Има ли бебчо червен конец?

  • 3 720
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Имаше до кръщенето,от когато казват,че вече детето имало ангел-пазител и тогава го махнахме.
Не,няма.Бог пази детето от преди раждането му,така,че няма нужда да й слагам конец.

# 16
  • софия
  • Мнения: 495
Не,няма.

# 17
  • Мнения: 731
Не мисля да слагам.

# 18
  • Мнения: 46 518
Това е единствената глупост, за която настояваха бабите и понеже не се бъркат в другите неща, реших да им позволя, което се оказа грешка! За мен не само е абсолютна глупост, но и много опасна. Дъщеря ми беше успяла да го скъса и да се задави с него, чист късмет, че я видях, че се дави и повръща и го извадих от устата й  Confused

От тогава край- нищо не позволявам около бебето, никакви конци, върви, сини мъниста и подобни глупости, да си ги носят бабите, но ДАЛЕЧ от бебето!

# 19
  • Мнения: 3 042
Връзвала съм и на двамата, да. Аз съм суеверна. Hug

# 20
  • Мнения: 748
не, няма.

не само, че е отживелица, нехигиенично и опасно, а и ако тръгнеш да кичиш детето с всичко, което някоя баба ти каже то ще заприлича на коледна елха..  Crazy бабите са много изобретателни в тая насока....

# 21
# 22
  • Мнения: 4 629
Няма.

 В Щатско явно уроки или няма или не хващат щото гледам и другите бебета нямат завързани конци  Wink

# 23
  • Мнения: 959
и за какво му е Shocked

# 24
  • Мнения: 176
Има, подарък от прабабата с пожелание за късмет и здраве, а също и против уроки. Все още е на ръчичката на бебка, но като стане по-пухкава ще го свалим  Laughing

# 25
# 26
# 27
# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Има гривна със сини очи!

# 29
  • София
  • Мнения: 630
Не съм слагала изобщо. Не вярвам в такова нещо като уроки Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт