Какво повече няма да купя - Тема 4

  • 110 101
  • 891
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
....... не купувайте леща не Clever хора 4 часа се варя и накрая пак дрънчеше!
Аз скоро купих такава леща и при мен нямаше проблем-беше много чиста и в тенджерата под налягане стана за 25 мин. и си беше добре на вкус.
А иначе аз не бих купила повече ориз на Arriva, последният път като купих, пакета беше пълен с гъгрици Sick.Звънях на посочените телефони на опаковката, но никой не ми вдигна Twisted Evil,явно са само за запълване на празно пространство.

# 46
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
от мен запис

# 47
  • Мнения: 106
Ела до бургас да кусаш от на баба пиленцата да видим дали са жилави... коли си ми ги на по килограм и се сготвят за половин час.
В елитен ресторант мислиш, че ще дадат жилаво пиле на клиентите си ли

# 48
  • Мнения: 3 046
Прясно днес от "Хит" (Люлин)_ мюсли "Izzi"  с 5 вида плод и ... ходеща буболечка от вътрешната страна на плика Sick Връчих плика на служителка, каза, че щели да се обадят на доставчика (дали)... Е, без мюсли си останах. А този "Хит" м,ного скъп ми се видя, за първи и последен път пазаруваме от там. Промоциите им бяха с по-високи цени от нормалните цени в другите магазини!!! Ето засщо нямаше и хора, а все пак беше събота...

# 49
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 093
Току що отварям пакетче моцарела и я режа в салатата-горчива до безкрай. Shocked Чак се учудих,понеже не съм попадала на горчива моцарела до сега.Изхвърлих пакета,но ще го изровя,за да видя на коя марка е. Rolling Eyes
Моцарелата е на Goldsteig,ето я.


И друг път съм взимала от нея и проблеми нямаше.. Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 443
Какъв е номера с йода и киселото мляко?

Като капнеш йод в нишесте - нишестето става лилаво. Ако в кис. мляко няма нишесте, той не си променя цвета, остава си кафяв. Пробрах го на нишесте - наистина става лилаво.
Благодаря ти!  bouquet

# 51
  • Мнения: 19 493
Защо мислите, че тия които гледат животни с цел продажба ги хранят екологично чисто?
Пилетата също се хранят със специални смески, които въобще не са безобидни.
Освен ако нямате свои баба и дядо на село, да знаете как ги гледат.
Аз обаче нямам...та какъв ми е избора?

Пак се почна- хляб не купувам, мляко си квася....кога успявате бе? Не се заяждам, възхищавам ви се  Heart Eyes
Аз също работя и не съм от най-сръчните, ама успявам и хляб си пека и кисело мляко си правя - да са живи и здрави машинките. Колко му е да "пуснеш един хляб" - любимия ми израз. Друг е въпросът, че суровините за тези изделия пак от суперите си ги купувам - и аз нямам роднини на село.

# 52
  • Мнения: 1 987
Aз пък повече няма да пазарувам от топлата витрина на Била на Ломско шосе. Ползват ръкавици , но не ги сменят. Пипат навсякъде, бършат плотовете с едини гадни кърпи и със същите ръкавици пипат храната. Освен това едно и също печено месо или пиле стои по 2-3 дни на витрината. Дори и на колбасите не може да се разчита. Вече няколко пъти купувам вмирисана луканка, а насипните салати имат гаден дъх.

# 53
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ето как изглеждаха миналата седмица всички сушени сливи в Пикадили
Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 19 493
За мен е изненада, че и в Пикадили има развалени стоки вече. Мислех, че поддържат добро качество, по-високи цени, ама явно и те са я ударили през просото ...

# 55
  • Мнения: 527
Иначе са много горди да пишат в магазините, че проверяват плодовете и зеленчуците на ВСЕКИ ЧАС, забележете. Само имат големи претенци, но са много зле. Sick

# 56
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 093
Аз от тази снимка нищо не виждам,честно казано.. Crazy
Пикадили нямаме наоколо и съм влизала точно 1 път.Нямам никакви впечатления,освен,че беше много скъпо.

# 57
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ми то сливи не се виждат от толкова мухъл

# 58
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Леле, ужас! Пикадили е толкова скъп магазин в сравнение с другите, не мога да повярвам, че толкова са си развалили качеството. Аз подозирам, че скоро ще фалира, поне този в Пловдив на Менделеев. Вътре се разхождат по 1-2 човека в час пик. Влизам за дреболии рядко, но основни храни не бих взимала вече. В началото беше блъсканица и имаше много народ, но сега май Кауфланд и Триумф са най-вървежните магазини, защото е евтино, а има и качествени неща.

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 21:58 от blue_angel

# 59
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 093
Ми то сливи не се виждат от толкова мухъл
А аз си помислих,че това е замъглено от найлона.. ooooh! Ужас.Пикадили на Полиграфията до нас фалира скорострелно-нямаше пукнат човек.Веднъж влезнах да взема чушки за пълнене-сбръчкани и меки,а цената-5лв. точно,когато им беше сезонът. Close Никога повече не стъпих там,а след няма и 2 месеца-фалит. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт