Какво повече НЯМА да купя - 17

  • 78 588
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Миналата година лятото взех от сладоледа на Лидл с орехи и не ми хареса - орехите не горчаха, но стоят влажни, логично, все пак са в сладолед, но въобще не ни допадна вкъщи.

# 46
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Не ме домързя, станах и отидох до кофата за боклук.

За този сладолед говоря:
Скрит текст:
     

Възможно е да е стар, но надписите са толкова ситни. По-лесно ми е да го изхвърля.

Както Таня67 пише, беше като на трохи.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Явно наистина е бил стар или недобре съхраняван.

# 48
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Възможно е. Като мине време бих му дала шанс, но със сигурност няма да е шоколадов.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
От тази серия на Джимис обожавам мента и шоколад и винаги имам от него. Преди малко доизядох кутията и утре сутрин ще ходя да презаредя.

От Лидълския с орехите не бих купила - определено не е моя вкус, но пък от техните ми е любим един с шамфъстък

# 50
  • София
  • Мнения: 673
Дидка, точно от тези си имам 2-3 вида, които са ми любими, но ... в разгара на лятото. По това време супермаркетите се отървават от залежалата зимна стока и сладоледът е отвратителен. Вътре са едни гадни "трохички".

Преди седмица се минах и купих сладолед с орехи от Лидл. Хем си знам, че по това време на годината не трябва да купувам и пак се полакомих от промоцията. Не беше на "трохи", но пък орехите горчаха от старост. Чоплих ги един по един, за да ги махна.

Точно от промоцията тогава изядохме около 5 кутии. Както винаги беше страхотен. Много е странно.

# 51
  • Мнения: 4 347
Това като на трошички означава, че е бил почти изцяло размразен и отново замразен.
Всъщност трохичките наподобяват скреж.
Винаги съм обожавала Джеймис, но близо половин година не съм го купувала. Преди  един-2 месеца видях някакво намаление в Кауфанд за този сладолед, но беше само шоколад.
Аз принципно обичам да ям сладоледа леко размразен. И так направих онзи път - размразих го, започнах го, но вкусът му не ми се понрави. Съответно го прибрах във фризера, след седмица го извадих и вече налице бяха съответните "трошички". Хвърлих го след 10-та лъжица, след 20 мин.ми призля на корема.
И аз се заканих повече да не го ям. Иначе преди години съм правила този номер с него, нямаше такъв проблем.... И с други сладоледи съм го практикувала това, досега такъв ефект - трошички не съм получавала. МП твърди, че това става с некачествени сладоледи....

# 52
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Точно от Кауфланд е купуван.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 142
Дидка, точно от тези си имам 2-3 вида, които са ми любими, но ... в разгара на лятото. По това време супермаркетите се отървават от залежалата зимна стока и сладоледът е отвратителен. Вътре са едни гадни "трохички".

Преди седмица се минах и купих сладолед с орехи от Лидл. Хем си знам, че по това време на годината не трябва да купувам и пак се полакомих от промоцията. Не беше на "трохи", но пък орехите горчаха от старост. Чоплих ги един по един, за да ги махна.

Точно от промоцията тогава изядохме около 5 кутии. Както винаги беше страхотен. Много е странно.

Различен магазин, различно съхранение, а може би и по-нова партида. В някои магазини е застоял сладолед от лятото, а в други са зареждали и през зимата. Случвало ми се е с най-различни марки сладолед, не само с Джимис. И то от много години. И май най-изкуствените, които са като пяна са най-издръжливите в това отношение.
Скрит текст:
Имам един много интересен случай. Бяхме в Истанбул през август и тръгвайки към България, минахме през супермаркета. Имаше промоция на 1 кг баклава с подарък 1 л. сладолед Algida (от тези много пухкавите и леки). Ядохме и двамата от сладоледа, но количеството не е никак малко и поне половината остана. След няколко часа решихме да ядем пак и сладоледът изглеждаше по съвсем същия начин както го оставихме. Яд ме е, че не се сетихме да го снимаме. Единствената разлика беше, че го ядохме топъл, а не студен. Laughing

# 54
  • Мнения: 2 404
ние вкъщи много го харесваме точно този и аз подкрепям мнението на момичетата - или е бил зле съхраняван или не е в срок на годност

# 55
  • София
  • Мнения: 1 163
Още един положителен глас за сладоледа мента на Джимис. И понеже темата е какво няма да купя-слагам тук Алома карамел- подсладена и замразена
 кремообразна палма на цена 7лв. Искам да усещам кристалчета лед.

# 56
  • Мнения: 2
Аз съм много разочарована от пластмасовите кутии за многократна употреба от "aliexpress". Не препоръчвам да ги копувате!!!

# 57
  • Мнения: 131
Никога повече няма да дам пари за лак на ОПИ. Вярно, че не съм маникюристка, но би трябвало да карат поне колкото голдън роуз

# 58
  • Мнения: 27 500
Сладоледът с мента и шоколадови парченца и на мен много ми харесваше  (отдавна не съм купувала такъв).
А сладолед с трохички бях купила преди години от Пикадили- лличеше му, че е бил замразяван повторно...

# 59
  • Мнения: 10 057
Британското масло 250 гр. със сол от Лидл бях взела преди промоцията и добре стана, че
го бях опитала. Не очаквах чак да горчи от солено. Не съм купувала друг път от него, за да
преценя дали в самата партида са прекалили със солта.
Една част смесих с Пилос, другата май ще се изхвърли.
Подобно масло съм опитвала в чужбина и много ми хареса, но това няма нищо общо.

Общи условия

Активация на акаунт