Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 89 014
  • 770
  •   1
Отговори
# 675
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 287
В седмицата на рожденния ден е отстъпката, 15% е.

# 676
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 446
Важи за намалени неща но не и ако са всички от един тип намалени, Напр. Намалени всички слънце защитни кремове там не важи.

# 677
  • Мнения: 9 485
За памперси и АМ също не важи.

# 678
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, има ли веро на ДМ, от което сте доволни. Не съм пробвала тяхната марка, но напоследък съм доста разочарована от масовките и искам да опитам нещо ново. Не държа да е скъпо. Достатъчно ми е добър отзив.

# 679
  • Мнения: 2 260
Момичета, има ли веро на ДМ, от което сте доволни. Не съм пробвала тяхната марка, но напоследък съм доста разочарована от масовките и искам да опитам нещо ново. Не държа да е скъпо. Достатъчно ми е добър отзив.
Аз ползвам от година, верото с тяхна марка, бяла опаковка и прозрачно в прозрачна опаковка. Доволна съм и от двете. Преди имаше и едно зелено, и него много го харесвах.

# 680
  • Мнения: 1 990
Хубаво им е верото, но мисля, че Fairy е доста по-добро.

# 681
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Хубаво им е верото, но мисля, че Fairy е доста по-добро.

Точно приключвам бутилка от него и не ми харесва много. Бях по-доволна преди.

# 682
  • Мнения: 6 969
В седмицата на рожденния ден е отстъпката, 15% е.
Как точно става някаква карта ли има ...?

# 683
  • Мнения: 6 940
Има, лична карта.

И аз съм фоволна от Fairy, сега купих Фрош за разнообразие, но е много рядко и не ми допада особено.

# 684
  • Мнения: 24 352
Всички препарати на Сано са много добри. Верото им  не прави изключение

# 685
  • Мнения: 6 940
Мм аз от перилния с лавандула например изобщо не съм доволна.
А преди време се набутах с голяма торба, че всички толкова го възхваляваха.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Важи за намалени неща но не и ако са всички от един тип намалени, Напр. Намалени всички слънце защитни кремове там не важи.
Ами, то вече намалени неща в ДМ няма, та камо ли група стоки. Вече нали имат "трайно ниски цени". За тях си важи намалението.
С лична карта се ползва намалението или с акт за раждане на детето(ако то все още няма л.к.). Изискват обаче и детето да е там. В единия магазин ми направиха компромис, предвид ситуацията в момента, но в другия как ли не ги убеждавах - не се съгласиха. В крайна сметка с дъщеря ми отидохме в третия и си донапазарувах.

Веро си купете Феъри Платинум. От обикновеното и аз не съм особено доволна. На ДМ е добро, но да речем, че е като Феъри.

Чак пък всички неща на Сано да са добри? Три съм си купувала и от трите не съм доволна, а никак не са евтини - прах за пране, препарат за баня и препарат за фурни. Последния си е направо сода каустик. Ами, тя струва 1,50 лв/л. Имах малко ръжда във фурната - разяде метала около нея.
И не е питането за почистване на фурни, но като съм започнала - спрея на ДМ ме очарова.

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 13:42 от viki_1974

# 687
  • Мнения: 3 729
Трайно ниската цена не е чак толкова ниска, но с отстъпката за рождения ден се получава добро намаление. За моя рожден ден добре си напазарувах.

# 688
  • Мнения: 15 356
Момичета, има ли веро на ДМ, от което сте доволни. Не съм пробвала тяхната марка, но напоследък съм доста разочарована от масовките и искам да опитам нещо ново. Не държа да е скъпо. Достатъчно ми е добър отзив.
Аз ползвам от година, верото с тяхна марка, бяла опаковка и прозрачно в прозрачна опаковка. Доволна съм и от двете. Преди имаше и едно зелено, и него много го харесвах.
+1,Феъри ми изсушава ръцете,на Денк Мит е супер верото и не изсушава.

# 689
  • Мнения: 1 148
От препарата за фурни на ДМ и аз съм доволна, бързо сваля мазнини и загоряло, а също и от този за варовик, с който чистя банята. От тяхната марка ползвам сол и гланц, и таблетки за почистване на миялната, спрей за мебели, препарат за ламинат, препарат против варовик за пералнята, една сол против петна, таблетки за почистване на тоалетната. Доволна съм от съотношението цена-качество. Покрай рожденни дни се възползвам от намалението и се зареждам с препарати. Grinning Сега като нямат брошури с намаления не съм мотивирана да ходя до ДМ често, дано след празниците отново имат промоции.

Общи условия

Активация на акаунт