Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 89 129
  • 770
  •   1
Отговори
# 690
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Това, което не ми харесва напоследък във Феърито, е, че въпреки доброто количество веро, което използвам, съдовете остават мазни. Като с филтър. От години не съм ползвала друг и наистина дълго време бях доволна, но последните бутилки не ми харесват. Малко се пени, бързо свършва и най-неприятното - просто не измива добре.
За това помолих за препоръка за нещо друго, с което да заменя.

Имаме миялна машина, но не всичко мога да вкарам в нея. Дървени прибори, метални с принт ..., а и понякога се налага да измия бързо даден съд и да го ползвам веднага.

# 691
  • Мнения: 1 165
Аз ползвам само това Феъри, но не забелязвам такова замазване, взимала съм го от Лидъл, ако е от значение от къде се купува. Да не би партидата да не е ок. При мен много бавно свършва малка бутилка, иначе сега съм с 600 мл. Активно ползвам и миялна, и мия на ръка.

# 692
  • Мнения: 3 417
Лятото случайно купих едни торбички за смет от ДМ. Супер доволна съм от тях - дръжки / като торбичките за продукти / . Много са удобни и все забравям да купя пак .
Доволна съм от една микрофибърна кърпа / рошава от едната страна / за прах . Но в последно време не я откривам .
И един душ гел сензитив на Балеа . Много приятен аромат и за моята атопична кожа е идеален . Цената беше около 1,99 / имам и този на Алверде , но дали заради аромата другият ми е по- любим.
Тези дни трябва да събера кураж и да ида да си напазарувам това - онова .
Интересува ме  има ли нитрилни ръкавици там ? / Днес специално зяпах в Лидл - латексови са

# 693
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Саня Богомилова 680181, има нитрилни ръкавици. Черни бяха преди.
Скрит текст:
Нитрилни ръкавици можеш да намериш и в специализираните магазини за работно и предпазно облекло, като Бултекс 99, Паллтекс. Цените дори са по-изгодни.

# 694
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 629
От препарата за фурни на ДМ и аз съм доволна, бързо сваля мазнини и загоряло, а също и от този за варовик, с който чистя банята. От тяхната марка ползвам сол и гланц, и таблетки за почистване на миялната, спрей за мебели, препарат за ламинат, препарат против варовик за пералнята, една сол против петна, таблетки за почистване на тоалетната. Доволна съм от съотношението цена-качество. Покрай рожденни дни се възползвам от намалението и се зареждам с препарати. Grinning Сега като нямат брошури с намаления не съм мотивирана да ходя до ДМ често, дано след празниците отново имат промоции.
Кой препарат за фурни?

# 695
  • Мнения: 1 165
Този ползвам:
Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 8 579
Има подобен на Лидъл, аз ползвам него и съм доволна. Напръсквам фурната вечерта и сутринта чистя.

# 697
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 629
Да, взех пяната на 27 11 🙂, но я занесох в село, да я пробва майка ми.
От Лидл е добра наистина.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
При Феърито и аз забелязвам, че бързо свършва, не пени и оставя мазен филм. Върнах се обратно на Blazy.

От години ползвам пяната за фурна много съм доволна, на който съм я препоръчала не е съжалил.

# 699
  • Мнения: 3 417
Опитайте Бинго - зелена ябълка , мандарина . / С балсам и онова с минералите не препоръчвам . С минералите ми мирише на препарат за баня или тоалетна /

# 700
  • Варна
  • Мнения: 10 801
В кой магазин на ДМ във Варна със сигурност продават марката Catrice?
В Чайка и този на Чаталджа със сигурност не. В Делта мол дали има?

# 701
  • Мнения: 1 165
В кой магазин на ДМ във Варна със сигурност продават марката Catrice?
В Чайка и този на Чаталджа със сигурност не. В Делта мол дали има?
В Делта мол имат щанд, също и в Гранд мол. Преди няколко месеца, когато беше изолацията им писах във ФБ, да попитам къде предлагат марката, за да не обикалям напразно. Подведоха ме, че във Варна никъде не предлагат Катрис.

# 702
  • Мнения: X
В кой магазин на ДМ във Варна със сигурност продават марката Catrice?
В Чайка и този на Чаталджа със сигурност не. В Делта мол дали има?
На Общината/Севастопол(не знам как го знаете) има. Вчера си взех фон дьо тена от там. В Делтата също има.

# 703
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Аз пък си мисля, че ще пуснат рано или късно приложението, което е подобно на LIDL+ и пак е с купони, които се активират.
Скрит текст:

# 704
  • Мнения: 1 165
Дано го пуснат. Роднини в Германия често пазаруват с такива купони, също ми бяха споменали, че за рожден ден си избират продукт подарък (не помня какъв и до каква цена), за бебето им не веднъж са получавали разни торбички с мостри.

Общи условия

Активация на акаунт