Тренировки в домашни условия - 104

  • 29 586
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 735
За днес range and repair ,много готин стреч-мобилносто,много ми хареса❤️
Утре вече ще почивам ,че не съм от 6 дена и гърбът ми е много натегнат ,чак главата ме боли...Пих едно фрапе вчера вечерта и не можах и да спя 😕

# 736
  • Мнения: 1 194
Вчера правих тренировка 7-2 от Лифт4, която изненадващо се оказа крака в така наречените шред седмици.
Не знам аз ли се изсилих с тежестите, въпреки че си бяха същите като миналия път, или Джоел бързаше този път между упражненията, но ми излезна душичката. Наложи се да спирам, докато се наглася, а пулсът ми беше около 160-170.

Реших, че нещо съм се преуморила и си казах снощи, че днес ще почивам, така и така е по календар, и наааай-много йога с Витас да направя. Издържах до обяд и погледнах коя тренировка ми се пада от 80ДО. Оказа се пак крака.🥴 Направих си я с голям кеф, изгорих си едни доста прилични 440 калории и бях вир вода, но нарочно не вдигнах тежестите, за да не се изсилвам.

За йогата ще видя, но може би ще заложа на разходка вместо това, че най-накрая спря да вали, а това е рядко срещано явление през последните 3 дни.

# 737
  • Мнения: 4 735
УАУ 440 калории 👌👌👌

# 738
  • Мнения: X
Аз се разписвам с един спининг. И много ядене.
Звезди къде си Blush

# 739
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Данич, ти си много висока, но наистина 440 са си впечатляваща цифра (моите показания винаги си ги редуцирам с -15-20%, за всеки случай!)

На 50 стр сме, ще си направя кафе и нова тема, минута, моля!

НОВА ТЕМА

Последна редакция: вт, 16 юни 2020, 17:56 от Agent Provocateur

# 740
  • Мнения: 10 010
Ползвам текстилна подложка за йога, върху обикновена такава.
Мисля, че няма значение каква е подложката.
Между другото, пързалянето на ръцете не винаги е най-лошото нещо, така коремните мускули работят повече.
За Мост/Урдва Данурасана се местя на килима обаче.

Отчитам 1 час йога за таз, навеждания назад, и инверсии (самостоятелна практика)
Скрит текст:
Дези, адмирации за Скорпиона! Ти като двоен скорпион явно лесно се справяш и с трудната йога поза Simple Smile. Кажи колко време ти отне да я научиш и да я правиш толкова добре.

HикиТали, благодаря ти. Трудно е да отговоря точно. 2016 се запалих лятото, и бързо изгаснах. Сега включих повече йога от карантината, специално.навеждания назад, които пренебрегвах.
Сега тепърва започвам систематична работа там.

Общи условия

Активация на акаунт