Има ли бебчо червен конец?

  • 3 755
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 079
Имаме! Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 2 227
......
Не е вярно, че децата имат ангел-хранител след кръщенето. В Библията пише, че Господ благославя и пази децата още докато се оформят в утробата на майките си. Ако се възпитават по богоугоден начин и родителите им се молят за тях, децата ни ще бъдат възможно най-добре.   
Не съм съвсем съгласна с теб. Човек получава ангел хранител след тайнството кръщение, а именно след очистване на първородния грях (грехът, който са извършили Адам и Ева заради който са били изгонени от райската градина). А иначе се казва, че детето няма грях преди 7-та година. Знам го от чичо ми, който е свещеник  Peace

# 92
Имахме за около 6м. Свеки го сложи на ръчичката на бебчо.Не противоречихме на желанието да предпази от уроки.Аз лично и мъжа ми сме против червения конец.

# 93
  • Мнения: 127
Ние също си имаме! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 94
  • Мнения: 5 103
Вече не.

# 95
  • Мнения: X
Не съм слагала, не защото го считам за глупост, а защото ми се вижда много опасно. И вероятността да стане някоя бела, като описаната от Никол е по-голяма от вероятността да го предпази от уроки.

# 96
  • софия
  • Мнения: 555
Да имаме

# 97
  • Мнения: 2 804
Не !
Не съм слагала на децата ми , но съм им слагала черни гривнички-змии на ръцете против уроки .
В страната на съпруга ми черният цвят го считат , както у нас червения за предпазващ от уроки .

# 98
  • Мнения: 437
Да, има. По едно време го махнах, но Вики почна много да пищи и пак й сложих. Незнам да вярвам ли или не, но детето ми сега е спокойно.

# 99
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Имаше, до годинка.

Майка ми се разправяше да й го връзва.

После падна някъде.

# 100
# 101
  • Мнения: 487
има, има
и редовно се подменя, че ни умалява Simple Smile

# 102
  • Мнения: 3 760
Не съм слагала, ама започвам да се замислям  Wink

# 103
  • Мнения: 1 272
Не и не бих сложила на никой. Поредното суеверие, което може би помага на някой....

# 104
  • Мнения: 742
       Да има от момента, в който се прибрахме в къщи!
Аз лично съм много суеверна  и така се чувствам много по-спокойна за детето си.


 п.п аз имах докато бях бременна - та камо ли детето

Общи условия

Активация на акаунт