Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 88 965
  • 770
  •   1
Отговори
# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Преди няколко години исках да използвам отстъпка рожденик с чужда карта - направиха ми проблем и от тогава не съм пробвала втори път. Ако имате въпроси от такова естество може да пишете лично съобщение на страницата на ДМ във ФБ. Предполагам отговорът им в случая ще е, че не може да се използва чужда лична карта. Аз съм им писала няколко пъти да сигнализирам за нередности (не свързани с отстъпката) и те са ми отговаряли, така че обратната връзка я има.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 12:24 от ❇Sisi_91❇

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Нито аз ще забогатея, нито те ще обеднеят с тази отстъпка. Щом не може, не може, няма да ползвам. Но отношението им и начина по който ми отказаха, ме подразниха. Нека да си спазват правилата, нямам против. Но и аз имам правила и няма да помъкна цялото си семейство на пазар и то точно в тази обстановка в момента, заради тяхната отстъпка. Нито съм се представяла за друг човек, нито съм нахалствала, попитах може ли да ползвам отстъпка с ЛК на сина ми. Мога да приема отказа, но не и начина по който го направиха и заради отношението на служителките им реших, че аз няма да им стъпя повече в магазина. Стоките, които купувам от тях  - мога да купя и от други магазини.
На тези от вас, които харесват магазини ДМ и им е приятно да пазаруват от там, пожелавам приятно пазаруване!

# 182
  • Мнения: 4 579
Да не коментирам компетентността на продавачките.....за каквото и да попиташ за информация....
В ДМ са само продавачки, не са консултанти. Могат да ти кажат къде се намира продукта и дали изобщо го предлагат, но не могат да ти кажат дали е подходящ за теб и твоите нужди.

# 183
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ми,да не сме откраднали личната карта на баба Пена....че да ползваме ОгромнатА отстъпка от 15%.....Най-много на мъжа ми личната карта да ползвам за отстъпка РД.....Интересно,явно си мислят,че съхраняваме личните документи на съседите.....
И на мъжа ти да е пак не е редно,все пак той е отделен пълнолетен човек. Не е редно личната му карта да е в теб или в когото и да било друг.

# 184
  • Мнения: X
Моля ви се, направихте се тука на светици! Като им правя оборот в дрогерията всяка седмица по 50-100 лв може, ама като искам отстъпка с картата на мъжа ми, който обикновено ме чака в колата пред магазина и може да им помаха от там, да не може - ела да видиш!... Е, за щастие в нашият магазин жените са нормални, познават ме, знаят, че не си тръгвам с покупки за по-малко от 30 лв и пазарувам редовно и никога, нищо не са ми отказали. Аз и не злоупотребявам, ама тука ми развихте егати моралните теории. Едва ли не са престъпници тия, дето искат да ползват някаква си отстъпчица на името на децата си, когато имат рожден ден за покупки за 20-30 лева най-често. Нямаше нужда чак толкова да се превъзнасяте!

# 185
  • Мнения: 1 988
Въпросът беше защо са отказали да дадат отстъпката на "нерожденик" и хората дадоха отговор, какво се палите толкова не разбирам?!
Предлагам да не го дъвчем повече, излишно е.

# 186
  • Мнения: 9 484
Няма нужда от превъзнасяне, но и нямаше нужда от грозните думи по адрес на продавачката, която просто си е вършила работата.

# 187
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз ползвах отстъпка точно в разгара на ИП два пъти - за ММ и детето. Питах изрично при тези обстоятелства как ще стане удостоверяването - ММ чакаше отвън и се показа на продавачката през прозореца, когато плащах, а аз показах ЛК, за да удостоверя датата. Така беше и с детето. Беше малко комично...
Та, дори и при онези обстоятелства не искаха да направят изключение за личното присъствие на рожденика.

# 188
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
До сега тази отстъпка за рожденник не съм я ползвала, ама като гледам няма и да я ползвам😂😂 моя мъж пък никога няма да се съгласи да му ползвам личната карта за отстъпка че и да влезе с мен да се представи ако се наложи и направят проблем, после ще ми е ядосан на мен, не мерси, много го е срам от такива работи...😁 а за седмицата на моя рд ако се сетя да ида до ДМ може и да се възползвам.

# 189
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Вчера се възползвахме от отстъпката РД на ММ. Дойде с мен, не се дърпа, въпреки маската, която му е противна.

# 190
  • Мнения: X
Вчера се възползвахме от отстъпката РД на ММ. Дойде с мен, не се дърпа, въпреки маската, която му е противна.

Моя днес ще го водя, но те рачетата са много послушни. Все пак имам нужда от отстъпка😂

# 191
  • Мнения: 317
Препоръчайте ми някой препарат за пода на добра цена, който да не е агресивен/силен. Куч има алергия и за жалост не мога да мия с Медикс Sad Пробвах Фрош с лавандула, но нещо не ми харесва как почиства.

# 192
  • Мнения: 2 820
И нашето куче има алергия и позната ми препоръча препарат на FITTO ECO CLEAN, който е купила от ДМ. Съвсем скоро даже имаха намаление и аз също взех. Иначе съм взела и един препарат на Мистър Пропър с куче на картинката.

# 193
  • Мнения: 317
Благодаря, ще го погледна. Каква му е цената горе долу?

# 194
  • Мнения: 2 820
Не мога да си спомня, но беше и намален. Има два вида в ДМ. Аз взех този
А това е другият вид, който моята позната ми препоръча, но аз взех за ламинат

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 20:34 от ✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿

Общи условия

Активация на акаунт