааа, може би имаш предвид, че си тичала наум, докато медитираш Confused
Пиши по-ясно моля, щото аз го разбирам 23 км. за един час и дванадесет минути. Или е една минута и дванадесет секунди?

# 726
  • Мнения: 10 010
За 2:12:?? часа, смешно ми стана. 😂😂😂
Грешката е моя, но ако тръгнеш с рогата напред, те убивам директно с лопатата без да гледам.
Момичетата можеха да обърнат внимание на грешката ми, но те са дискретни, и сами са се сетили че е грешка, според мен.
😂😂😂
Сори, девойки, вие ме познавате. 🍻

Последна редакция: пн, 15 юни 2020, 19:56 от Dez

# 727
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
...честно да си призная аз гугълнах колко е световният рекорд за жени за половин маратон за всеки случай Wink

Дез, голям си скорпион, мила Grinning

Последна редакция: пн, 15 юни 2020, 20:11 от Agent Provocateur

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
...честно да си кажа аз гугълнах колко е световният рекорд за жени за половин маратон за всеки случай.

Дезм, голям си скорпион, мила Grinning
И аз почти гугълнах, ама бях сигурна, че времето е 2 часа, просто като знам, тичам 10 км в час, някой супер добър да тича 15, ама 20 е с колело, та, така де, случва се.
Отчитам Изо спийд Хамър, хубава тренирока, ама късичка. С перце ни галят седмица 1, добавих и 7 минути Лес Милс Инвинсъбъл за разкош, та поне да стане мясащо. Много съм доволна, резервирах за уикенда една хижа, да изкачим едно далеечно връх че и много се надявам да се случи. Та, тази седмица ще Тренирам 4 дни. Най-накрая имам яснота с моята историческа работа, ще е до 10.07 с удължено работно време 🤣🤣🤣, лудост. Днес синчето му беше първото Нво, което е по-лесното за него и не е много доволен. И понеже е адски отговорен, та си изгуби личната карта. Предната пак изгуби и вадихме нова в петък.  Два дни изкара без загуба. Добре, че настоях да каже на класната да разбере със сигурност дали може с друг международен паспорт да се легитимира, та тя попита и каза, че може. Но, бях на границата на инфаркта. Бива, бива, разсеяност, но това вече преминава всяквкаи граници. Кой още имаше 7класник? Доволен?

# 729
  • Мнения: 1 109
Простете за невежествтото ми, но какво трябва да означава това : QUADS & CORE

# 730
  • Мнения: 1 370
Простете за невежествтото ми, но какво трябва да означава това : QUADS & CORE
Quads са предните бедрени мускули. Core е всички коремни мускули.

# 731
  • Мнения: 19 294
Днес правих тази тази комбинация от силова, хийт и пилатес на ФБ https://m.youtube.com/watch?v=i32dr3cWSoY
Хареса ми много. Вече пропускам тренировките от програмата, в които кардиото е преди силовата. Не ми действат добре.

# 732
  • Мнения: 2 875
И аз си помислих, че Дези е включила в подготовката някакви визуализации, в които изминава половин маратон за отрицателно време.
За днес - кратка тренировка за ръце с една швейцарска треньорка и Intermediate Barrе със Сюзън Боуен. Винаги ми е било странно неравномерното натоварване при Сюзън, почти не усещам упражненията за дупе, но и почти задължително ми се налага да правя паузи на тези за предно бедро.

# 733
  • Мнения: 4 406
Айде аз посред нощите 3/5 и 20 минути крака с ластици и без.
Да ходя да разходка, докато не е заваляло!

# 734
  • Мнения: 377
Ползвам текстилна подложка за йога, върху обикновена такава.
Мисля, че няма значение каква е подложката.
Между другото, пързалянето на ръцете не винаги е най-лошото нещо, така коремните мускули работят повече.
За Мост/Урдва Данурасана се местя на килима обаче.

Отчитам 1 час йога за таз, навеждания назад, и инверсии (самостоятелна практика)
Скрит текст:
Дези, адмирации за Скорпиона! Ти като двоен скорпион явно лесно се справяш и с трудната йога поза Simple Smile. Кажи колко време ти отне да я научиш и да я правиш толкова добре.

Общи условия

Активация на акаунт