Какво повече няма да купя - Тема 4

  • 110 065
  • 891
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Заповядайте в новата тема и дано има по-малко некачествени покупки!

Какво повече няма да купя - Тема 1

Какво повече няма да купя - Тема 2

Какво повече няма да купя - Тема 3

# 1
  • Мнения: 2 942
На киселото мляко "Сердика" пише някаква друга фирма . Хляб ядем само от Лидъл - пълтонозърнест от 2.99 лв - и топъл и студен е много хубав и наяжда.

# 2
  • Мнения: 447
От споменатите марки кисело мляко, които са хубави, май по търновските магазини има само Верея. Sad

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 6 628
И аз да се включа по млечната тема hahaha
Видях в мандрата, че има някакъв кашкавал с маслини - взехме да го пробваме - е за разлика от обикновения, този е отврат Sick Поне за моя вкус (мъжа не го е опитвал, че по принцип не е фен на маслините Peace)

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Какво не бих купила повече - готови храни от Била.

# 5
  • Мнения: X
Не купувам готови салати- от рода на млечна, руска, европейска и подобни.
Също ,не купувам готови нарязани, в найлон.

# 6
  • Мнения: 527
Съгласна съм, че не бива да се купува месо отвсякъде, но кажете от къде купувате ЧИСТО МЕСО?

# 7
  • Мнения: 8 242
Попов и Новомес
Ама това за Пловдив  Rolling Eyes

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
А за София знаете ли къде има магазини, където се продава прясно месо - без консерванти?
В Стрелбище съм виждала "Бутик за месо", но никога не съм пазарувала от тях, някой знае ли дали е добро месото там?

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
Отдавна не съм попадала на някакъв продукт,който ме е отвратил Confused като цяло,всички сме наясно,че повечето млечни,месни,хлебни и т.н. са с Е--та,консерванти и какво ли не,но...възможност за набавяне на домашни-никаква Confused Confused
Ще следя темата Peace

# 10
  • Мнения: 3 033
Днес се разочаровах от сурови ядки микс с червена боровинка "Детелина", предимно на тази фирма досега купувахме ядки, но тези - гранясал дъх, но в срок, гадост. Ще се преориентирам.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 948
Таблетки за съдомиялна :.
Нищо не мият, много ме беше яд като извадих съдовете след първия цикъл.
Към голямата кутия имаше и бонус таблетки, но сега вече са ми останали само 6 бр. и приключвам.  

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 00:49 от July82

# 12
  • Мнения: X
Съгласна съм, че не бива да се купува месо отвсякъде, но кажете от къде купувате ЧИСТО МЕСО?
Ако е от магазинната мрежа, няма чисто месо.
Начинът на отглеждане на животните във всички ферми е идентичен.Навсякъде дават хормони и други, за ускоряване на растежа (едно пиле "пораства" за 30 дни, вместо за 65-70), навсякъде ги тъпчат с антибиотици, заради инфекции, бактерии, зарази.....а с какво ги хранят дори няма да пиша.
Единствения начин е от някой , който си гледа животни на село и знаете как ги гледа и какво им дава за храна.

# 13
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
Не купувам прясно мляко Фибела-винаги е с надута кутия и след отваряне веднага се разваля!!

# 14
  • Мнения: 8 242
Не купувам прясно мляко Фибела-винаги е с надута кутия и след отваряне веднага се разваля!!
За надутата кутия не съм съгласна Simple Smile Това много зависи от начина на съхранение.
А пък за развалянето - нормално е, когато е прясно да се разваля. Има такива, които траят по месец - аз пък тях не купувам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт