Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 93 665
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 108
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА


Старите теми

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 23:19 от Camille Clo ♥

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Лепилото им е ужасно

# 2
  • Мнения: 3 587
Да не е от онова, което остава по бельото? Отврат.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Да, същото.

# 4
  • Мнения: 1 698
Кока-Кола. Ако е на промоция, винаги е разгазирана. Този път е толкова зле, че освен за чистене на тоалетната, не става за друго. Знам, че не е полезна, ама и Асан е човек и понякога ми се допива.

# 5
  • Мнения: 9 515
Кока-Кола. Ако е на промоция, винаги е разгазирана. Този път е толкова зле, че освен за чистене на тоалетната, не става за друго. Знам, че не е полезна, ама и Асан е човек и понякога ми се допива.

От повече от десетилетие не се пие. Ако ми трябва за уиски например взимам Пепси. Много по-прилично е.

# 6
  • Мнения: 1 698
В последно време и те се излагат. Пих една чаша и имах чувство, че съм сложила една чаша кристална захар с вкус на "Пепси". Явно една обикновена газирана вода, ще ми свърши по-добра работа.

# 7
  • Мнения: 9 515
Може, аз слагам 10 мл за вкус Joy

# 8
  • Мнения: 13 532
Дадох шанс на "Тандем" и съжалявам. Тези ги виждам за първи път и се помислих, че ще стават за ядене.
https://www.tandem.bg/products/kufteta-s-s-luk

# 9
  • Мнения: 2 051
Много е дълъг състава на тези кИфтета. И много фиброзни - един път пишат пшенични фибри без глутен,  и към края на състава има още фибри - растителни. И нишесте има. И други неща. Поне чест им прави,  че са изписали състава на сайта и нищо не са скрили.

# 10
  • Мнения: 304
Дерби колата за нищо не става. И всичките им газирани напитки. Всичко е с подсладители.

# 11
  • Мнения: 3 417
Дерби колата за нищо не става. И всичките им газирани напитки. Всичко е с подсладители.
Реално точно Дерби имат серия подсладена със захар.
Докато на Кока Кола всичко е с глюкозо-фруктозен сироп.
Мисля май само Пепси са със захар / без серията без / , но дали и сега е така нямам идея.
На пък газирана напитка и здравословно са две несъвместиви неща

# 12
  • Мнения: 7 847
Не, не е здрвословно. Но много обичам кола. И не пропускам да си купя или поръчам ако седна някъде.
Лятото пих Пепси с лайм много ми хареса.

# 13
  • Мнения: 3 417
Не, не е здрвословно. Но много обичам кола. И не пропускам да си купя или поръчам ако седна някъде.
Лятото пих Пепси с лайм много ми хареса.
Пепсито е мисля единственото в което няма глюкозо фруктозен сироп . Но виждам ни някаква там грийн кола - май е със стевия или

# 14
  • Мнения: 4 144
Ето това последното никога Не бих повторила отново- Green кола

Общи условия

Активация на акаунт