Какво повече НЯМА да купя - 17

  • 78 587
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 304
Холандски круши от "Лидл" (сорт конференс, ако не се лъжа). Никакъв вкус, все едно ядеш плексиглас.
За Холандия се говореше, че произвежда много домати. Вечер в оранжерията са зелени, пръскат ги и на сутринта са червени за бране и износ. Та крушите ако са така...не е чудно.

# 751
  • София
  • Мнения: 8 111
Подсетихте ме за вафли Ная с какао. Определено не.

преди 15 г. и повече си спомням, че пробвах точно вафли ная с кокос и много ми бяха харесали. в една голяма кутия, ммммм. сега кой знае и те с какъв вкус са.

С кокос и аз много ги харесвах, но вече няма.

# 752
  • София
  • Мнения: 13 142

С кокос и аз много ги харесвах, но вече няма.
Има ги, но не навсякъде. Миналия месец имаше игра с покупка и купих от една Билла. На мъжа ми много му харесаха и ги потърсих в околните магазини от веригата, но не намерих. Имаше само 2 вида- класически и с какао. Явно само в големите супермаркети зареждат с кокос. Около нас магазините са малки.

# 753
  • Мнения: 4 144
Холандски круши от "Лидл" (сорт конференс, ако не се лъжа). Никакъв вкус, все едно ядеш плексиглас.
За Холандия се говореше, че произвежда много домати. Вечер в оранжерията са зелени, пръскат ги и на сутринта са червени за бране и износ. Та крушите ако са така...не е чудно.
В големите оранжерии в Бг е по същия начин. Откакто го видях, вече не взимам нищо ня Дерони.

# 754
  • Мнения: 10 057
Пак се връщам на шоколадите - лидълската марка FAVORINA коледна промоция, 100g  млечен на цена 0.99 лв.
Разочарование - дори ми се стори по-зле и от  синия на Монделийз.
Няма да повторя, дори и още да му свалят цената.

# 755
  • Мнения: 33
Пак се връщам на шоколадите - лидълската марка FAVORINA коледна промоция, 100g  млечен на цена 0.99 лв.
Разочарование - дори ми се стори по-зле и от  синия на Монделийз.
Няма да повторя, дори и още да му свалят цената.
От FAVORINA и аз не съм впечатлен. Миналата година си бях купил пак това време едни марципанчета. Цената им изобщо не беше ниска, а не бяха нищо особено. Купувал съм и бонбони и пак същата работа. Не бяха гадни нещата, но силно надценени.

# 756

Общи условия

Активация на акаунт